Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 09.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ода за непасващите  
Автор jumbles ()
Публикувано25.08.16 17:43



Това е за дивите, странните и прекрасните.
За тези, които яздят по вълните на техните собствени морета и губят от поглед брега. Които отхвърлят правилата, етикетите и веригите, които някога са ги връзвали, в търсене на истината на сърцето си.
Това е за непасващите в пъзела парчета, които не са канени да се присъединят към всички игри на отбраните общества; които са били загърбвани в прахоляка, за да се научат по свой собствен начин да летят. Които в своята свещена самота украсяват небето с крилете на свободата и със съдба родена от огъня на душата.
За редките, неземни същества, които ходят по малко познати пътища, приемайки приключенията, възникващи на такъв път с решителност и страст.
За бунтовниците, за оригиналите с разбито сърце, за горчиво-сладката самота, която е горивото на духа им. За тези, които няма да се пригодят, да се свият долу или да отстъпят встрани. За тези, които не са родени, за да се побират в нещо, а за да се открояват славно.
За племето на размирниците, които и досега мислят извън стандартите и мечтаят по ръбовете на безкрайността. За тези, които танцуват, въпреки че нямат представа как; които се препъват и правят част от стъпките, пеят напълно неуместно и напълно фалшиво.

Това е за пробудените, чиято цел е да хранят душата си и да не я оставят да гладува. За тези, чиято мантра е биенето на барабана на собственото им сърце и брилянтните възможности, които тъче хоризонтът. За тези, които се осмеляват да бъдат отворени, да се обичат и да живеят.
Това е за магичните, мистичните и неразбраните. За мъдрите, които се движат между сенките и светлината. За тези, които вият на пълнолуние и тичат голи из потоците. За тези, които четат компаса, написан по стените на сърцето им и следват Полярната звезда, гравирана върху техния дух.
Това е за загиналите, съкрушените и разбитите. За тези, които умеят да се пукнат е да позволят на светлината да влезе по-дълбоко. Които знаят, че най-добрият плод е на самия връх на клона и най-ярките скъпоценности са скрити вътре под най-грубата повърхност.

Това е за ярко оцветените, за божествените визионери, които няма да се оттеглят, да се правят на малки или да седят отвън. За звездобройците, жизнени и буреносни стари Души, които ходят по тази Земя.

Това е за дивите. Това е за вас.







Тема Хубавинови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано25.08.16 18:32



цици, ама не са твоите


А за останалото се грижи еволюцията - да кастри недъгавите експерименти.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 21:15



Благодаря .



Тема Re: Хубавинови [re: Buduhcko npace]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 21:16



Тази статия не е за теб,изчезни кърлеж на хранилка..





Тема Re: ода за непасващитенови [re: finntroll73]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано25.08.16 22:15



За какво благодариш бе, тотално сбъркан измекяр?
Това е тема за хора, които се отказват от удобства, привилегии и социални облаги за да търсят истинска свобода на душите си, не за плазмодии търсещи най-социални общества на гърба на които да легнат.
"За тези, които се осмеляват да бъдат отворени, да се обичат и да живеят. "Не , за такива, като теб, които са затворени в пошлостта на дребното си егоистично съществуване изпълнено само и единствено с осъждане.
Не за дребнави и гнусни душици, кълнящи за одраскване на една ламарина.
За какво благодариш бе нещастен сбърканяк, окован и ослепен от пошлостта на ограниченото си мислене само от угода на собственото повече от гнусно его и дебело черво?

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано25.08.16 22:26







Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор blood2 ()
Публикувано25.08.16 22:37



Супер.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано25.08.16 22:51



Природа и цици е много яка идея





Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.08.16 08:07









Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано26.08.16 11:43



Благодаря за това,че в живота ми няма хора като теб и вас.
Може и да съм клел..ттака са заслужили.
Докато всичко беше ок със повечето,съм бил човек със всички.Те пожелаха да се правят на велики.Но великите,не са само те.Аз също си имам достойнство.
За всички важи.Щом ти преминат личните граници,нямаш повече какво да губиш,няма повече за какво да им мълчиш и да се правиш на толерантен.
Напротив,статията е за такива като мен,надживяли такива като теб и вас.
Преборили се не с едни боклуци и екслоататори.
Моето сърце и душа са свободни.Свободни са..от посредственни хора..с велика ерудиция..а иначе нищо като хора.
Такива като вас сиреч.
Музикантчета,дъновистчета,шефченца разни..с пълна липса на първите 7 години.
За мен няма значение дали пред мен стои цар или просяк,щом е човек.
И това си го набийте в тъпите глави,аз не съм като вас.И никога няма да бъда.
Може и да се оплаквам,но има много за какво.
Ако всичко е ок от отсрещната страна,ако има СЪВЕСТ И САМОСЪЗНАНИЕ..няма да се оплаквам.

Редактирано от finntroll73 на 26.08.16 11:45.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано26.08.16 11:57



