Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 01.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Остави,нови [re: lipari]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано11.06.16 11:53



нямам против...смей се... : )))



Тема Re: Остави,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (член)
Публикувано11.06.16 11:58



Вчера отивам в аптеката за малко ацетилсалицилова киселина и заварвам някаква тлъста фльорца на опашката, взела на ръце детето си, да буди умиление.

Та каква е ситуацията... В аптеката има еей такава голяма табела, с която се показва, че телефонните разговори в аптеката не са желани.

Обаче тя го раздава ВИП.

Точно като и дойде реда, се "сети", че няма пари в себе си. И си лафят с фармацевтката, а отзад хората се трупат. Обади се по телефона, 5 минути се разправяха с мъжа и. Нямала пари, да бил дошъл да донесе.


Ами фльорцата е това, което си видял, навсякъде - и в къщи, и на своята работа, и като родителка, и като врякаща някъде във виртуала потребителка.
Както и крадльото си е един и същ навсякъде, и мрънкачът, и некадърникът.

ти като си ревнал днес от фльорцата,
чунки си служител на годината, ако изобщо работиш нещо.



Тема Re: Остави,нови [re: rokoko524]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.06.16 11:58



Сигурно на някои места, където обслужването е по-чевръсто, е застъпен и процент от оборота към заплатата.

Това е единственият начин да го стимулираш да си върши работата по-чевръсто. Бил съм работник на процентче и потвърждавам, че ако човек има много клиенти за обслужване, този метод работи.

Редактирано от Nuke Dukem на 11.06.16 11:59.



Тема Re: Остави,нови [re: ShokoLaDa]  
Автор lipari (член)
Публикувано11.06.16 12:04



на кого му дреме дали имаш против





Тема Re: Момиче мило,нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.06.16 12:23



Не съм много в час с българските балади, затова ще отговоря на тази прекрасна песен с една друга, на Роксет, която ми е направила впечатление:



Да, психологията на психопата е много сложна и няма как да я разбереш, освен ако не прекараш известно време с такъв човек.

Чел съм много за такива хора, и за Тед Бънди съм чел (един иначе много любезен човек) и за Чикатило...

Обединява ги само едно нещо: безскрупулността. Те нямат скрупули. Нямат нещо в съзнанието си, което да им каже "не кради, не убивай, това е лошо нещо и ще свършиш зле, ако го правиш."

Животът на "принцесите" изобщо не е скучен, също толкова, колкото и не е вечен!

Иначе да, интересно беше, в общи линии си правех каквото пожелая, но не можах да се интегрирам като "принц". Има много "принцеси" по този свят, но те не "кълват" на произволна примамка. С трици маймуни не се ловят!

Впрочем, пише се деТектив, идва от detect.



Тема Re: Остави,нови [re: lipari]  
Автор rokoko524 (ентусиаст)
Публикувано11.06.16 12:29



На част от хората, колко им се мрие, толкова им се и работи. И почти няма значение дали ще им се плаща по-малко, или повече. Това го казвам от съвсем преки наблюдения.
Сещам се в основното имахеме един съученик, който толкова четеше, че знаеше почти всичко, което бяхме учили през годините. Феноменална памет и безкраен интерес към ученето. Смеяха му се, че ще се побърка от учене, а сега е в една белгийска фармацевтична компания и не си знае парите.
В средното имахме също един такъв съученик. И на него му се смяха. После той се хвана с търговия с автомобили и също е много добре. Смяха се, сега сигурно им се реве, като се сетят.
Човек каквото и да прави, дали ще си върши работата, или ще се занимава с разни дяволии, си е единствено за него в дългосрочен план.



Тема Re: Остави,нови [re: rokoko524]  
Автор lipari (член)
Публикувано11.06.16 12:33



то, на когото му се работи, не рИве.





Тема Re: Остави,нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.06.16 12:36



Докато работих, ме възнаграждаваха с разни бонусчета, най-хубавият от които беше един сандък с лакомства и дрешки.

Това достатъчно ли е за да разбереш що за характер съм или ще си развееш високоплатената работа и световно признатите дипломи тук?

За конкуренция пишеш... Ти каква конкуренция си?



Тема Re: Остави,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (член)
Публикувано11.06.16 12:40



Докато работих, ме възнаграждаваха с разни бонусчета, най-хубавият от които беше един сандък с лакомства и дрешки.

като на дресирана маймунка.

работило за парцалки и бонбончета.



Тема Re: Остави,нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.06.16 12:52



Точно така, като маймунка. Пак ще кажа, с трици маймуни не се ловят.

Опитите ти да ме обезчовечиш са безплодни, аз много добре знам какво представлявам и колко струвам.

Както вече споменах, ако случайно не си забелязала, в момента аз съм измекяр.Ако нямаш някакви заповеди към мен, моля, не ме занимавай с твоите пренебрежителни глупости. Гледай си там занаята и не се бъркай в работите на другите.

Както се казва, гледай си твоята паничка. За какво си се вторачила в моята?

Още веднъж да повторя, да, точно като маймунка ме дресираха, само че освен хомо, аз съм и сапиенс.

Хайде, поствай си имбецилната подигравка относно "хомо" и да приключваме.

Хомо означава човек, ама от всички хора не всички са "сапиентни" (sapient).




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.