Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 09.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 13:37



Снимката която си пусната е направена с цел ПАРИ и потребление, на мацката и е платено за нея...аз ти говорех за свободният дух, голотата и природата...и че голото тяло не значи желание за секс...

ми джъмбито все такива ги пуска като се запрехласва по свободния дух.
голи мадами, снимани за ширпотреба, защото винаги са вървежни.

Ти хубаво говориш за духа, голотата и природата, но кога за последен път отиде да се сливаш с природата по пеперудка? И къде?

Сега е лято, топло е, кеф ти витошки поляни, кеф ти Борисови градини - само да се разхвърляш и да тичкаш по природата със свободен дух. Като щурите французи на онези снимки в планините.

Е, дупЕто ти вижда ли слънце реално или само си графоманстваш?



Тема Вицовенови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано28.08.16 13:41



разправяш, тук сте се събрали лелки към 50така вече - какво дупе на слънце, какви цици в супата хахахаха





Тема Re: Вицовенови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 14:14



тоя пъ.
ти нудистки плаж не си ли помирисвал, бря?





Тема Не,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано28.08.16 15:51



не ме влече. А ти? Повръщат ли кат те видят?





Тема Re: Не,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 17:58



сюрьозну?
много си задръстен, наистина.





Тема Минови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано28.08.16 18:14



да ти се отдръстя - фостата





Тема Re: Хахахаха,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.08.16 10:38



Лизач на американски подметки..и немски такива.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.08.16 10:41



Твой си е проблема.Аз си имам мнение,който не му изнася..да се оправя.Или стигаме по средата взаимно,или просто няма среда и изобщо контакти.
Много хора около мен го усетиха.И все пак съм човек,давам няколко шанса за самоосъзнаване.
Докато звънях и търсех разни несериозници..все ми бягаха несериозно по тъча.
Спрях да търся който и да е..от седмица и отгоре..пишат,звънят..да сме се видели...
Е..ок,ама що трябва винаги да си изпросваш приятелствата,не може ли да им дойде отвътре изведнъж,от само себе си?
Има един двама..чакат жените им да им разрешат да се видим явно..



Редактирано от finntroll73 на 29.08.16 10:43.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.08.16 10:54



Да,поправих грешката от раз.Всеки да си приеме минусите за себе си.Без това,няма как да има прогрес.
Те ще съжаляват че ме няма,и те вече съжаляват една част.Научих го от един бивш колега.
Че един от кухнята казал,че миели нон стоп на миялното.Да мият..щом когато се опитах да ги организирам..да застанем всички заедно,да извикаме профсъюзите и да поискаме да ги отстранят като собственници които са некомпетентни със това което са се захванали,на никой не му се занимаваше..нали?
Сега да мият.Понеже има опция,след като събереш солидни декларации и описване на грешките и детайлите,шопинг центъра където държат локалите да ги отзове..бях започнал да проучвам въпроса.Чаках да се съберем повече хора,и бях писал неща в един черен тефтер..трябваш'е само да си сложат иметната с подпис да ме подкрепят,и щяхме да поискаме сериозно да ги разследват..имат ли..или няма,пари за повече работници.Както и куп неуредици,относно клиентите.
Но нали имах мишки ..вместо колеги..не стана нищо..
Затова..човек след като опита което по силите му,си изхвърля работните мизерии в кофата за боклук,плюс обувки и пр..и си обира нещата от шкафчето..и сбогом..


Тези боклуци,бившите ми работодатели не разбраха едно..че всичките им мизрии срещу нас и в частнист мен,ще им се върнат стократно.
Под една или друга форма.
Един познат минал наскоро да ме търси,понеже не знаеше..че вече съм си обрал партакешите оттам,и ми разправя..тези скоро ще затворят..
Питам го,защо?
Ами понеже..опашка на бара..няма кой да ги обслужи..маси отрупани..няма къде да седнат новите клиенти от мръсна посуда.
Е ми..нали знеш му рекох.,..с пари в рая,без пари по края..
В крайна сметкас щом им се досвидяха две.тр заплати за сървиз..да ходят те да си мъкнат.
Ама като гледам,нито след мен има човек назначен,нито пък те са запретнали ръкавите ..да мият.
Да ги спестят в гробищата милионите..му рекох..
И дано да е по-скоро да ги занесат оттатък.




Тема Re: Минови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано29.08.16 11:11



нали уж ще се жениш, какви са тези предложения?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.