Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 08.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано27.08.16 18:17



даже две клишета съм аз
едното художествено, другото фотографско.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.08.16 20:35



ам, сори Минке

от мен толкоз, оправай се сама с неудовлетвореността си



Редактирано от jumbles на 27.08.16 20:38.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 20:43



изместваш темата...ама ти си го знаеш...
Снимката която си пусната е направена с цел ПАРИ и потребление, на мацката и е платено за нея...аз ти говорех за свободният дух, голотата и природата...и че голото тяло не значи желание за секс...
Давам ти пример...покрай мен може да има хиляди голи мъже, няма и да ги забележа дори, защото там не е моя "мъж", т.е. желанието и тръпката е към един, а той дали ще е за снимка т.е. дебел или сляб или хубав или грозен, млад или стар няма значение..т.е. това е моя мъж.
А какво те интересува мъжкото поведение? Човек не прави ли нещата заради себе си, а не заради другите?
А пича на снимката е сладур..има многоо хубаво естествено излъчване...хиляди пъти бих го предпочела от някой засукан "батка" с мускули, бицепси и трицепси...щото последният освен да блъска в залата за нищо не става...дори и да се забавлява...на него му е важно да се перчи и да бъде желан от всички жени!... : )))



Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 20:44



ами ти се хващаш за снимките...а темата е друга...и там си клише!... : )))



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано27.08.16 20:53



"Давам ти пример...покрай мен може да има хиляди голи мъже, няма и да ги забележа дори, защото там не е моя "мъж" с 25 санта ятаган, т.е. желанието и тръпката е към един"
Понеже знам, че си леко свенлива и без допълнението, което изразява в пълнота мисълта ти и без него звучи доста клиширано...., та да те разберат правилно хората



Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: ода за непасващитенови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано27.08.16 20:59



Амиии..ще ме разбере този, който мисли като мен, а другите ще си ме кривят, както им дойде...това ми е ясно...: ))) Амаааа...такъв е живота...
Еееее Кроки...какво тук значат някакви си см., ако в главата има бръмбари... : ))) и не може две думи да каже....Стига, многоооо ни подценявате!....

См. са за временно ползване..амааа ума, интелекта и чувството за хумор е за постоянно... : ))))

Но виж, при риболова има значение размера...радвам се на големия!... : ))))



Тема Тебнови [re: ShokoLaDa]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано27.08.16 21:21



е невъзможно да те подцени човек



Добре че тортата не е била Москвич:

Редактирано от Buduhcko npace на 27.08.16 21:24.



Тема И все пакнови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано27.08.16 21:25



кога, мама ви дейба, ще се научите да качвате свои снимки?
Все още не знам как изглеждат циците на няколко от списващите.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано28.08.16 11:05



А ти кога ще си покажеш циците?



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано28.08.16 13:24



от мен толкоз, оправай се сама с неудовлетвореността си

ти си лесна, блазе ти. пляснеш едно голо дупе на плажа и вече си непасваща, освободена и удовлетворена.



п.п. абе около Варна останаха ли диви места без навлеци, където да се разгологъзи човек на спокойствие? или вече всичко е строеж, фраш и трикотаж, пък по пеперудка в морето си ги гледате само на снимка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.