Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 09.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Не съм опрял,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано30.08.16 09:10



и т.н. стари градски песни хахахаха

много съ вървежни в цървуланските среди.
обаче, не знаех, че си мечтал тайно за "мойта слива миризлива",
та чак те избило на клозетна поезия.

това обяснява и милото обръщение "курволяк". значи си от породата на ощетените, за които всяка, която не пуска, е курва.

разгеле, успокоих съ.





Тема Re: Не съм опрял,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано30.08.16 10:41



между другото, като зачекна темата и ми се избистри един спомен от двадесетте,
част от припева на любимата ти песнчица беше

"не съм умрял за твойта слива миризлива
и затова - еби си майката кирлива".

Съпружето - на твоя възраст - и приятелите и колегите ми от бранша не я знаят.
Аз от прогимназията и в студентските години се омешвах къде ли не, дори с едни псевдо-аристократични и псевдоакадемични студентски среди, в които беше много куууууул момчетата са се правят на разкрепостени пред момите с евтини демонстрации на простащина.

Друга любима на уж, отрочетата на червената аристокрация, беше:

"изправи се хуй-топола бреййййй,
да наниже путка гола хеййййй"

Голям рев в мъжки хор падаше на сто кила ракия. Хороводите неизменно бяха синчета на еди-кой си, а хорът - бедни блюдолизци от прованса, селото и работническата класа.

Как ме върна в младините, когато ченето ми падаше от манталитета на измекярите и кухите "кронпринцове" на червените цървули, просто не е истина.



Тема Re: Не съм опрял,нови [re: lipari]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано30.08.16 10:44



Вие сте завършили в едни среди..майко мила..





Тема Re: Не съм опрял,нови [re: finntroll73]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано30.08.16 11:11



аз не. както знаеш, до завършването на гимназията в соца децата нямаха много възможности да си пробират средата. също и родителите им.
записваха ни в училища по местоживеене, наравно с циганчетата и невъзпитаните отрочета на най-смотаното простолюдие, след 7-8 клас според способностите в по-маркови училища, но качеството на образованието никога не е бивало релевантно на качеството на възпитание на съучениците.

А най-големият потрес в живота ми беше от студентите в Софийския университет - за малко се мъкнех покрай приятели в студентски компании на "червени отрочета".
Мангалите в селската ви кръчма могат само да дишат пушилката на голям % от "избраниците" откъм разпасаност и простотия. Ония се мъкнеха в облак от провинциални и бедни фенове и фенки. И със самочувствието, че щом си "никоя", но хващаш окото, могат да те купят, продадат, наебат и да си благодарна. Ако се подхлъзнеш на тази пързалка. Морал - под нулата. Интелект, естетика, образование - много под нулата. Огромен % отрепки обитаваха в студентските среди. Е, отрепки с връзки, пари и стабилен гръб, но отрепки.

И тези мръсни песенчици, с които ме поздравява прасето, пък аз съм ги чувала и запомнила, не са от мангалското гето, нито от обора на село. От "елита" на бг са ми набити в паметта.

Ти познаваш добре безпросветния кръчмарски елит в задръстената си провинция, ма уж, "просветният" в пъпа на беге-студентските среди, с връх на духовния просперитет "твойта слива миризлива", си беше страховито висок %.



Тема Ко?нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано30.08.16 12:57



туй и аз не го знаех, добре беше ти да ме светнеш хахахаа


Закъде щях да съм без теб, да ми даваш наклон на уя Само че не съм мъжът ти, да те търпя



Тема Ясно,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано30.08.16 12:58



щом са ти я пели вече - бая са ти се смели хахахаха





Тема Re: Не съм опрял,нови [re: lipari]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано30.08.16 15:07



Бил съм фен на Хиподил,а и през 1997,1998 живях и в студвнтски град,покрай жената.
Там най-голямата гнусота и потрес видях в богословския блок.
Няма аналог просто..дрога,алкохол,изхвърлени столове,бюра и маси от 10 етаж..много секс и оргии.


И само мръсотии им излизаха от устите.
Страхотни божии хора ще са станали в живота след това.
Една голяма част от тези богослови,слушаха Сатанински банди.




Тема Re: Ко?нови [re: Buduhcko npace]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано30.08.16 15:27



Личи си..че и теб никой не те е търпял..


Имам една дузина такива парясници..като теб..за приятели по Англия и България..
И след 7,8 години вече станаха..все още не зацепват,кое е провокирало жените им..да си оберат децата и да ги зарежат.
Навремето..про всеки нов зарязан..се заформяха мъжки пиянски партита..по един цял уикенд..от петък следобяд..та до неделя..
И се оплакваха един другиму..от лошите си жени.
Обадиха ми се...при поредното такова парти...
И ги наплещиха едни обвинителни и грандиозни в ефир..
Жена ми..през цялото време се хилеше тихо отстрани.

После ми разправя..откъде ги събра господ всичките ти почти приятели..хвани единия..удари другия..
Ами..аз не съм като тях..аз съм ИЗКЛЮЧЕНИЕТО.
Тъпо е..да се събираш само с парясници.
И като вкарат повече..да псуват бившите си жени.
Не е добре все пак..да го правиш,пред чужди жени.
Проблема си е техен..едни вече си пият и чукат на воля..други станаха вегани и вегетарианци..заради нови булки...
Голем смех...
Но има едно общо...всички са тъжни и страдат по децата си.
Който не е мислил овреме и навреме...
Така е..



Тема Със сигурностнови [re: finntroll73]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано30.08.16 18:36



сте били съселяни и в България





Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.08.16 21:10



Кви оди, кви пет лева. Със стотинки или без стотинки, човек е или човек или гъз. Тва е. Не е необходимо да се отказва от материалното, а само да помага, на негова отговорност и както може. Казвам "на негова отговорност" щото вече даже и просяците не вярват, че ще им се даде и не просят...

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.