Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 18.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Сериозна темаааа!!!нови  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано01.11.16 22:54



Този човек е опасен за вашето здраве!!!






Гаче ли съм затворник...



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано01.11.16 23:08



Не разбирам, защо да наричаме Москов опасен , че и за съд....

Пръстовите отпечатъци лишават от възможност болниците да източват здравната каса , чрез вписване на пациенти , които не са лежали в болницата , като лежали.



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: kiko64]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано01.11.16 23:17



Не ги лишават, Дине. Вариант, ще се измисли. Ако утре се бъгне софтуера?



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано01.11.16 23:21



Ами , да мислят , не да пищят и да саботират.
Бъгне , бъгне - колко да се бъгне.... Следобед ще го регнат болния , аде холан.



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: kiko64]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано01.11.16 23:56



ми аз имам желание да си оставя и петте си пръстови отпечатъка на г-н Москов, амаа за повечко време...а може и отпечатъци на юмрука, ако иска...така повечко пъти...
Ти ходил ли си скоро по здравните заведения..митинг бе човек, навалица..все едно са почивни станции.. Аре бе, толкова ли ни е болен народа...или здравната каса е бездънна..
Ми вместо да слага отпечатъци, да си направи реформа в системата...тази система е гнила та прогнила...покрай баща ми се нагледах на чудесии..



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано02.11.16 00:09



Харода ни е ужасно болен.
Ядем боклуци, дишаме отрови и се подлагаме на зверски стрес.
Каква реформа? Всички кадърни доктори са зад граница.
И аз съм се нагледал. Тъста ми почина от левкемия. Идея си нямаш колко "консумативи" накупихме на 10-торни цени от точно посочено ни от лекуващия лекар място.





Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: kiko64]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано02.11.16 00:23



Ми не..не народа ни е болен..а лекарите го разболяват..т.е. здравната каса.
Имаш ли идея що клапи на сърцето и стендове сложиха без да има нужда. Преди да влезе човек в болница трябваха връзки, а сега за всяко нещо там.. : ))
А да не говорим за тоновете лекарства които се изписват и сриват имунитетата...чел си упътванията на лекарствата нали...
В тази порочна система, няма как да има кадърни и честни доктори, няма как да има и здрав народ.
Това за храните е отделна тема...
Баща ми заради една коронарография си беше отишъл...от това изследване всичките му функции спряха..а го закарахме в болницата в съзнание и адекватен..и с всичко работещо...отивам да си го прибирам след обяд..а лекарката ми казва..ми то шансовете да оцелее са много мънички...
после говорих с доста познати...мед. работници и всички те казаха че за възрастните хора това изследване може да бъде фатално...амаа то задължително бе...щото е по здравна каса... баси!
Както и да е..мина..ама останах втрещена от наплива към болниците..е не е нормално това..



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано02.11.16 00:39



Юхуууууууу!!!
Хубава тема става , а трябва да си лягам.... Нищо , утре...
Съжалявам за баща ти! Знам за какво говориш , минали сме по този път и не веднъж.
Ние дори купувахме от определени от лекаря места разни "консумативи" , които касата не плаща на десеторно по-скъпи цени... За даването на пари "на джоб" , щото никой не обръща никакво внимание , че и директно си иска, няма да пиша...



Обаче за болния народ ....ужасно е!
Тук се пие и пуши като за световно!!!
Не съм виждал никъде по света толкова много пушачи. За пиенето...нои ние даже се гордеем бе!!!! Лафове от сорта на : "Не щем акъл от нации които се напиват с това с което ние изтрезняваме!" , направо ме фъргът у тъча ...
Яде се евтина , некачествена храна без никакъв подбор и логика. Човек се самоубива и после всичко друго му е виновно , но не и той самия.

Лека нощ от непиещ, непушещ вегетарианец!




Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: kiko64]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано02.11.16 00:44



Лекичка..и аз лягам...: )



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано02.11.16 09:03



Напротив ! Мотивира хората да си пазят здравето, за да не попадат в болниците Всеки болен се третира като престъпник, попаднал в полицията. Снемат се отпечатъци, попълва се досиета, картони.

А ако при работа с флекса съм си резнала пръста и отивам в болницата да ми го зашият, тогава как ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.