Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 18.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ода за непасващитенови  
Автор jumbles ()
Публикувано25.08.16 17:43



Това е за дивите, странните и прекрасните.
За тези, които яздят по вълните на техните собствени морета и губят от поглед брега. Които отхвърлят правилата, етикетите и веригите, които някога са ги връзвали, в търсене на истината на сърцето си.
Това е за непасващите в пъзела парчета, които не са канени да се присъединят към всички игри на отбраните общества; които са били загърбвани в прахоляка, за да се научат по свой собствен начин да летят. Които в своята свещена самота украсяват небето с крилете на свободата и със съдба родена от огъня на душата.
За редките, неземни същества, които ходят по малко познати пътища, приемайки приключенията, възникващи на такъв път с решителност и страст.
За бунтовниците, за оригиналите с разбито сърце, за горчиво-сладката самота, която е горивото на духа им. За тези, които няма да се пригодят, да се свият долу или да отстъпят встрани. За тези, които не са родени, за да се побират в нещо, а за да се открояват славно.
За племето на размирниците, които и досега мислят извън стандартите и мечтаят по ръбовете на безкрайността. За тези, които танцуват, въпреки че нямат представа как; които се препъват и правят част от стъпките, пеят напълно неуместно и напълно фалшиво.

Това е за пробудените, чиято цел е да хранят душата си и да не я оставят да гладува. За тези, чиято мантра е биенето на барабана на собственото им сърце и брилянтните възможности, които тъче хоризонтът. За тези, които се осмеляват да бъдат отворени, да се обичат и да живеят.
Това е за магичните, мистичните и неразбраните. За мъдрите, които се движат между сенките и светлината. За тези, които вият на пълнолуние и тичат голи из потоците. За тези, които четат компаса, написан по стените на сърцето им и следват Полярната звезда, гравирана върху техния дух.
Това е за загиналите, съкрушените и разбитите. За тези, които умеят да се пукнат е да позволят на светлината да влезе по-дълбоко. Които знаят, че най-добрият плод е на самия връх на клона и най-ярките скъпоценности са скрити вътре под най-грубата повърхност.

Това е за ярко оцветените, за божествените визионери, които няма да се оттеглят, да се правят на малки или да седят отвън. За звездобройците, жизнени и буреносни стари Души, които ходят по тази Земя.

Това е за дивите. Това е за вас.







Тема Хубавинови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано25.08.16 18:32



цици, ама не са твоите


А за останалото се грижи еволюцията - да кастри недъгавите експерименти.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 21:15



Благодаря .



Тема Re: Хубавинови [re: Buduhcko npace]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 21:16



Тази статия не е за теб,изчезни кърлеж на хранилка..





Тема Re: ода за непасващитенови [re: finntroll73]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано25.08.16 22:15



За какво благодариш бе, тотално сбъркан измекяр?
Това е тема за хора, които се отказват от удобства, привилегии и социални облаги за да търсят истинска свобода на душите си, не за плазмодии търсещи най-социални общества на гърба на които да легнат.
"За тези, които се осмеляват да бъдат отворени, да се обичат и да живеят. "Не , за такива, като теб, които са затворени в пошлостта на дребното си егоистично съществуване изпълнено само и единствено с осъждане.
Не за дребнави и гнусни душици, кълнящи за одраскване на една ламарина.
За какво благодариш бе нещастен сбърканяк, окован и ослепен от пошлостта на ограниченото си мислене само от угода на собственото повече от гнусно его и дебело черво?

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано25.08.16 22:26







Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.08.16 22:37



Супер.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано25.08.16 22:51



Природа и цици е много яка идея





Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.08.16 08:07









Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано26.08.16 11:43



Благодаря за това,че в живота ми няма хора като теб и вас.
Може и да съм клел..ттака са заслужили.
Докато всичко беше ок със повечето,съм бил човек със всички.Те пожелаха да се правят на велики.Но великите,не са само те.Аз също си имам достойнство.
За всички важи.Щом ти преминат личните граници,нямаш повече какво да губиш,няма повече за какво да им мълчиш и да се правиш на толерантен.
Напротив,статията е за такива като мен,надживяли такива като теб и вас.
Преборили се не с едни боклуци и екслоататори.
Моето сърце и душа са свободни.Свободни са..от посредственни хора..с велика ерудиция..а иначе нищо като хора.
Такива като вас сиреч.
Музикантчета,дъновистчета,шефченца разни..с пълна липса на първите 7 години.
За мен няма значение дали пред мен стои цар или просяк,щом е човек.
И това си го набийте в тъпите глави,аз не съм като вас.И никога няма да бъда.
Може и да се оплаквам,но има много за какво.
Ако всичко е ок от отсрещната страна,ако има СЪВЕСТ И САМОСЪЗНАНИЕ..няма да се оплаквам.

Редактирано от finntroll73 на 26.08.16 11:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.