Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 23.04.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Суеверията ?нови  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано20.08.15 01:20



Може ли да ви чуя по темата ? Кои ....доколко .....и защо ги използва?

Тъй като спазихме канонно да не честваме 40 годишнината .....и на мъжо да не празнуваме ...и кво мислите ?

Преби се като куче няколко дни след това. Свещи палих...алкохол пих ....и си казвах молитвите !

Какво от това ...се пита в задачата ? Ако се бяхме накефили на конкретният ден - щяхме да изпитваме чувство за вина ! ? !

По тъпа едва ли съм се чувствала в краткият си житейски път....

Сега и гняв ме обзема !!!

Хем не съм празнувала къто хората ....хем едвам се освестих от страха между : "Какво е можело да стане"...и " Сега правилно ли му премих раната и превръзката дали е достатъчно стерилна" ?

Ъ?





Тема Re: Суеверията ?нови [re: dolphinclio]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.08.15 10:41



Ако приемем, че ми липсват няколко години, може да се каже, че ще вместя тук, поне за малко.


И аз само за това съм бил суеверен, ако не съм сповенал някъде. Не си спомням да съм бил за друго, като изключем разни временни деткси заблуди и тнт... И още едо, като суеверие имам, но то е в по-положителен смисъл: Че, ако на някакъв изпит ми се падне да съм трети или трети номер на нещо, значи 100% съм го изкарал или спечелил, защото 3 ми беше любимото число, но не като оценка.

Според мен, ако някой е суеверен е по-добре да си спазва каноните докато е такъв. Ако не за друго, то поне няма да е на тръни, да мисли и да се притеснява периодически, докато изтече времето на суеверието....
Пък нали е жив, значи е добре. Щот моя едновремешен шеф си го празнува, а после го застреляха. Ако не беше си го празнувал, дали пък нямаше само да го ранят?



Тема Re: Суеверията ?нови [re: dolphinclio]  
Автор urata (юрата)
Публикувано21.08.15 16:40



на всеки може да му се случва това за което е суеверен, стига да вярва достатъчно. и обратното ако не вярваш достатъчно, твърде възможно е да не ти се случи





Тема Re: Суеверията ? [re: dolphinclio]  
Автор palatka-106295 (слънчева)
Публикувано27.08.15 17:17



Суеверията май се възпитават в семейството. От рано, рано. Уж за да се плашат децата. Ще те вземе Торбалан, ако са ти различни чорапите ще са ти различни мама и татко, да чукнем на дърво и тем подобни.



Тема Така е,нови [re: dolphinclio]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано02.09.15 18:04



кат се пие нередовно ...



ПП: а и не черпиш - а повод имаш



Тема Re: Суеверията ?нови [re: dolphinclio]  
Автор thegiverandthetaker1 (истински)
Публикувано03.09.15 15:34



суе - напразно
верие - вяра

Въпреки това аз съм тествал едно суеверие за всеки случай. Една година взимах пари само с лявата ръка и давах само с дясната. Всеки път го спазвах в продължение на година и ефектът беше 0.

Заключение:
Няма доказателства за ефективността на суеверията.

------------------------------------------



Тема Re: Суеверията ?нови [re: thegiverandthetaker1]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано13.09.15 23:29





Извинете, но мислех, че съм пуснала темата в 40-50 и е изтрита ...та чак сега случайно я открих



Тема Лелеее,нови [re: dolphinclio]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано14.09.15 17:59



по-шантаво извинение не бях виждал


Обаче ме навява на идеи защо темата за 37 годишната жена осиротя. Дали не я търси авторката и в 40-50 ...?



Тема Re: Лелеее, [re: Buduhcko npace]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано14.09.15 23:12



Какво Лелееее Брат ? Това да си имаш 40 годишен мъж си е направо повод да врътнеш отвсякъде ! Тиййновете сигурно са по-лесно управляеми и смилаеми





Тема Ша [re: dolphinclio]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано15.09.15 12:34



те изкажа, така да знаеш


За какво ти е 40-годишен, да го управляваш и смилаш ли? Б@си женищата се навъдихте, контрол-фрийкове Я го посрещни със салатка и ракийка, после друго ще говориш




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.