Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 24.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема принуден съм...  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано31.01.11 23:17



...да напиша тема за да има за какво да си говорим

въпроса ми е свързан с нашето забързаното ежедневие и за това дали по време на уикенда или отпуск успявате да почивате пълноценно?
лично аз в моите почивни дни се уморявам повече от колкото на работата,защото се натоварвам с всевъзможни ангажименти и все гледам нещо да поправя или да ремнонтирам.




п.п.
ако темата не ви е по вкус...вие сте виновни

Редактирано от TътeнoтГpъм* на 31.01.11 23:21.



Тема Re: принуден съм... [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор apви (стихия)
Публикувано01.02.11 00:07



уффф.. почивка ли... каква почивка бе човек...
Но дай първо да разнищим, що е това почивка.. да лежиш и да мързелуваш /почивка на тялото/... или да да правиш каквото си искаш / почивка на душата/...
Аз лично не успявам и в двете...

ПП когато на човек му е кофти денят, му е кофти... и все идват едни такива непредвидени... гадни... само да поплача малко на форум раменце... почина ми морското свинче.. на 5 години и 5 месеца... ужасно е..





Тема Re: принуден съм... [re: apви]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано01.02.11 00:09



КОфти. Разбирам те, защото много обичам всякакви животинки и някои вече са умирали

... Но единственото, което после някак ме мотивира е, че мога да дам хубав живот на друго безпомощно животинче.




Тема Re: принуден съм... [re: PipilotaV.]  
Автор apви (стихия)
Публикувано01.02.11 00:25



Точно за това си говорихме с детенце... че просто, не може да се върви срещу природата и че сега е време да дадем добър живот на някое друго животинче... но боли..


Дай ми някаква идея какво мога да взема.. като животинче... но имай предвид онези двамата...Рико и Ико... котка и друго куче, е изключено...



Тема Re: [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.02.11 01:26



По принцип успявам, освен ако не съм планирала нещо за конкретния уикенд



Отпуски, ваканции - тогава се почива пълноценно. Лятно време на някой плаж с любимия човек, шезлонг върху горещия пясък, шум на вълни и студена напитка в ръка Зимно време на хижа или вкъщи с любимия човек и с топла напитка

Не ги разбирам хората, които точно по време на отпуска и ваканция гледат да се скапят от партита, купони, безсънни нощи ... И какво - върнеш се от отпуската и ти трябва нова отпуска да си починеш

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: apви]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано01.02.11 01:34



Съжалявам, арви, знам как боли да изгубиш домашен любимец.
Запазвате си хубавите спомени и така.
Аз бих изчакала малко преди да вземем нов любимец. Все пак новият няма как да замести стария напълно, може би е по-добре детето да се подготви за това преди да вземете нов.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: принуден съм... [re: apви]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано01.02.11 10:35



привет!




точно така,да се размажеш от бездействие поне за един ден,
просто да оставиш съзнанието да релаксира без да мислиш за следващия ден

приеми моите съболезнования за своето малко приятелче


едно поздравече






Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано01.02.11 10:58



браво на теб!


и аз така предпочитам да си почивам,а споделена е още по-пълноценна!
все неща от които да ти спира дъха,пастички,ванилови тортички,сладолед



Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор apви (стихия)
Публикувано01.02.11 11:20



Благодаря! Не, за заместване и дума не може да става...никога не можеш да замениш едно нещо, с друго.. всяко си е уникат...





Тема Re: принуден съм... [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор apви (стихия)
Публикувано01.02.11 11:29



"Размазването" също е сложно нещо...


Аз например се размазвам.. с хубава книга.. но избягвам сега да чета.. защото като я захвана, докато не видя и последната страница, не мирясвам..
А незнайно защо... поне аз.. в къщи не мога да отпочивам.. все има нещо за свършване.. все ти звънят телефоните.. все някой те дърпа за нещо.. и така...
Най-обичам лятото, на село... пред нас е реката.. зад нас гората... само петлите нарушават тишината... и разбира се пойните птици, които започват да пеят от 4 сутринта...и да ти кажа малко е досадно защото ме будят.. просто ги чувам, защото не съм свикнала с този шум.. ако мине самолет или влак въобще не ми действа.. но петела например ме изнервя..
ПП някде прочетох, че ти се занимаваш с вредителите... ако е така, имам един въпрос.. възможно и е в стаята която спя да няма нито едно насекомо... изпитвам панически страх от тях.. само с мравките, комарите и мухите донякъде се разбирам, но всичко останало от рода на паяците, бръмбарите, бобулечките.... ужас...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.