Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 03.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Здравна теманови  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.11.16 23:01



Да се оплача, хванала ме е сънната болест. Днес, понеделник, около 10ч.щеше да ми падне главата за сън...на работното място. И хем съм се наспала.

Вие от какво страдате?

Аз отивам след малко да се лекувам. С бонето. Утре ще чета, ако някой има жалби. Разбирате ме...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Здравна теманови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.11.16 23:08



Аз страдам от същото, но утре ше пиша повече.
никога не съм спал толкова, колкото сега и винаги, независимо по кое време легна заспивам моменталически.горе долу ми се събират по 10 ч. сън, което за мен въобще не е нормално и много необичайно.От 4-5 месеца търся обяснение, но досега не съм намерил.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: Здравна теманови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.11.16 23:15



Я! Имаме съвпадение. Разгеле!


Аз мога да спя по 18 часа, здрав сън. И няма преумора от спане при мен. Четох, че хората с ниско кръвно са така. Аз съм хем с ниско, хем с пулс на костенурка. Джелязо, ще живея с орлите. Обаче като стана, работя, не ми се доспива рязко, като за световно.
Аномалии ли бяха, да ги опишеш...

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Здравна теманови [re: coffeemate]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.11.16 07:59



Се жалвам пък
Пречи ми носа, как да го махна, мамка му



____________________

Кураж, скъпо сърце!

Тема Re: Здравна теманови [re: coffeemate]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.11.16 21:49



Завиждам!
От години спя не повече от 3-4 часа, максимум 5. Обикновено от 4 сабале докъм 8-9 часа.

Къщата ми е под конец, работата е супер. Но искам да спя повече, повече, повече.
Не защото имам физиологична причина, чувствам се "наспана", но от "суетна " гледна точка

. Виждам се по-красива когато съм спала поне 6-7 часа, а това се случва на два месеца веднъж, примерно, ако реша да пийна едно мелатонинче



Тема Re: Здравна тема [re: coffeemate]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.11.16 23:12



натрупала си умора и стрес вероятно.
когато се успокоиш наистина, ще наваксаш..дано да е скоро.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: Здравна теманови [re: The bad reptile]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано23.11.16 00:34



10 часа сън?


Ти направо ме уби!
Кога намираш време?



Тема Re: Здравна теманови [re: coffeemate]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано23.11.16 06:54



ЕГН-то не прощава...факт. Същата работа и при мен. Едно време си живеех нощем и си ходех на работа като пич с по няколко часа сън.

А сега кво? Така съм си разбишкала организма, че заспивам трудно, будя се по няколко пъти на нощ и през деня постоянно ми се затварят очите.



Тема Re: всяка годинанови [re: coffeemate]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано23.11.16 13:14



От 2014та година насам тоест и 2015та и тази 2016та от края на август до края на септември-началото на октомври месец аз съм в същото положение каквото ти описваш. Непрекъснато спя, спя у нас по 20 часа, спя на работата ми през деня и съм в пълен енергиен фалит. Оправям се някъде през началото на октомври. Интересното е че през предишните години 2013та и 2012та такова нещо не е имало.



Тема Нередовнонови [re: coffeemate]  
АвторПpacuтy (Нерегистриран)
Публикувано23.11.16 20:31



ти е ебането, аз спя по 4 часа и после съм репичка






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.