Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 29.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Хм,нови [re: rokoko542]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.05.16 22:28



а ти самият какво направи, за да не живееш в кочина ?





Тема Кои хоранови [re: coffeemate]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.05.16 22:29



са възрастни според теб ?





Тема Re: Кои хоранови [re: nbb]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 22:38



ми, здраво оставащи тук сме тези около 40-те, които нямаме акъл

или по-точно казано- вярваме просто заради самата идея
другата група са студентите, които нямат възможност да учат навън- завършват тук и бегом
третата категория са тези около 24, които в момента са о.к. финансово и имат гаджета и светли идеи за дете и после както казах за обувките, защото и сами си дават сметка, че останат ли тук, с едно дете даже, до пет-седем години и- животът им става много тежък
четвъртата категория са кръвопийците на тази държава

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: България като инкубаторнови [re: blood2]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 22:40



те с тая мантра ни успиват сега. чак аз почнах да я проумявам схемата. да бъдеш щастлив било избор, видиш ли...

идеята е- бъди щастливо прасе в кочината /да ме прощава прасето, но никът му е такъв, кво да се прави/

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: България като инкубаторнови [re: rokoko542]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 22:43



абе то и аз ги разбирам. мислиха си, че като спрат да плащат данъци тук и въшките ще умрат от глад. обаче лошо ни го постлаха. и на себе си не направиха по-добро, обаче. а можеше просто да постъпим като румънците- варварски, но да държи влага.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Има и такива,нови [re: coffeemate]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.05.16 22:45



които не могат да живеят на друго място, като мен.

Все някой луд трябва да държи фронта.



Тема Наистина е изборнови [re: coffeemate]  
Автор nbb (член)
Публикувано21.05.16 22:46



Нима не познаваш хора, които имат всичко, но не са щастливи ?





Тема Re: България като инкубаторнови [re: ShokoLaDa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 22:54



ама така е, трябва. обаче я само наум се заеми с една от задачите и ще видиш как цяла стена ще ти се изпречи на пътя. да оставим настрана лекарите- там е непозната територия. да вземе училището. аз съм сто процента сигурна, че една по-строга обстановка в училище, и връщане на стария модел на преподаване и изпитване, който поне даваше резултати- ще има поне петдесет процента против и сред пишман учители и сред родители. еле пък сред родителите. ми в трети клас в нашия клас само мойто и едно друго дете не си носят таблети в училище... егати тъпотията. и това не са тъпи родители, въобще даже! как е възможно да си го помислят даже...
и друго- госпожата по английски си почна речта пред родителите с това, че, видиш ли чудо голямо е, но в нашия клас било се запазило още детското, било приятно и била идилична атмосферата. в трети клас!!! бре ние до преди пубертета си бяхме деца, бре. как е възможно да съществува такъв разпад
злоупотреби... то въобще тая нация съвсем закономерно си се разпадна. сегашните хора нито могат като материалисти да мислят, нито като идеалисти. нищо няма в главите им. нито могат да работят, нито да се веселят. само ядение и пиение и телевизия. по-заможните ходят и по екскурзии. по-хитрите пък се опитват да експлоатират по-наивните, но то кво да експлоатираш, като и за работа не стават



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Наистина е изборнови [re: nbb]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 22:56



това е едностранчива мантра. по тая логика нямаше да има революции, нямаше да ги има националните герои. щяхме да живеем в землянки
нека бъдем реалисти



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Има и такива,нови [re: nbb]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.05.16 22:59



не, аз просто си имам едни вярвания, които и с топ немоиш смачка, но това решава само моя въпрос. ама аз съм в това общество все пак...плюс това, вижда се, настават тъмни векове и за цяла европа, та- въпрос на време е всички да го изкупваме.

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.