Ще ти кажа,защо съм не-пасващ!!
Понеже винаги си имам собстенно мнение за нещата,не ходя за нищо да се допитвам...кое..как и пр.
Ако не съм сигурен за нещо,питам ествественно.
Никога обаче не търпя никой да се разхожда по главата ми.През всичките тези грешни години..в които работих на място,където не ме заслужаваха..винаги съм давал 120 пр от себе си.Без значение дали съм бил болен или здрав.
Обаче да бачкам болен аз,пък някой да ми се скатава за моя сметка,това с времето все повече започнах да не го търпя.
Обстоятелствата станаха прекалено много..черните им точки.
Аз не съм човек който може да отмине с лека ръка това..че те и работливия..и търтея..слагаха на един пиедестал.
Ипо-скоро на мен ми правеха забележки..че съм се билОПЛАКВАЛ.
Ще се оплаквам естественно,да се благодарят..че само с това се разминаха даже,ами не одръстих яко тези които си го заслужаваха.
Аз..не съм човек,който изплаща чужди грешки.
И това им го заявих най-отговорно..заради разни междинни звена тук..на мен да ми режете колегите,аз да страдам,да ви бачкам и за липсващите колеги..пък и да ме режете в кинтите,и да очаквате и да ви благодаря.
Това никога нямаше да се случи...и не се случи.
Може и да натрупах страшно много черни точки с дисциплината,ама те реално са за черните точки..не аз.
Аз не ги признавам технитре черни точки..изсмукани от задниците им,понеже вече са ме нарочили.
Това ли им е демокрацията?
А да си забият сега отзад..аз в концлагер няма да живея.
Не съм им взел паспортаи научил езика им..да си правят гаргари с мен.
Така че...тази статия е напълно за мен..и сам война е войн!!!
Борил съм се сам срещу всички с деситилетия,за какво ли не.
И ще продължавам да го правя..само че по-тарикатската.
Не ми е в природата да съм гъзолизец или двуличен използвач,но докопам ли се до добро място..може и да стана..за да им го набияобратно..ако се наложи да работя за такива..които искат да им се мазниш.
Много добър манипулатор съм...


Всичко си зависи от всеки..както ти тръгне насреща.
Можеше и вие да се опитате да бъдете хора с мен.
Приемете си минусите.




Тема Re: ода за болен здрав носи...нови [re: jumbles]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано26.08.16 12:36





Да..да,само че не и при мен вече.

Болен -здрав носи,работлив-мързелив носи..това е жалката реалност.
Само че винаги има и хора като мен,не-пасващи в системата.
И хора които не се навеждат и огъват.

Сбогом ..на вас тарикати...мислещи че даващи заплати..сме длъжни да ви носим болни и грохнали..


Редактирано от finntroll73 на 26.08.16 12:37.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: finntroll73]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано26.08.16 13:21



Написах нещо отгоре, а ти само го потвърди.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: ода за непасващитенови [re: finntroll73]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано26.08.16 13:23



А да си забият сега отзад..аз в концлагер няма да живея.
Не съм им взел паспортаи научил езика им..да си правят гаргари с мен.


Никой не те е канил, нито закарал насила там.
Ех, клети робе.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: finntroll73]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано26.08.16 13:39



Непасващ си не защото имаш каквато и да е прилика с хората за които е темата(те прекрасно са описани в нея), а защото егоизмът ти преминава абсолютно всякакви граници.Защото ценностната ти с-ма е на най-ниското възможно ниво и както вече на всички е ясно се ръководи единствено от собствената ползичка.
Не пасващ си защото си толкова егоистичен, че въобще не се замисляш какво интересува другите хора и никога и за нищо не поглеждаш през техните очи.Ако беше иначе, щеше да разбереш, че до болка пошлото циврене е дошло до гуша на всички.Че всички имаме проблеми, но не пищим истерично за тях и не задушаваме атмосферата с повече от прекалено, отвратително осъждане.Колко пъти в тези форуми си обсъждал проблемите на друг, без да изпаднеш в изливане на собствената душевна и битова помия?
Всичко това , а и още много, много повече те прави ужасно грозен в очите на хората, запазили поне някаква ценностна с-ма, а това определено е по-голямата част от всяко едно общество.
та, това е истината за твоето не пасване и няма нищо общо с темата.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Хахахаха,нови [re: finntroll73]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано26.08.16 20:05



да не са твои бре? Циците





Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.08.16 00:24



Не и не! Казвам на тази, застанал пред нея с изпънати на пред ръце и широко отворени длани!





Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 09:20



гола мома в гората е сексистко клише. пасващо първосигнално на самозаблудата "като се разгологъзя, ще съм извън матрицата поради едния протест/зависимост от оценката срещу матрицата".

ОВЧО стадо побъркано и формално непасващи:



Ти си в овчотията от сЕкъде - всичките ти илюстрации на свободен креативен дух и духовност са все сексистки клишета - гола мома извън града. Обичайно - секси.
Веднъж не публикува снимка на гола баба провиснала или на шкембелия плешив чичко, накиснат в някое поточе насред къра.


Голи цици=духовна свобода идеално пасва за реклама на публичен дом.
Ох, котьооооо




Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.08.16 09:52



... Аз съм гол като душата ... e казал един поет, ти го разбирай, ако можеш

поздрави:)





Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 10:01



... Аз съм гол като душата ...

няма лошо, но се утвърждава със собствени голи снимки.
не фотомоделки наготово.

от години фраскаш снимки на голи моми за еване. в гората, в реката, на морето, на небето. и на нито една от тях не си ти - просто бръкваш във виртуалната сергия и вадиш чужда стока за продан. секси гола мадама аууууу, рай за чекиджиите.

това било израз и илюстрация на духовна свобода.
таратанци. с чужди цици - майчин помен.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.08.16 10:14



добре бе, сичко е точно така и кво сега?



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 10:15



това, че одата ти не е за непасващите, а за клишираните духовни роби.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.08.16 10:17



хубу, доволна?



Тема А така,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано27.08.16 12:16



сяка може по цици - покажи ни ти как е по бурка в центъра на града





Тема Сеганови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано27.08.16 12:19



извади твоите от супата и ги снимай





Тема Re: А така,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 13:15



бурките в центъра на града са в прехвалената Германия.
а задължителното ходене по цици - във възлюбената на всеки духовно подфръкнал Индия. В един щат било забранено жените да си покриват гърдите, щото угодно Богу да гледа тази красота. язък, че от 60-70 г. са ги цивилизовали,
сега вместо бурки можеше да зяпате цици.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 13:33



ТЦ! другия път дай


Поне не е нагласено.






Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 14:13



Ми не...
голотата не значи секс, а това, че ти като видиш гол човек и си мислиш за секс или имаш секси нагласи, не значи, че е така...
Ние се раждаме голи, така ни е създал Бог, а религиите, обществото, властта са ни облекли и вкарали в суетата, за да ни владеят и за да имат за какво да ни набутват вина..

