Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 30.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема 10 секундинови  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано10.08.16 09:50



В този живот клиент,приятел,работник и човек се губи точно за 10 секунди кофти отношение.
Понеже никой не бива да бъде смятан за даденност.


Как мислите?Колко секунди реално ви делят от взимане на дадено решение?
Аз не съм човек който лесно захвърля нещата с лека ръка.
Било то приятелства,връзки,работа,колегиални отношения..но реално като се замисля,при мен точката на пречупване е точно 10 секунди.
Преди да почна да крещя,блъскам,хвърлям..когато думите вече са излишни..когато отсрещната страна изобщо не е в час.


Колко ви трябва реално?
Решението да скъсам с бившата си вече работа не дойде точно за 10 секунди..но реално точно толкова ми трябваха..след като бях притиснат да подпиша скалъпени изсмукани от задника им обвинения срещу мен..точно толкова вътрешно ми трябваше..за да припаля и да реша..да реша нещо което бях отлагал половин година реално,че и повече.
С приятелства,с фалшиви приятелства отново беше точно толква горе- долу,в момента в който наглостта вече беше очевадна.
Най-трудното нещо-да късам,хвърлям и да не поглеждам назад го научих сравнително скоро.Как е при вас?Лесно ли късате и хвърляте?
Понеже бог ми е бил свидетел колко ненужно търпелив съм бил през живота ми като цяло.
Хайде...10-те секунди са ваши..

Редактирано от finntroll73 на 10.08.16 09:52.



Тема Re: 10 секундинови [re: finntroll73]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано10.08.16 11:32



Зависи. Принципно съм като теб. Трябва нещо или някой много очевидно да се е осрал пред мен, че да го разкарам окончателно.

До последно вярвам в хепи енда, в щастливия обрат, в това, че нещо ще се промени, че човекът ще се опомни или ба ли го кво друго. Много пъти са ме наричали, и самата аз съм се наричала "тъпа патка", дето съм търпяла или съм се правела, че не виждам очевидното.

И в момента съм на тоя хал по отношение на човек.

Характер бе.

Само че взема ли веднъж решението - назад нито се връщам, нито се обръщам. Това втори шансове след взети решения -тцъ. Да си мислил овреме. Това да ми се съжалява и да ме врънкат за прошка -тцъ. Да си мислил овреме. Умрял си за мене и край.

Пък то животът си знае работата...и учи, учи, и нашоква канчетата на всички ни.



Тема Re: 10 секундинови [re: finntroll73]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано10.08.16 11:37



Виждам не си се махнал от дира въпреки че ни каза на нас всичките сбогом, поведението ти в този смисъл е отвратително. Второ и конкретно по темата ти понеже си споменал думата работник то в България работниците са изметь която трябва да бъде експлотирана, ограбвана а когато вдигат стачки и бунтове да се викат мутри и нацисти с автомати и бухалки да ги потушават.



Тема Крещенето,нови [re: finntroll73]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано10.08.16 11:43



блъскането и хвърлянето са признак на слабост, а не на сила. Помисли върху това.





Тема Re: 10 секундинови [re: Sarayah]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано10.08.16 11:50



Много изчерпателен и интересн отговор.
Мисля че много си приличаме,много прощавах на хората като цяло като по-млад.
Но днес съм коренно различен човек.Надявам се за доста по-добро.



Тема Re: 10 секундинови [re: FlLERO99]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано10.08.16 11:51



Не смятам изобщо да ти отговарям.Приеми оставането ми за да..вече никога няма да се махна оттук,от дира.



Тема Хе-хе,нови [re: finntroll73]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано10.08.16 11:54



много силно изказване.

А ако клубовете хлопнат кепенци, какво ще правиш ?



Тема Re: Крещенето,нови [re: nbb]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано10.08.16 11:57



Да,може и така да се нарече,но в крайна сметка когато имаш насреща си пълни дебили,които нито приемат,нито предават,които нито с добро,нито пък с лошо имат промяна или някакъв напредък,прибягвам до това.
Моето крещене значи-край,пртемина тотално границата,дотук беше..сега аз вече повам да действам.
По начини,по който на никой от вас няма да им хареса.
И го направих нагледно вчера.Може и да е слабост,но вече приключих с тях.Никога повече една крона няма да вложа в тази верига.
Както и със шефовете ми,бившите..смееха се,когато казах пред всички на всеослушание,че няма една крона да вложа и там.
Смешно им беше..трябва да намина да ги попитам,още ли им е смешно???
Понеже стана година и нещо от последния път в който си купих нещо там.
Никой не ме взе насериозно..нищо,аз пък се взех крайно насериопзно.
Дъвкал съм сухари,консерви,филии,ябълки,банани..каквото ти дойде на ума..но една крона не вложих там.
Киселини и язви си обострих,но удържах на думата си.
Това беше моя тест.Ако се бях издънил,това щеше да е позор за мен.
И последните няколко пъти в които съм бил там,нищо не съм поръчвал.



Тема Re: 10 секундинови [re: finntroll73]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано10.08.16 11:57



ако останеш тук ще бъдеш тормозен от по-умни хора и хич няма да ти е приятно.



Тема Re: Хе-хе,нови [re: nbb]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано10.08.16 11:58



ще изпадне в тежка работническа депресия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.