Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 20.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Една жена на 30 и....  
Автор apви (шефче)
Публикувано29.12.10 22:04



Много ми е интересно как се чувстват жените на моята възраст..30 и...осем..
Наскоро имах среща с няколко приятелки... външно са се променили... но когато се събрахме заедно пак станахме, като че сме на 18.. смях.. шеги..
Лично аз не мога да усетя годините.. в смисъл продължават да ме блазнят лудориите.. така и не се научих да бъда перфектната домакиня.. все нещо ми куца..а с детето заедно си играем и наистина ми е забавно... та въпроса ми е годините променят ли човека отвътре.. или независимо на колко си години човек може винаги да остане едно порастнало дете?
Въпроса ми е и към мъжете... усещате ли се на годините на които сте...



Тема Re: Една жена на 30 и.... [re: apви]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано29.12.10 22:11



Баща ми скоро навърши 60. Знаеш ли какво ми каза? "Скъпа, ако щеш ми вярвай - чувствам се на 18! И тоя в огледалото... не го познавам!"





Тема Re: Една жена на 30 и.... [re: *Paл*]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано03.01.11 13:19



хахах..И аз слушам същите неща! Според мен хората си остават едни и същи..Единственото, което има силата да променя, евентуално, са нещата, които са му се случили, било то трагични или радостни. Средата(роднини,колеги, приятели и т.н.) и липсата или наличието на пари, също променят хората.



Тема Re: Една жена на 30 и.... [re: apви]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано03.01.11 13:26



Все едно слушам себе си!

Сега, обаче, съм по- харсевана жена отвсякога! Даже се появиха някакви жени с около 10-тина години по- млади, които адски злобеят и нощем не спят само и само да измислят как да ми подбият самочувствието на тема възраст , което ,разбира се, има обратен ефект...Вие "обзавели"ли сте се вече с по-млади злобарки, които въртят- сучат и все коментират колко било зле да си на 38 :)))))))))))) , как погрозняваш и живота ти свършвал :))))))))))))))



Тема Re: Една жена на 30 и.... [re: lea]  
Автор apви (шефче)
Публикувано04.01.11 09:38



Ха ха ха...знаеш ли, че има нещо вярно в написаното...и незнам това лицемерие ли е или е искрено... да обсъждат колко добре изглеждам и блясъка в очите ми...
Но знаеш ли интересното е, че и по-млади, и то доста от мен, ми се лепят...а аз се дразни..особено мъж, който е с 6 години по-малък от мен ми каже "Моето момиченце" ей....ужас..





Тема No! MILF: [re: lea]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.01.11 18:55



Mother I'd Like to Fuck!



няма общо с това дали жената е женена и дали е на 35, 45 или 55 - термина касае раждали жени, обект на сексуални влечения от ползващите го мъже!



Тема Re: No! MILF: [re: parvaty]  
Автор aдмиpaл (андорския флот)
Публикувано05.01.11 22:07



Леле, колко сте брутални всиките!


Можехте поне да почнете от пчеличките и цветенцата...



Тема Re: No! MILF: [re: parvaty]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано06.01.11 14:43



Напълно съгласна съм!
По мързеливият начин копирах от 1-вото място, където видях, че е обяснено.

Сигурна съм, че повечето са схванали идеята, вложена в термина



А на тези, които са се изчервили от нашите коментари, ще кажа, че термина е измислен от мъже(в по-голямата си част) и добре обяснява наплива при жени, спадащи към тази възрастова граница..Не си говорим самоцелно за МИЛФ-ове, та да ни обвиняваш в ... безсрамие! Но, ако много те е срам от това, което си пишем, просто не ни чети, че после кой знае колко молитви ще трябва да прочетеш!



Тема Ми [re: apви]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано06.01.11 19:48



некои си седите недозрели и глупави и до 70


Като се замислиш - ще излезе че си посредствена във всичко. Това не ти ли подсказва че страдаш от една болест (мързел) която те поставя в развитието ти на ниво малолетна?



Тема Re: No! MILF: [re: lea]  
Автор aдмиpaл (андорския флот)
Публикувано06.01.11 23:19



В отговор на:

...че после кой знае колко молитви ще трябва да прочетеш!


А-а, само с молитви няма да мина, ще трябва да легна на кожената кушетка на някой аналитик, да ми закърпи психиката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.