Голи цици=духовна свобода идеално пасва за реклама на публичен дом.
Ох, котьооооо

Абсолютни глупости. Свободата е състояние на духа, а голотата е потвърждение за нея, т.е. не ти пука какво ще кажат другите, ти се чувстваш така добре и си свободен да го направиш. а гората или водата не е за да подсилват голият момент, а просто човека се слива с природата така, както тя го е създала...
Но на теб религиозните и обществени норми и клишета в които си вкарана не ти тежат, за това вкарваш във всичко секса...така си научена!
Едно време хората от пещерите са ходили голи, но тогава моралът е бил доста на по-всоко ниво от сега...говоря за човешкия морал, а другият го зарежи : )))



Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 14:16



И ти говориш за клишета?...ми ти цялата си едно клише... : )))



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 18:13



а това, че ти като видиш гол човек и си мислиш за секс или имаш секси нагласи, не значи, че е така...

Кой, АЗ ли???


Като видя любимите на Джъмби снимки на голи мацки мисля за секс?

Мъжкото изповедание масово и първосигнално си примира по изображения на млади, красиви, голи цици и дупета. По голи снимки на стари сбръчкани баби и мъжки провиснали сланини и таковата - изобщо. Нищо, че голотата е естествена.

Свободата е състояние на духа, а голотата е потвърждение за нея

Да бе, да. Затова като избацат някоя художествена фотография за илюстрация, неизменно избират нещо такова:



И никога нещо такова:



На втората снимка на пича наистина не му пука какво ще кажат другите - подпийнал си и нахлул по организъм на едно футболно игрище, за да се включи в мача.

Пък снимките на голо секси маце позира в морето/гората са си снимки на голо секси маце заради потребителския интерес, не от непукизъм и свобода на духа.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 18:17



даже две клишета съм аз
едното художествено, другото фотографско.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.08.16 20:35



ам, сори Минке

от мен толкоз, оправай се сама с неудовлетвореността си



Редактирано от jumbles на 27.08.16 20:38.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 20:43



изместваш темата...ама ти си го знаеш...
Снимката която си пусната е направена с цел ПАРИ и потребление, на мацката и е платено за нея...аз ти говорех за свободният дух, голотата и природата...и че голото тяло не значи желание за секс...
Давам ти пример...покрай мен може да има хиляди голи мъже, няма и да ги забележа дори, защото там не е моя "мъж", т.е. желанието и тръпката е към един, а той дали ще е за снимка т.е. дебел или сляб или хубав или грозен, млад или стар няма значение..т.е. това е моя мъж.
А какво те интересува мъжкото поведение? Човек не прави ли нещата заради себе си, а не заради другите?
А пича на снимката е сладур..има многоо хубаво естествено излъчване...хиляди пъти бих го предпочела от някой засукан "батка" с мускули, бицепси и трицепси...щото последният освен да блъска в залата за нищо не става...дори и да се забавлява...на него му е важно да се перчи и да бъде желан от всички жени!... : )))



Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 20:44



ами ти се хващаш за снимките...а темата е друга...и там си клише!... : )))



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано27.08.16 20:53



"Давам ти пример...покрай мен може да има хиляди голи мъже, няма и да ги забележа дори, защото там не е моя "мъж" с 25 санта ятаган, т.е. желанието и тръпката е към един"
Понеже знам, че си леко свенлива и без допълнението, което изразява в пълнота мисълта ти и без него звучи доста клиширано...., та да те разберат правилно хората



Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 20:59



Амиии..ще ме разбере този, който мисли като мен, а другите ще си ме кривят, както им дойде...това ми е ясно...: ))) Амаааа...такъв е живота...
Еееее Кроки...какво тук значат някакви си см., ако в главата има бръмбари... : ))) и не може две думи да каже....Стига, многоооо ни подценявате!....

См. са за временно ползване..амааа ума, интелекта и чувството за хумор е за постоянно... : ))))

Но виж, при риболова има значение размера...радвам се на големия!... : ))))



Тема Тебнови [re: ShokoLaDa]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано27.08.16 21:21



е невъзможно да те подцени човек



Добре че тортата не е била Москвич:

Редактирано от Buduhcko npace на 27.08.16 21:24.



Тема И все пакнови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано27.08.16 21:25



кога, мама ви дейба, ще се научите да качвате свои снимки?
Все още не знам как изглеждат циците на няколко от списващите.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано28.08.16 11:05



А ти кога ще си покажеш циците?



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 13:24



от мен толкоз, оправай се сама с неудовлетвореността си

ти си лесна, блазе ти. пляснеш едно голо дупе на плажа и вече си непасваща, освободена и удовлетворена.



п.п. абе около Варна останаха ли диви места без навлеци, където да се разгологъзи човек на спокойствие? или вече всичко е строеж, фраш и трикотаж, пък по пеперудка в морето си ги гледате само на снимка?



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 13:37



Снимката която си пусната е направена с цел ПАРИ и потребление, на мацката и е платено за нея...аз ти говорех за свободният дух, голотата и природата...и че голото тяло не значи желание за секс...

ми джъмбито все такива ги пуска като се запрехласва по свободния дух.
голи мадами, снимани за ширпотреба, защото винаги са вървежни.

Ти хубаво говориш за духа, голотата и природата, но кога за последен път отиде да се сливаш с природата по пеперудка? И къде?

Сега е лято, топло е, кеф ти витошки поляни, кеф ти Борисови градини - само да се разхвърляш и да тичкаш по природата със свободен дух. Като щурите французи на онези снимки в планините.

Е, дупЕто ти вижда ли слънце реално или само си графоманстваш?



