Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 09.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Разбирам,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (пристрастен)
Публикувано01.09.16 11:02



горя ли?





Тема А-ха,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано01.09.16 12:06



кат свинска пичка на Коледа





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано03.09.16 10:59



Ми бъркаш ме с теб явно...аз снимки не гледам...камо ли да се прехласвам, просто не ми въздействат.
Говорехме за свободата на духа ти го обърна на секс и снимки..не че и двете са лошо, ама е друга тема за разговор.
Да, била съм преди многоооо години, но за да видя нещо какво е, аз трябва да опитам, а реалното опознаване на живота става вътре в него, така опознаваш и себе си. Празно философско дрънкане и обобщаване е напълно излишно.
Аз съм всякаква и се проявявам различно при различните хора и ситуации..и всеки път е различно...защото няма еднакви моменти в живота.
Свободата на духа, ти дава свободата на изживяванията и емоциите, това исках да кажа...а ако искаш да си говорим за секс или снимки ...пусни тема...тази е за друго.



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор roshava (готина)
Публикувано03.09.16 13:32



Джъмбито, това също е верига. Щом се отделяш от другите по даден признак, значи си си оплел веригата и си станал роб на собственият си свят... дали ще е море, бална зала и т.н. няма никакво значение ... далече от реалността и свободата.
Свободният е като чаша с бистра вода ... отразява всичко заобикалящо го, като свое, а не се дели от него. Пожелавам ти някой ден да се отървеш от веригите си и да усетиш тази свобода.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: lipari]  
Автор roshava (готина)
Публикувано03.09.16 13:36



Всяко нещо с граници, не води до нищо свободно. Свободния е всичко и нищо, за това е като всички и като никой. Т.е. щом не пасва, значи е роб на поредната илюзия.




С две думи ... съгласна съм. :)



Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор roshava (готина)
Публикувано03.09.16 13:40



Продължаваш с двойните стандарти ... "Не ме съдете, не ме ограничавайте, приемете ме каквато съм, но не очаквайте същото в замяна. Аз съм много капризна, изискваща и имам нисък праг на търпимост към всичко различно и неразбираемо." ... Клише!



Тема Re: ода за непасващитенови [re: roshava]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано03.09.16 14:08



О неее напротив..съдете ме, ограничавайте ме, аз нямам против...а и както искате ме приемайте...на мен ми е интересно!...
А аз нямам стандарти...та не са двойствени, а никакви...
Човек се променя, променя и света около него...
И все пак ми е драго да те видя..



Тема Re: ода за непасващитенови [re: roshava]  
Автор jumbles ()
Публикувано03.09.16 16:08



Еми Джъмби, ако още не си разбрала, аз тук освен много щуротии, друго не съм писала. Друг е въпроса, че ми се връзвате на тях, че и чак емоции ви създават.

ок, говори си, не ми пречиш



Тема Re: ода за непасващитенови [re: jumbles]  
Автор roshava (готина)
Публикувано04.09.16 13:01



Джъмбито, ясна си ми като бял ден, че си затворник на собственият си измислен свят, за това само в нета кибичиш ... реалността е много опасно място за големите балони. ... т.е. и ти не ми пречиш, пълни балона.





Тема Re: ода за непасващитенови [re: ShokoLaDa]  
Автор roshava (готина)
Публикувано04.09.16 13:06



Ама то си е за теб бе душо. Ти си тряскаш главата в стената без шансове за промяна, а само със самонавиването, че това в много весела игра. Ама щом те влече ... нема те притеснявам повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.