Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 07.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано02.11.16 09:03



И друг начин нямаше ли, че баш пръстов отпечатък ? Ако свържат базата данни на полицията с тази на болниците, престъпниците ще са с едни отпечатъци напред. Ще ги приемат директно в болницата.

По- добре криминал, отколкото болен.





Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано02.11.16 09:16



Това лято направих пневмония и се наложи да вляза в болницата за 7 дена.
Пълно беше с циганки. Имали астма.
Редовно си влизат болницата по желание да ги полекуват с безплатни лекарства, да и полежат. И докторите ги приемат за да има пълна заетост на отделението.
Чак не ми се вярваше, че е така.
Една ми разправяше, че понеже имала и гастрит, щяла после да полежи и в другата болница.
Всички бяха с ТЕЛК , пенсионерки по болест ( 100 лв, кой ти ги дава) с няколко болести. Дебели и пушеха на терасата на пневмологично отделение в специализирана болница по белодробни заболявания.

Имаше и много болни хора, дошли от зор. Като си четох епикризата се оказа, че са ми давали всеки ден противо Т таблетки, което всъщност се случи само 1 ден.

Но влизането в болница действа отрезвяващо и пренарежда приоритети





Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: Munyta]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано02.11.16 15:24



болниците са пълни, поликлиниките са пълни..абе де що има здравно заведение се пука по шевовете...
Системата е тотално сбъркана..ама тотално..и съвсем нормално е да се възползват от нея.
На майка ми за кръвното налягане са и дали пет вида хапчета бе...и се гласят още да дават..да живее фармацията и здравеопазването...
А знаеш ли една професорка на какво ме научи, че всичко е имунитет, спокойствие и добра храна..амаа като отидеш на лекар не ти казват яж мед..а бягай в болницата за изследване и те ти хапчета..повечко..та след време да станат още повечко..щото хапчетата лекуват по принцип симптомите а не причината..ама те даже и не лекуват нищо..а сриват имунитета, естествената отбранителна сила на организма...
Другата седмица пак съм с баща ми на лекар...и Бог търпение да ми даде...: )))



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано02.11.16 15:32



Защото осигуровките не са в персонални партиди, а в общата яма.
И кой пести и се съобразява на орташката каца. Всеки бърка.

Само за Бърза помощ трябва да отива % от ЗО, другото да е поименно и всеки ( или застрахователя) ще контролира.

Нищо ново под слънцето, хората са го измислили и прилагат, но тогава ЗК(държава) как ще се разпорежда с млрд ?



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: Munyta]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.11.16 15:38



Ами едно време се наблягаше на профилактиката, за да не се налага да се използват лекарствени препарати.

Спорт, храна, навици...

Както казва един познат - най ме е яд, че ни излъгаха за комунизма и че не ни излъгаха за капитализма!

Защо ми трябваше...


Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: Munyta]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано02.11.16 15:38



абсолютно съгласна...
Тези дни се гмурнах в застраховането, ами самите застрахователи предлагат доста интересни неща при злополука и болест..
интересното е, че в България застраховането не е много застъпено, освен задължителното автомобилно...



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано02.11.16 16:31



А знаеш ли една професорка на какво ме научи, че всичко е имунитет, спокойствие и добра храна..амаа като отидеш на лекар не ти казват яж мед..

И гладуванеееее! Периодично .

Глей колко е кофти , да нямаш фейсбук... Щеше да видиш как гладувам само на вода 25 дни.
Да имах време и 40 щях да направя...





Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано02.11.16 16:34



Аз пък да се пофаля:
Гладувах 5 дена : само на чай и 3 ябълки на ден.
Днес ми е първи ден на захранване.
Добре ми дойде.



Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: Munyta]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано02.11.16 16:36



Това е диета....де видя гладуване тука ?

При пълен глад се случват други, прелестни неща в организма...





Тема Re: Сериозна темаааа!!!нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано02.11.16 16:39



Добре де, ябълкова диета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.