Тема Вицовенови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано28.08.16 13:41



разправяш, тук сте се събрали лелки към 50така вече - какво дупе на слънце, какви цици в супата хахахаха





Тема Re: Вицовенови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 14:14



тоя пъ.
ти нудистки плаж не си ли помирисвал, бря?





Тема Не,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано28.08.16 15:51



не ме влече. А ти? Повръщат ли кат те видят?





Тема Re: Не,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 17:58



сюрьозну?
много си задръстен, наистина.





Тема Минови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано28.08.16 18:14



да ти се отдръстя - фостата





Тема Re: Хахахаха,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.08.16 10:38



Лизач на американски подметки..и немски такива.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.08.16 10:41



Твой си е проблема.Аз си имам мнение,който не му изнася..да се оправя.Или стигаме по средата взаимно,или просто няма среда и изобщо контакти.
Много хора около мен го усетиха.И все пак съм човек,давам няколко шанса за самоосъзнаване.
Докато звънях и търсех разни несериозници..все ми бягаха несериозно по тъча.
Спрях да търся който и да е..от седмица и отгоре..пишат,звънят..да сме се видели...
Е..ок,ама що трябва винаги да си изпросваш приятелствата,не може ли да им дойде отвътре изведнъж,от само себе си?
Има един двама..чакат жените им да им разрешат да се видим явно..



Редактирано от finntroll73 на 29.08.16 10:43.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.08.16 10:54



Да,поправих грешката от раз.Всеки да си приеме минусите за себе си.Без това,няма как да има прогрес.
Те ще съжаляват че ме няма,и те вече съжаляват една част.Научих го от един бивш колега.
Че един от кухнята казал,че миели нон стоп на миялното.Да мият..щом когато се опитах да ги организирам..да застанем всички заедно,да извикаме профсъюзите и да поискаме да ги отстранят като собственници които са некомпетентни със това което са се захванали,на никой не му се занимаваше..нали?
Сега да мият.Понеже има опция,след като събереш солидни декларации и описване на грешките и детайлите,шопинг центъра където държат локалите да ги отзове..бях започнал да проучвам въпроса.Чаках да се съберем повече хора,и бях писал неща в един черен тефтер..трябваш'е само да си сложат иметната с подпис да ме подкрепят,и щяхме да поискаме сериозно да ги разследват..имат ли..или няма,пари за повече работници.Както и куп неуредици,относно клиентите.
Но нали имах мишки ..вместо колеги..не стана нищо..
Затова..човек след като опита което по силите му,си изхвърля работните мизерии в кофата за боклук,плюс обувки и пр..и си обира нещата от шкафчето..и сбогом..


Тези боклуци,бившите ми работодатели не разбраха едно..че всичките им мизрии срещу нас и в частнист мен,ще им се върнат стократно.
Под една или друга форма.
Един познат минал наскоро да ме търси,понеже не знаеше..че вече съм си обрал партакешите оттам,и ми разправя..тези скоро ще затворят..
Питам го,защо?
Ами понеже..опашка на бара..няма кой да ги обслужи..маси отрупани..няма къде да седнат новите клиенти от мръсна посуда.
Е ми..нали знеш му рекох.,..с пари в рая,без пари по края..
В крайна сметкас щом им се досвидяха две.тр заплати за сървиз..да ходят те да си мъкнат.
Ама като гледам,нито след мен има човек назначен,нито пък те са запретнали ръкавите ..да мият.
Да ги спестят в гробищата милионите..му рекох..
И дано да е по-скоро да ги занесат оттатък.




Тема Re: Минови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано29.08.16 11:11



нали уж ще се жениш, какви са тези предложения?





Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.08.16 11:16



Дори и така да е,имам право да защитя себе си.
Никой не ми е дал това,което аз бих дал и съм давал за него.Може и да съм краен максималист,но няма как да умирам от кеф ..когато давам цветя и рози на някого,а той да ми отвръща с лайна.
Или да гледа да ме извози,аз да обера хамалогията,за нещо.Хамалогията вече след никой няма да обирам,няма да търпя чужди грешки..да ги изплащам аз.Последствията ще си бъдат за всекиму.Твърде дълго последната петилетка трябваше да се съобразявам с боклуци,с хора непризнаващи вина,хора замазващи собствената си измекярска порода,хора грешащи за всичко което се сетиш,и обвиняващи ме..че аз съм виновен.
Значи следната ситуация-Имаш търтей,твой колега..прави грешки нон..стоп..такива,за които на теб ти се размахва пръст..
Но нали има по-съвестно момче..сиреч аз,значи е ок..все някой ще мине да оправи след него.Тези неща натежават страшно много.И то бяха половината от колегите ми такива.В същото време имаш отговорници и собственници..плазмодии.
Случвало се е,да ми пишат предупреждение,както и устни да ми дават,заради бурни реакции мот моя страна..понеже за Н-ти път му прощаваха на тая египетска курва,долна ШАРМУТА..
Ти би ли се чуствал окей,ако имаш пълни мизерници,търтеи и несериозници за колеги?
Дори и да си шеф..би ли търпял такива на работа,да тормозят работливите ?
Когато аз обачих олябях фронта,винаги идваха и ми се казваше..да не съм правил повече така..Е така де..няма кой да бака иначе!!
Не и не..никога повече,никъде няма да търпя такова измекярско и лайнарско отношение.
Бил съм много избухл;ив,много съм се оплаквал.Един ден им го казах директно в очите..имате късмет че не съм арабин,като тоя търтей..египетската курва..
Където майка му го е взела тук..и се е оженил по сметка за майка си..
Понеже ако бях като него...направо с бомби щях да реша нещата и с джихад.
Понеже тоя неведнъж е разправял че в арабските държави има кръвнина.
Да..ама да го духаме ние цивилизованите..понеже сме демократични..и наглеците си правят каквото си искат.
Тоя филм..не на мен.
От раз ги отрязах..от кръста им капнаха главите..
Иди ги питай..по-добре ли са сега без мен?
Понеже..болен..здрав..бачках.Никога..не съм оставил мизерия на работното си място.
Сега обаче е така,при моята липса...оставят за другия ден..и 24/7 е мизерия на миялното.
Нашата умна собственничка вместо да ме похвали..че работейки за трим,а..пак успявам,и блести след мен..знаеш ли какво ми каза?
ЗА МЕН...ЩОМ Е МНОГО ЧИСТО СЛЕД ТЕБ..ЗНАЧИ ТИ Е МАЛКО РАБОТАТА..И ТРЯБВА ДА ТИ ОТРЕЖА ПОЛОВИН ЧАС НАКРАЯ.
Представяш ли си???Е...добре..това окончателно вече преля чашата вътре в мен.
Е искате мизерия...ще имате мизерия..само че без мен..



