Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 28.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Феноменът "тъпа студентка"  
Автор Виливap (Counselor )
Публикувано25.01.11 17:09



Мислите ли че е възможно един човек да е избутал образованието си до последно стъпало, и в същото време да бъде аутсайдер в средата в която живее и която цялото общество е гласувало?

На какво според вас се дължи феноменът?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: Виливap]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано25.01.11 17:23



Образованието само по себе си може и да не е достатъчно, ако не се котира добре като такова и ако не е подплатено с някои личностни качества. Пък и като живееща в страна с много образовани простаци на глава от населението, тярбва да ти кажа, че феномен в това, което пишеш, няма. Само логическа последователност.






Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: PipilotaV.]  
Автор Виливap (Counselor )
Публикувано25.01.11 17:36



Мх наистина тъжно.

Но мисля че фактът за много образовани простаци на глава от населението не е грешка на образователнатата система, а зад него стои нещо друго.

Образователната система може да го регулира, но това в днешно време не играе голяма роля. ( Вижирам частните псевдо-висши образования и т.н. Дори не смея да напиша думата "университети")

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: Виливap]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано25.01.11 17:40



привет Виливар!


ще помисля!

Редактирано от TътeнoтГpъм* на 25.01.11 17:49.



Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: Виливap]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано25.01.11 17:41



Да, не е проблем само на образованието, въпреки че и то е в упадък, особено средното. Когато проблемите на образователно ниво са свързани с това, че ти пълнят главата с готови и често ненужни отговори, вместо да те провокират да ги търсиш често сам, и когато материята е откъсната от динамиката на днешното, като прибавиш манталитетни и културни натрупвания, пейзажът често се осира съвсем, извини ме.






Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано25.01.11 17:44



Извини ме, че се намесвам, но мисля, че Виливар има предвид друг тип аутсайдерство, освен ако не съм я разбрала правилно. А ти просто живееш във време, когато нормалните живеят като аутсайдери, но често това е единственият начин да си в съгласие със себе си.




Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: PipilotaV.]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано25.01.11 17:46



привет!

радвам се да те видя!


може и да ми се е сторило,но ще изчкама и ако
се окажеш права ще го изтрия

как си днес?



Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Виливap (Counselor )
Публикувано25.01.11 17:47



Не видях аутсайдерското което искаш да ми покажеш.
Виждам че ти си във синхрон с околния свят. Това не е аутсайдерство.

В темата имах предвид липса на синхрон с околния свят.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано25.01.11 17:48



Днес съм разнообразно- от лято до зима през есен и обратно. Сега тъкмо чакам пролетта.






Тема Re: Феноменът "тъпа студентка" [re: Виливap]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано25.01.11 17:49



А бе, и той не е много в синхрон, ама някои хора си надживяват средата, поколението, времето и тем подобни неща, и нищо друго не им остава, освен да си "резигнират" в свои си островчета, когато могат да си го позволят.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.