Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 28.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор apви (стихия)
Публикувано08.02.11 23:34



ехеее... защо ми се връзваш.. шегувах се...не исках по никакъв начин да подценявам това, което правиш...
И не само кантара но и емоциите зависят от спорта.. просто в момента се шегувам, а ти явно си уморен и ти идва в повече.. сори не съм искала...





Тема Re:нови [re: apви]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано08.02.11 23:59



то пък една програма


да бягаш от контрольори на градския транспорт
наистина съм уморени и ти се извинявам,
ако аз с овчия си мозък сам те засегнал с варварския си език
наистина съм адски уморен.

разрошвам те тигърке по козинката и си лягам

Редактирано от TътeнoтГpъм* на 09.02.11 03:14.



Тема Re:нови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.11 00:25



Пу пу, забравихме резила



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: apви]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.11 00:38



Отдавна го отминах тоя период. Как започна и как свърши - не ме питай, нямам идея.
Всъщност имам някаква идея - преди бях много по-"отворена" и общителна, много лесно завръзвах контакти и познанства, раздавах се да помагам на хората ... После това временно "умопомрачение" отмина, заминах за чужбина, където попаднах сред хора, които не тълкуват всяка усмивка и добронамереност като интерес за нещо повече, пък и аз май минах от Лъв в Дева и се замених огъня със земя, което пък повлия на цялостното ми поведение - лъвицата в мен дреме, готова да изръмжи при нужда, но не се показва много

Вместо това насочих фокуса от "вън и другите" към "вътре и себе си" и явно променя цялостното излъчване.
Сега единственото, което се получава, е като излизаме навън по женски с момичетата и отидем в някой пиано бар, току цъфне някой с: "Извинявам се за притеснението, само да кажа, че си най-красивата жена тук тази вечер", на което отговарям с усливка: "Благодаря, и най-омъжената."
Грубо ли е?

По отношения на гаджета, сериозни връзки и брак, ми се струва, че това ти е сфера на напрежение и че не всичко е така, както ти се иска да бъде. Или ти се е искало в минало време. Може да се е изразявало в това, че другият не те е разбирал напълно, не е усещал емоциите и чувствата ти, не е отговарял по начина, за който си копняла ... такива работи. Включително индикации за не особено успешни връзки като цяло назад във времето. Но ако си намерила подходящ партньор, който в достатъчна степен да те разбира, усеща и да ти пасва, то вероятно това вътрешно напрежение може да се е потушило вече.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: apви]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.11 01:23



Хм, как така нереален - аз съм си същата, за каквато се представям и тук


Според тези от потребителите в дир.бг, с които се познаваме и наживо
Ех, минаха онези времена на клубни срещи и нови запознанства ... сега са само виртуални запознанства

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: apви]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.11 01:27



Е, не - ти направо ме разтопи като лански сняг с тая снимка



Семейство (диви) котки са моите животни. Как лежерно се излежават, помахват с опашка да изгонят досадните мухи и гледат с поглед "I am in control"
Сигурно в някой минал живот съм била такова животинче

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: apви]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано09.02.11 03:17



понеже сън не ме лови от гузна съвест
ти подарявам тази безценна виртуална книга,
книга която трябва да се чете още в ранна
възраст

към себе си







Тема Re:нови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор apви (стихия)
Публикувано09.02.11 10:52



наистина съм уморени и ти се извинявам
---------------------------------------------------------------
е стига де, така се чувствам още по-виновна...


Няма нищо разбира се, аз не трябваше да проявявам такава волност, все пак ние с теб не се познаваме и няма как да разбереш, че се шегувам...
Стискаме си ръцете нали?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор apви (стихия)
Публикувано09.02.11 11:03



Всъщност имам някаква идея - преди бях много по-"отворена" и общителна, много лесно завръзвах контакти и познанства, раздавах се да помагам на хората
----------------------------
Все едно описваш мен... честно... и знаеш ли колко и клиширано да звучи... предпочитам да подарявам, вместо да получавам /в смисъл, ако ми трябва нещо предпочитам сама да си го избера, но дребните жестове ме трогват, разбира се/ а да помагаш и да видиш радост в очита на отсрещния...просто е уникално... и винаги съм се питала... абе аз глупава ли съм...защото хората не го разбират това.. и обикновено след радостта в очите, идва подливането на вода...
Абе.. има нещо сбъркано в мен в отношенията ми с мъжете /освен с моя мъж/, но знам ли..


Благодаря ти за анализа.. доста истини каза....



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор apви (стихия)
Публикувано09.02.11 11:30



оф, незнам как да ти го обясня, всеки има някаква представа за другия, но по написаното.. няма глас, няма визия... просто буквички...
Моят начин на писане е особен..заради стиховете много бъркам словореда...


И всеки човек има излъчване... което е много важно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.