Редактирано от finntroll73 на 29.08.16 11:21.



Тема Ергенсконови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано29.08.16 13:30



парти - да ме запомниш с добро





Тема Re: Ергенсконови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано29.08.16 14:52



егати ергенското парти с пеесе годишни лелки!





Тема Re: Тебнови [re: Buduhcko npace]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано29.08.16 15:11



трай маме да те обичкам... : ))))



Тема Котнови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано29.08.16 15:14



има, по-младите вече ги изебах





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано29.08.16 15:20



...е айде сега...за моето дупе се хвана...ми не, то си е бело и слънце не видело... : )))
Ама аз ти говорех за съвсееем друго...
Зарежи..не ми се обяснява...просто с две думи не всяко голо тяло, отключва сексуални желания...
сега, четох че тук има доста пичове на по 15, където като видят гола картинка и отиват в тоалетната заааа...но мъжете на по 40 и горница би трябвало вече да са ценители, а не потребители на картинки и филмчета...
Карай..достатъчно е връъъъът при мен и нещо обяснителния режим ми се губи...друг път, като съм в настроение.



Тема Re: Котнови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано29.08.16 16:47



много ти оскъден ебалникът, щом пак опря до лелките





Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано30.08.16 01:55







Тема Не съм опрял,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано30.08.16 02:08



шъ знайш
до твойта слива, миризлива
шъ знайш

и т.н. стари градски песни хахахаха





Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано30.08.16 08:32



Ама аз ти говорех за съвсееем друго...

мда, за голите хора в пещерите преди 10 000 години.
съвършено неграмотно, щото на европейския континент не са ходили голи - клима, какво да го правиш.

там, където е тропик и екватор, голи да искаш. от бебета щъпуркат по кожа. обаче ти това си го изпуснала, не живееш там, а тук и са те навличали с парцалки от малка. и сега много модно - модата я основаха нудистите, каквато ти не си - да се дрънкат празни приказки за голотата и свободата в природата.

До тотално клише - гола мома като олицетворение на свободния дух, щото духът бил гол. гол дъртак не е олицетворение, требе си млада мома хубава.
и ауууу, какви задръстеняци, що така реагирате на голотата!
Ми защото е избирателна, затова. Хората ги е срам да се съблекат, ако поне малко се стесняват от тялото си, също и ако ги възприемат неправилно. неправилното включва и сексуално предизвикателство, не само подигравки и възмущение.

и сте ми много смешни, когато завъзпявате голотата с чужди снимки, пък самите вие си позволявате да ходите голи само в банята и в къщи на спуснати пердета и като най-голям компромис, на пусти, ама строго охранявани от верни хора места. Щото може да ви срещне я кумчо вълчо, я клюкарката мара и стана лошо.
Някои и дотам не сте я докарали.

Обаче, дрънкате на теория и раздавате оценки на парче.
Като припнеш гола по витошките поляни, ела, сподели кво е духовно да се сливаш с природата.
Като го докажеш със свои снимки - също. Нали си освободена, какво ти пука, че нерезите ще ти зяпат циците.

но мъжете на по 40 и горница би трябвало вече да са ценители, а не потребители на картинки и филмчета...

ценителите не го вдигат и не ебат, ве. те само съзерцават.
требе да се кастрират като навършат 40, за да са съвършените ценители.
иначе им минават едни не много духовни мисли през главата и ги удря в чатала.





Тема Re: Не съм опрял,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано30.08.16 09:10



и т.н. стари градски песни хахахаха

много съ вървежни в цървуланските среди.
обаче, не знаех, че си мечтал тайно за "мойта слива миризлива",
та чак те избило на клозетна поезия.

това обяснява и милото обръщение "курволяк". значи си от породата на ощетените, за които всяка, която не пуска, е курва.

разгеле, успокоих съ.





Тема Re: Не съм опрял,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано30.08.16 10:41



между другото, като зачекна темата и ми се избистри един спомен от двадесетте,
част от припева на любимата ти песнчица беше

"не съм умрял за твойта слива миризлива
и затова - еби си майката кирлива".

Съпружето - на твоя възраст - и приятелите и колегите ми от бранша не я знаят.
Аз от прогимназията и в студентските години се омешвах къде ли не, дори с едни псевдо-аристократични и псевдоакадемични студентски среди, в които беше много куууууул момчетата са се правят на разкрепостени пред момите с евтини демонстрации на простащина.

Друга любима на уж, отрочетата на червената аристокрация, беше:

"изправи се хуй-топола бреййййй,
да наниже путка гола хеййййй"

Голям рев в мъжки хор падаше на сто кила ракия. Хороводите неизменно бяха синчета на еди-кой си, а хорът - бедни блюдолизци от прованса, селото и работническата класа.

Как ме върна в младините, когато ченето ми падаше от манталитета на измекярите и кухите "кронпринцове" на червените цървули, просто не е истина.



Тема Re: Не съм опрял,нови [re: lipari]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано30.08.16 10:44



Вие сте завършили в едни среди..майко мила..





