Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 29.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ей...нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.06.16 15:55



Si, si, съвсем правилно :)



Тема Re: Алиске,нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.06.16 16:09



Аз също съм имал near death experience, психоложката ме насърчаваше да говоря за него все едно се надлъгвам с рибари на седянка...

Нещо от сорта на: "Абе, ти знаеш ли какъв сом хванах онова горещо лято през '66, седим с него и се гледаме право в очите, все едно ще се изядем.. Той мен ли, аз него ли."

Пък сега ти плачкаш, че не сме спрели да плачкаме... Що плачкаш?



Тема Re: Момиче мило,нови [re: nbb]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано08.06.16 16:12



Миии ето...ти сама си го признаваш, че си последовател... : )
А кой реално следваш? Кой е Бог? и как следваш нещо което е невидимо и илюзорно?
Толкова много съм обичала някои хора, че съм пречела на душите им да следват собствения си път.
Миии обсебването не е обич, а желание за притежание...


Всеки е виждал живота си на лента в един или друг момент на опасност. Ти си преживяла болестта си, защо все още се връщаш към нея. Просто си имала още земни дни...



Тема Re: Помогни ми да разбера...нови [re: Nazgulll]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.06.16 16:15



Не е зле да следваш собствените си съвети. По-надута кокошка от тебе май няма в тоя форум.

Тя има претенции за пиленце. :D



Тема Re: Алиске,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (член)
Публикувано08.06.16 16:32



Аз също съм имал near death experience, психоложката ме насърчаваше да говоря за него все едно се надлъгвам с рибари на седянка...

Както вече препоръчах, има си Психо клуб за обсъждане на психични проблеми.

изобщо не се впечатлявам от живи ревльовци.
егати фукнята, нито си първият, който аха да пукне, нито си уникален.



Тема Re: Хм,нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.06.16 16:53



Някъде в цитата да пише "обещавам

Казала, но не обещала. Обещала, но не тържествено. Тържествено, но не искрено. Искрено, но с резервен вариант и т.н.

Абе ей, жени, къде ви остана мъжката дума бе!



Тема Re: Хм,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (член)
Публикувано08.06.16 17:06



айдееее, още една лелка на пейката с клюкарките







Тема Re: Момиче мило,нови [re: lipari]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано08.06.16 17:20



Ооо, Лисо, здрасти

Що не се представяш по-рано мъри?
Драго ми е да те видя

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: Алиске,нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.06.16 17:25



Ама аз не се опитвам да те впечатля, бе човек! Нали си имаш мъж, той да те впечатлява.



Не знам защо, но понякога се държиш с останалите все едно си на цирк или театрално представление... Сякаш останалите са длъжни да те впечатляват с "представлението си".

Нали е място за дискусии (форум), защо да не дискутираме и тези житейски аспекти?

Редактирано от Nuke Dukem на 08.06.16 17:26.



Тема Не те разбирамнови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.06.16 17:51



Абе ти знаеш ли, че имам езин такъв в квартала... Носи се с някаква емо причесчица, впити дънки, розови дрешки, много е екстравагантен, да го ева.



Типично хомо, ама не сапиенс, само хомо. :D




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.