Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 18.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Бех у Варна:))))))))))нови  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано13.11.16 11:43



Сега, ноември...Иииии голЕм кефффф



Стана толкова набързо заминаването, че нямах време да се обадя на варненската група. На Кико може и да са му горяли ушите, защото си говорехме за него и ...аха да скокнем доресторанта му, но програмата беше яко тежка и за 3-4 дни просто не насмогнах. Но ще има следващ път и тогава...

Иначе повода, правих семинар по грим в студиото на една колежка и приятелка. Настаниха ме в кв. Бриз, при Пикадили парк/новото кръгово/. Да вметна, много ми отива тоя квартал...изглед към морето, абе екстри и половина

Едната вечер бяхме на вечеря в бистро Happy house в Цветния квартал...винтидж стил, отлична кухня. На другият ден бяхме да пием коктейли в едно заведение, дето собственика спечелил там Гинес награди за брой коктейли и пр. Бях на гости и на KoSe wine house и там то дегустации на вина, то чудеса
Разходка в морската градина , малко работа...мммм, страхотни закуски в едни пекарни срещу хотел Черно море...абе качих 2-3 килограма за тия дни

Видях Андрей Слабаков с Ернестина как и даваше зор в един магазин да си тръгват, че му се пушеше Клюката-дъщеря им учела там във Варненския мед. факултет, та явно при чедото на гости:)))

Варненски мъже-одобрявам, голямо обгрижване падна...ама са голяма гъзария и отворковци бре...хаха
Във Варна през ноември, не е лошо, горещо препоръчвам!!!

Малко снимки тук и в постове по-долу
Още ми държи влага...искам пак! Toзи път и купон с варненската агитка













Тема Re: Бех у Варна:))))))))))нови [re: makeover]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.11.16 11:53



Варна е супер град, аз най-много него харесвам след София.



Радвам се, че си си изкарала готино!



Тема Re: Бех у Варна:))))))))))нови [re: makeover]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано13.11.16 12:21



Стана толкова набързо заминаването, че нямах време да се обадя на варненската група. На Кико може и да са му горяли ушите, защото си говорехме за него и ...аха да скокнем доресторанта му, но програмата беше яко тежка и за 3-4 дни просто не насмогнах. Но ще има следващ път и тогава...

След онез изказвания на Кака ти Донка клубаре в мойта кръчма не ща!



Обаче пък с кеф ще свикаме варненската агитка , ако дойдеш пак!
Кръчми поне бол!

\"На всеки модератор по един вибратор. \"
Минута

Тема Re: Бех у Варна:))))))))))нови [re: kiko64]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано13.11.16 12:30



Аз преди няколко години бях на сбирка от клуб Астрология на дир.бг и алл.бг във Варна, страхотно ме посрещнаха, много добре изкарах с варненци, много интересни хора срещнах, вкл. такива астролози като Адрияна Вотей, астроложката Галина /Гали/, астролога Николай Радев/Алдебаран/, астролога Димитър Кожухаров, Лили, както и още 10на други, които разбират от астрология, беше незабравима среща. Никога няма да забравя тази вечер, много интересни разговори водехме.



Тема Re: Бистро Happu house /снимки/нови [re: makeover]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано13.11.16 12:36



Горещо препоръчвам това бистро! Какви гозби, какво обслужване...няма такова:))) Възхитих се от обслужването, а приятелите ми казват: "Е, то тук по Варна ако обслужването не е на ниво, то къде другаде"



Пред входа на бистрото


вътре








Тема Re: Бех у Варна:))))))))))нови [re: kiko64]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано13.11.16 12:38



Идея нямам за какви изказвания става дума...честно



Пак ще има посещение, сигурно е, хареса им семинара, сега гласят друга тема



Тема Re: Бех у Варна:))))))))))нови [re: Lucky Eva]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано13.11.16 12:39



Дали да не се омъжа за варненец...хм





Тема Re: Бех у Варна:))))))))))нови [re: makeover]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.11.16 12:40



Като не се срещаме и не искате да сте ми приятели, въобще не ме интересува кой на каква екскурзия е ходил.



Тема Re: KoSe wine house /снимки/нови [re: makeover]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано13.11.16 12:55



Ох, разкошна разкошотия там:)))



магазина


майсторицата Светла
















Тема Re: Бистро Happu house /снимки/нови [re: makeover]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано13.11.16 13:05



Супер!
Браво!
Като дойдеш другия път - там ще се съберем с агитката!



\"На всеки модератор по един вибратор. \"
Минута


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.