Тема Re: Не съм опрял,нови [re: finntroll73]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано30.08.16 11:11



аз не. както знаеш, до завършването на гимназията в соца децата нямаха много възможности да си пробират средата. също и родителите им.
записваха ни в училища по местоживеене, наравно с циганчетата и невъзпитаните отрочета на най-смотаното простолюдие, след 7-8 клас според способностите в по-маркови училища, но качеството на образованието никога не е бивало релевантно на качеството на възпитание на съучениците.

А най-големият потрес в живота ми беше от студентите в Софийския университет - за малко се мъкнех покрай приятели в студентски компании на "червени отрочета".
Мангалите в селската ви кръчма могат само да дишат пушилката на голям % от "избраниците" откъм разпасаност и простотия. Ония се мъкнеха в облак от провинциални и бедни фенове и фенки. И със самочувствието, че щом си "никоя", но хващаш окото, могат да те купят, продадат, наебат и да си благодарна. Ако се подхлъзнеш на тази пързалка. Морал - под нулата. Интелект, естетика, образование - много под нулата. Огромен % отрепки обитаваха в студентските среди. Е, отрепки с връзки, пари и стабилен гръб, но отрепки.

И тези мръсни песенчици, с които ме поздравява прасето, пък аз съм ги чувала и запомнила, не са от мангалското гето, нито от обора на село. От "елита" на бг са ми набити в паметта.

Ти познаваш добре безпросветния кръчмарски елит в задръстената си провинция, ма уж, "просветният" в пъпа на беге-студентските среди, с връх на духовния просперитет "твойта слива миризлива", си беше страховито висок %.



Тема Ко?нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано30.08.16 12:57



туй и аз не го знаех, добре беше ти да ме светнеш хахахаа


Закъде щях да съм без теб, да ми даваш наклон на уя Само че не съм мъжът ти, да те търпя



Тема Ясно,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано30.08.16 12:58



щом са ти я пели вече - бая са ти се смели хахахаха





Тема Re: Не съм опрял,нови [re: lipari]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано30.08.16 15:07



Бил съм фен на Хиподил,а и през 1997,1998 живях и в студвнтски град,покрай жената.
Там най-голямата гнусота и потрес видях в богословския блок.
Няма аналог просто..дрога,алкохол,изхвърлени столове,бюра и маси от 10 етаж..много секс и оргии.


И само мръсотии им излизаха от устите.
Страхотни божии хора ще са станали в живота след това.
Една голяма част от тези богослови,слушаха Сатанински банди.




Тема Re: Ко?нови [re: Buduhcko npace]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано30.08.16 15:27



Личи си..че и теб никой не те е търпял..


Имам една дузина такива парясници..като теб..за приятели по Англия и България..
И след 7,8 години вече станаха..все още не зацепват,кое е провокирало жените им..да си оберат децата и да ги зарежат.
Навремето..про всеки нов зарязан..се заформяха мъжки пиянски партита..по един цял уикенд..от петък следобяд..та до неделя..
И се оплакваха един другиму..от лошите си жени.
Обадиха ми се...при поредното такова парти...
И ги наплещиха едни обвинителни и грандиозни в ефир..
Жена ми..през цялото време се хилеше тихо отстрани.

После ми разправя..откъде ги събра господ всичките ти почти приятели..хвани единия..удари другия..
Ами..аз не съм като тях..аз съм ИЗКЛЮЧЕНИЕТО.
Тъпо е..да се събираш само с парясници.
И като вкарат повече..да псуват бившите си жени.
Не е добре все пак..да го правиш,пред чужди жени.
Проблема си е техен..едни вече си пият и чукат на воля..други станаха вегани и вегетарианци..заради нови булки...
Голем смех...
Но има едно общо...всички са тъжни и страдат по децата си.
Който не е мислил овреме и навреме...
Така е..



Тема Със сигурностнови [re: finntroll73]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано30.08.16 18:36



сте били съселяни и в България





Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.08.16 21:10



Кви оди, кви пет лева. Със стотинки или без стотинки, човек е или човек или гъз. Тва е. Не е необходимо да се отказва от материалното, а само да помага, на негова отговорност и както може. Казвам "на негова отговорност" щото вече даже и просяците не вярват, че ще им се даде и не просят...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: ода за непасващитенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано30.08.16 21:45



Всеки има различен живот, един опъва крави, друг кози, и има моменти, когато човек изпитва съмнение в това, което върши, забоксуват му гуменяците в някое говно загуби рамновесие, тогава може да дойд тъгата и хората му кажат, че не си е сменил чорапите и ето екзистенциален проблем и всичко повече може да му стане безинтересно. Това е страшно.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: rokoko524]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.08.16 22:41



Не знам как го правиш, но успяваш да разведриш обстановката



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: ода за непасващитенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано30.08.16 23:05



ехе стига си ме бъзикала!
мисля, че сме се събрали най-интересните хора тук, от целия дир и изобщо от форумите, включая и тези, които спряха да пишат, такова разнообразие, такова чудо, не, никъде не е било толова много, а много, както се казва е на душмани. Но вече не сме си полезни, а обратното, и май по-добре да се пуснем и да полетим като птици.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: rokoko524]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.08.16 23:33



Умееш ги ти, заключенията. Не се бъзкам. Аз също отчитам, че се повтарям, че не виждам и другите да са по-свежи. Трябва да се обновим наистина.
Като каза птици, точно гледах един клип, в който се казва, че дяволът не можел да се вмести в две форми- тази на гълъба и на агнето. Та така, като чуя гълъби и се сеща за твоите. И за оня гълъб, който ми умря на терасата, а аз си мислех два дни, че не се плаши от мен....
Между другото, благодаря ти!

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Ко?нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано31.08.16 07:43



туй и аз не го знаех, добре беше ти да ме светнеш хахахаа

не си движил в достатъчно елитни среди, затова.


след като разучи "слива миризлива" ли те изхвърлиха от компанията?



