Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 27.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Съъбото-неделно училище за луди.нови  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано05.11.16 11:29



Мили деца, днес ще боядисваме пеперудки..развинтете въображението си, оцветете ги и ми ги покажете, за да ви дам оценките...и помислете по въпросите как цветовете, добрата и лошата мисъл въздействат на човешката душа...
Нека оцветяването започне сега.




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: PYTnik]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано05.11.16 11:40



Аз свърших, вие свършвате ли бързо?



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: PYTnik]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано05.11.16 11:45



Ако се представите добре с цветовете, утре ще ви заведа на кино:



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: PYTnik]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано05.11.16 13:11



Тате , хвърли ме в приятен рамисъл.....

Нали наеш , че сега ще подготвям партита за детски рожденни дни на пишорковци и пишорки от 3 до 7 години...

Сценариите за военното и пиратското парти са готови , сега ми трябват идеи ( сценарий ) за нещо по-момичешко - принцеси , феи , такива неща....

Гледам предлагат други фирми тропическо парти....

Оцветяването на картинки е основна част на всяко парти и да се оцветят тропически пеперуди и цветя ( както е в линка, който си дал) е ок.

Айде сега , дайте идеи и за други активитита , игри и т.н. за парти , като за пиклички...

Благодаря предварително!





Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано05.11.16 13:51



Момиченцата обичат да си кипрят. Голямо огледало, някакви пелерини, крилца , финтифлюшки, панделки да сменят.



Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: PYTnik]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано05.11.16 13:55



Днес е задушница. Излизането от гробищата действа стимулиращо за живите.
Всичко ти харесва, забравяш за всякакви претенции.

Нищо не съм оцветила все още


Няма по- добър оцветяващ от есента. Така е обагрила листата на дърветата - красота



Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: Munyta]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано05.11.16 14:06



Да бе ....ама ми трябва конкретен сценарий .

Ето например за пиратско парти :

Ще се обличаме с пиратски аксесоари , ще се нарисуваме с бради и рани . После ще покажа бутилка , която уж стм намерил на брега . Бутилка с череп и кръстосани кости... В нея ще има писмо и карта на съкровище, което трябва да открием!
Оваче , а да тръгнем , трябва да съм сигурен , че всички са достатъчно подготвени а такова приключение!
Трябва да могат да стрелят - и ще стреляме я с детски дартс , я ще хвърляме топчета по мишени , я с лък....и победителите ще получават скъпоценности ( бонбони и дъвки) за личните си съкровища...
После трябва да видим всички ли умеят да хвърлят пояс , за да спасят изпаднал зад борда приятел... и ще хвърляме пояс завъран за въже към стойка , изправена на земята. Победителите ( по възможност не същите ) получават съкровища ...
На картата може да има отделни спирки за изпълнение на песника или стихче от всеки , за някоя друга игра на въпроси и отговори .... Накрая намираме сандъче с череп и кости и в него за всеки по торбичка скъпоценности - бонбони ....
След това всички сядат на пиратското пиршество по случай намирането на съкровището. Внасяме тортата и накрая танцуваме див пиратски танц ( харлем шейк или нещо такова , а може и друго) .

И. т.н.

Ей така искам , ако може.... до дреболии
Да се има предвид , че там има дансинг , музика и всякакви танци могат да се вкарат в сценария.....залата няма проорци и осветлението може да се намаля и спира... Има и ред ефекти , като светкавица (мощна) , диско глобус и разни други...



Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано05.11.16 14:28



Доста време мина, откакто бях мама на малко момиченце. Ще трябва някоя млада майка да сподели с какво харесват да се забавляват малките момиченца.

Да влизат в големи обувки с токчета.





Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: Munyta]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано05.11.16 14:48



Ееее....айде напъни се малко деее.... Все пак си жена и майка на женско.
Децата са си същите , приказките също.

Тюх, пак ще трябва всичко сам да измислям....
...а уж тука едни ефирни, слънчеви същества с богато въображение се въдели...





Тема Re: Съъбото-неделно училище за луди.нови [re: kiko64]  
Автор jumbles ()
Публикувано05.11.16 16:21



направи им аватарско парти
използвай фантастичната природа на "Аватар"
не съм гледала момиченца, но ако аз на тия години бях попаднала в такъв сюжет, сериозно бих се забавлявала
но много не ме брой, че аз от малка съм си от лудите




____________________

Кураж, скъпо сърце!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.