Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 29.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор rokoko542 (ентусиаст)
Публикувано21.05.16 23:45



освен, че се спуках от работа последните години, друго не, и така ще продължава. Тук, там, онам, няма значение къде ще е. Мога да си намеря работа навсякъде, защото вече в занаята ми почти няма нещо, което да не мога да го направя. Работил съм и съм припадал, било ми е лошо, но почти не съм се спирал, а и нямаше как. Не съм могъл да разчитам на болнични, на родители и тн. Кога е било много зле, имаше няколко такива години навремето, гладувах като куче. Аз знам колко дължа на държавата. С нея не си дължим нищо. А ти как си в това отношение?



Тема Re: България като инкубаторнови [re: ShokoLaDa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 23:47



ей, щом планетата си позволява от време на време да ни поразтресе- ти по-светец от светията ще се изкараш.

има неща, които ако не е на сила- няма да стане. даже, за да се храниш с нещо- го убиваш първо. айде стига и ти...

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: България като инкубаторнови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDa (минаващ)
Публикувано21.05.16 23:48



Ъ?...замисли ме! Има ли нещо на което да се радваш и усмихваш Кафе! Нещо което да те разтърси емоционално?



Тема Re: България като инкубаторнови [re: ShokoLaDa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 23:51



отклоняваш се от темата, скъпа. има много неща, които ме радват. темата е не за егоисти хора или пък за тези, дето си живеят в облаците. личните забежки, които вметваш, говорят красноречиво как се отвлича внимание от същестевеното. ако продължиш в тоя дух пък ще покажеш и нагледно как се убива духа

А хитростта е ума на глупака.

Тема Е,нови [re: rokoko542]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.05.16 23:52



и аз щях да умра от преумора и какво от това ?

Не помогнах нито на себе си, нито на останалите. Разбрах, че съм грешала и сега се занимавам със себе си. Извършвам промяната там, където зависи само от мен самата.



Тема Re: България като инкубаторнови [re: coffeemate]  
Автор rokoko542 (ентусиаст)
Публикувано21.05.16 23:53



Там хората са по-стабилни. Всеки си гледа интересите.



Тема Не, благодаря !нови [re: coffeemate]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.05.16 23:54



Избрала съм да бъда щастлива и дано да се намерят последователи, които също искат да бъдат такива.





Тема Re: България като инкубаторнови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDa (минаващ)
Публикувано21.05.16 23:55



Ми не...няма светци...просто хората не се замислят, че като се убива, се убива човешко същество, хайде то вече не усеща...но това същество има близки, деца, има хора, които го обичат...а те?
Едно е да убиеш за да се нахраниш, друго е да убиеш, защото човека има различна гледна точка от твоята, или защото трябва да изпълниш заповед на самозабравил се диктатор..
А Природата е Велико нещо..тя ни създава, тя ни прибира...



Тема Хм,нови [re: coffeemate]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.05.16 23:56



как се убива духът според теб ?





Тема Re: България като инкубаторнови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDa (минаващ)
Публикувано21.05.16 23:58



Ми не..ти измести темата за Стоичков..и аз я продължих..и се получи нещо като разклонение...
Егоисти? А нима така разделени не сме тотални егоисти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.