Тема Re: Ясно,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано31.08.16 07:58



щом са ти я пели вече - бая са ти се смели хахахаха

пееха на всички - дебелашки шеги, мръсни вицове и блажен фолклор бяха върхът на остроумието и забавленията. в комплект с много пукница. така впечатляваха и провокираха момичетата, като се правят на мъже-непукисти.

не знам как се е развил животът на тези момчета, бях за кратко в тази компания заради 2 момичета. и дали са надраснали самозащитния цинизъм.

като те чета, едва ли. ти си точно копие на тези екземпляри 25 години по-късно.



Тема Re: Не съм опрял,нови [re: finntroll73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано31.08.16 08:59



Хаха, аз израстнах в студентски град точно по времето на Виденовата зима и се говореше, че в арабските общежития се въдело педофилия. По-късно разбрах за порноактрисите и изобщо за разгулния живот.

Нас много ни дръстеха, имах един познат, чиято майка го наказваше в ъгъла "на кръст", с две шишета вода в разперени ръце.

Един жена му го напусна, взе двете им деца и отпраши за Германия, та този човек се побърка, циклофрения май.

Мен лично един батко щеше да ме пребие заради ритнат стълб за улично осветление. Децата го ритахме точно този стълб, понеже след шут угасваше за около 5 минути, странна работа.



Имаше фунийки с иглички, имаше и един, който "оперираше" топките на децата.

Имаше и един полицай, чиито синове бяха глупави и наивни до такава степен (бяха и по-малки), че ги пращахме за "колички" в кофите за боклук, и онези наистина влизаха да ровят вътре за колички.

Имаше и компютри, нинтендо-та, мания по електронните джитки с ръчка... Луди времена.

Киселото мляко и пицата бяха с купонче.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано31.08.16 09:23



И за оня гълъб, който ми умря на терасата, а аз си мислех два дни, че не се плаши от мен....

Ах, ти, наивниче малко...



Впрочем, силно подкрепям идеята ти да опишеш своите 20-40 години в книга, пък ако не в книга, защо не във форума? Ах, да, сетих се, трябва и малко кешец.

Майтапът настрана, една позната от неволя или не знам, но прописа и то съвсем успешно. Не е забогатяла, но романите и изглежда, че се купуват, явно вади хляб изпод перото си.

Редактирано от Nuke Dukem на 31.08.16 09:30.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор coffeemate ()
Публикувано31.08.16 11:36



Къв кешец, бе. Мотивът е съвсем друг.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: ода за непасващитенови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано31.08.16 12:30



Какъв ти е мотивът тогава?

Щом парите не са фактор, защо не опишеш тези спомени безплатно тук, в клубовете, би било доста интересен поглед върху миналото, може би само очерк?

Да речем в 300 думи, едва ли е непосилно. Мемоарите на Кафенце, даже звучи романтично.



Шегувам се, наясно съм че ти е най-малко до това, просто беше споменала нещо такова, а би било интересно четиво, стига да не описва вулгарно твоята младост.

Да заприлича малко на седянка, че виждаш, вече на психодиспансер е замязало.



Тема Коянови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано31.08.16 16:41



компания?
Ти почна да бъркаш хора, времена и събития вече, ех старост - нерадост





Тема Нищонови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано31.08.16 16:42



не си схванала, това са молитви за пропъждане на сатанистки





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано31.08.16 21:14



Ми защото е избирателна, затова. Хората ги е срам да се съблекат, ако поне малко се стесняват от тялото си, също и ако ги възприемат неправилно. неправилното включва и сексуално предизвикателство, не само подигравки и възмущение.
Ми не...аз ти казах, че бъркаш нещата...защо говориш за гол човек сред хората...аз ти говорих за гола сред природата...там птичките ли ще ме обсъждат...и тук въобще не става въпрос за обсъждане или коментар..а за усещане.
Знам че разбираш, но що се правиш на ударена не знам...а съм сигурна, че знаеш за какво говоря...
Ооооооо я не се заяждай...


Цените не го вдигат? И щооо... : )))
Лиске нещо си се треснала...я вземи влезни в час... : ))))



Тема Re: ода за непасващитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор coffeemate ()
Публикувано31.08.16 21:52



Мотивът е... Няма мотив, предполагам, че ще има само порив. Нещо се е насъбрали и трябва да излезе. Дали ще има кой да му се зарадва- тва нито ще го гадая, нито ме вълнува. Всъщност ако човек вземе да ги анализира нещата, ще си остане само с анализите. Понякога просто правиш нещо и не те интересува мнението на другите.
В клубовете няма да го направя, защото тук не съм анонимна. Искам да не се свързва моето име с това, което ще споделя. Освен това, аз още 20 години имам да събирам, а след 20 я ги има клубовете, я ги няма.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: ода за непасващитенови [re: coffeemate]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано31.08.16 22:26



Ами, че какво те интересува?

Голяма работа като не си анонимна, нали няма да разсекретяваш държавни тайни? И аз не съм анонимен, но съм споделял спомени от миналото.

Не разбирам как незаинтересоваността от мнението на другите се смята за нещо хубаво. Така де, какво ще помислят другите?



Ти помниш ли зимата от 2001-ва? Голяма зима беше, веднъж ходих на училище с едни гигантски туристически обувки, мисля че бяха като за полярна експедиция... Огромни ботори (така ги наричахме), шляп-шляп, мизерийка.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор coffeemate ()
Публикувано31.08.16 22:37



Много помня, но избирателно :D
Не ми се почва с писане сега, сега съм заета да го живея това. Освен всичко друго, аз съм конфид.лице по длъжностна характеристика, а и в трудовия ми договор е изрично споменато. Макар, като цяло, самите ми сегашни работодатели да се ласкаят да ги опиша, но щото си знаят, че ги бива като такива.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано31.08.16 23:59



аз ти говорих за гола сред природата...

