Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 29.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сигурнонови [re: Buduhcko npace]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.05.16 22:08



ам точно така е, щом го казваш ти



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Мда,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.05.16 22:11



аз казвам, че познавам един. още в началото на темата съм казала тенденцията каква е. но понеже ти отричаш да има такива- ето, че има

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: България като инкубаторнови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.05.16 22:14



много ми е драго да те видя и ти да се разпишеш в темичката ми


иначе аз така не мога да кажа- моите приятели са навън.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Първо,нови [re: coffeemate]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано22.05.16 22:15



тоя един е забил за 20 години сигурно в САЩ и се е прибрал с парите оттам, после е почнал да обяснява как не му трябвали пари (ама вече ги има). Ако не беше ходил, нямаше да е така а щеше да се чуди с какво да си издържа семейството (ако го има).
Второ за каква тенденция говорим като ти даде пример с един единствен човек. Все едно аз да кажа че белите лястовици ще се завръщат на ята, понеже съм видял една.



Тема Re: Първо,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.05.16 22:19



аз не съм виновна, че не можеш да четеш. ми от заглавието си личи още..

и за кво спориш въобще .. с мен?! а, че ти казах, че не ти е добре там. ми - не ти е добре. не ме баламосвай по тоя въпрос. спирам да ти отговарям, че се дразня само

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: България като инкубаторнови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано22.05.16 22:23



На мен също ми е приятно да ви виждам тук, все още.


Ше си намериш другиМоите за съжаление са все още тук.Абсолютно честно казано, от тях уважавам само един и за огромна радост няма намерение да ходи никъде.Другите... и с тях....и без тях....през онази работа са миама по-добре за цялото човечество е да не са тук....в българия.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: България като инкубаторнови [re: coffeemate]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.05.16 22:25



Грабят народеца като за последно. отвсякъде и поголовно. вече няма откъде по- мащабно и стигнаха до последния човечец...но мисля, че дъното е ударено.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: България като инкубаторнови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.05.16 22:27



някои от нас тук ще се пенсионират, като гледам...
относно приятелите- не е така лесно. най-добрите приятели са от детството, с които сме се изграждали като характери, хора.. след това човек става предпазлив

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Вернонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Baldrian ()
Публикувано22.05.16 22:28



само в моят проект има минимум 10 такива. колегата до мен напр. е на 30, като образование архитектура във Франкфурт...има такава тенденция и около познати и близки.
отделно, че си имаме холандци, швейцарци, белгийци и т.н., някои от тях дошли за постоянно, създали семейства и т.н.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема От щонови [re: coffeemate]  
Автор Buduhcko npace (Деструктор)
Публикувано22.05.16 22:29



се дразниш, нали на мен не ми било добре?


Аз не споря, смея се с прословутата българска мания че разбират от всичко, знаят всичко и ще оправят всички. Точно казуса на родния таксиджия, който описах в темата си. Омаля ви България, тръгнахте Меркел да учите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.