добре де, ходиш ли гола из гората или само гледаш снимки и се прехласваш?



Тема Re: Ода за наглосттанови [re: jumbles]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано01.09.16 02:50



Вари ги ..печи ги..все са си те.
Свикнали да поучават и обиждат добре
Дори и когато прекаляват докрай
Не се усещат колко нагли са май..?

Приемат добротата за даденност знам
Мълчанието..съгласие е според тях
Не чустват дори капчица срам
А какво ли остава за думата грях

Те са новата чума на днешния век
Те са новия нагъл и агресивен човек
Липсват им първите 7 години
На тези слепи и долни гадини.

Вярват че с шутове старт ще посеят
Или пък с обиди акъл в теб ще налеят
Всички са от порода злобна една
Породата на завистта и наглостта.

Но не виждат че са елементарни като на длан
Не виждат в себе си огромния профан
За злобата и завистта няма почивен ден
Само че никой и никога не притежава мен.

За прост човек и вятър спирка няма
Живота е повече от черно-бял филм
Живота е цветен и непредвидим
Живота е загадката голяма.

Днес си цар, а утре просяк
Вдругиден си на дъното там
Но ако винаги си ти човек
Няма от какво да те е срам.

Финтрол..1:29 през ноща.

Събудихте..таланта в мен.





Ето ви я истинската ода.Аз винаги съм писал моите собственни книги.
Аз не съм еднодневка и препечатка.

20 век беше века на медиокритас..на посредственните.
Този..21 век е века на профаните и наглеците.

Редактирано от finntroll73 на 01.09.16 02:52.



Тема Re: Коянови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано01.09.16 08:38



компания?

тази в която си разучил блажния фолкор и каруцарските модели на поведение.
Средата, която ти е оставила отпечатък за цял живот и предопределя настоящото ти държание.

Аз бях преминаващ на 20 и 20+ през подобни общности, много полезна опитност за мен. Затова мога да говоря на едничкия достъпен за тебе език.





Тема Разбирам,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано01.09.16 09:33



гориш от желание да опиташ белия хайвер (твой лаф, между другото)



Редактирано от Buduhcko npace на 01.09.16 12:05.



Тема Re: Разбирам,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано01.09.16 11:02



горя ли?





Тема А-ха,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано01.09.16 12:06



кат свинска пичка на Коледа





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано03.09.16 10:59



Ми бъркаш ме с теб явно...аз снимки не гледам...камо ли да се прехласвам, просто не ми въздействат.
Говорехме за свободата на духа ти го обърна на секс и снимки..не че и двете са лошо, ама е друга тема за разговор.
Да, била съм преди многоооо години, но за да видя нещо какво е, аз трябва да опитам, а реалното опознаване на живота става вътре в него, така опознаваш и себе си. Празно философско дрънкане и обобщаване е напълно излишно.
Аз съм всякаква и се проявявам различно при различните хора и ситуации..и всеки път е различно...защото няма еднакви моменти в живота.
Свободата на духа, ти дава свободата на изживяванията и емоциите, това исках да кажа...а ако искаш да си говорим за секс или снимки ...пусни тема...тази е за друго.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор roshava (готина)
Публикувано03.09.16 13:32



Джъмбито, това също е верига. Щом се отделяш от другите по даден признак, значи си си оплел веригата и си станал роб на собственият си свят... дали ще е море, бална зала и т.н. няма никакво значение ... далече от реалността и свободата.
Свободният е като чаша с бистра вода ... отразява всичко заобикалящо го, като свое, а не се дели от него. Пожелавам ти някой ден да се отървеш от веригите си и да усетиш тази свобода.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор roshava (готина)
Публикувано03.09.16 13:36



Всяко нещо с граници, не води до нищо свободно. Свободния е всичко и нищо, за това е като всички и като никой. Т.е. щом не пасва, значи е роб на поредната илюзия.




С две думи ... съгласна съм. :)



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор roshava (готина)
Публикувано03.09.16 13:40



Продължаваш с двойните стандарти ... "Не ме съдете, не ме ограничавайте, приемете ме каквато съм, но не очаквайте същото в замяна. Аз съм много капризна, изискваща и имам нисък праг на търпимост към всичко различно и неразбираемо." ... Клише!



Тема Re: ода за непасващитенови [re: roshava]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано03.09.16 14:08



О неее напротив..съдете ме, ограничавайте ме, аз нямам против...а и както искате ме приемайте...на мен ми е интересно!...
А аз нямам стандарти...та не са двойствени, а никакви...
Човек се променя, променя и света около него...
И все пак ми е драго да те видя..



Тема Re: ода за непасващитенови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.09.16 16:08



Еми Джъмби, ако още не си разбрала, аз тук освен много щуротии, друго не съм писала. Друг е въпроса, че ми се връзвате на тях, че и чак емоции ви създават.

ок, говори си, не ми пречиш



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор roshava (готина)
Публикувано04.09.16 13:01



Джъмбито, ясна си ми като бял ден, че си затворник на собственият си измислен свят, за това само в нета кибичиш ... реалността е много опасно място за големите балони. ... т.е. и ти не ми пречиш, пълни балона.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор roshava (готина)
Публикувано04.09.16 13:06



Ама то си е за теб бе душо. Ти си тряскаш главата в стената без шансове за промяна, а само със самонавиването, че това в много весела игра. Ама щом те влече ... нема те притеснявам повече.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: roshava]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано04.09.16 14:11



слаб опит за манипулация, но не опитвай пак, няма да ти обърна внимание...



Тема Re: ода за непасващитенови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.09.16 15:38



ибасиии безочето ...
евала



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор roshava (готина)
Публикувано04.09.16 23:36



Ясно ... все още страдаш от манията, че си много значима за другите и те нема как да не умират от желание да те манипулират/да имат щения към теб.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.