Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 12.06.24 
Поколения
   >> 30-40
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Е, [re: blood2]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано02.06.11 11:18



С времето всяка ваза става мръсна и се чупи. - античните са с най- висока цена и... доста здрави



Вазата (Любовта, приятелството, ... колата) сама по себе си е понятие - хората й придават смисъл и значение, а от там и грижата за нея (ако искат да я имат за по- дълго)!

За какво ти е мислене за секс? - Освен, че става първо в главата на човек... за друго нищо!
Животните го дават по инстинкт!



Тема Re: Е, [re: Meceчинa]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.06.11 11:34



То вазата може и да е цяла античната, но цветя в нея няма.



Става, не става, все едно. На кой му пука какво ти става?

Въобще трябва да не се мисли за такива неща над 30 години, че е тъпо.

Не се ли наигра? Че още искаш да си тийнейджърка.




Тема Re: Е, [re: blood2]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано02.06.11 12:19



Въобще трябва да не се мисли за такива неща над 30 години, че е тъпо.
Ти можеш ли да спреш гората да се разлисти?!

Ей това ми хрумна като те прочетох.

Не се ли наигра? Че още искаш да си тийнейджърка. -Животът е игра! Все едно да ме попиташ - не се ли наживя? Не! Дано да съм жива, като ми дойде времето!



Тема Re: Е, [re: Meceчинa]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.06.11 12:52



Гората се листи през пролетта, не през лятото или есента. Цветята цъфтят през пролетта. Какви цветя през лятото или есента?

Ама да не станеш смешна, на стари години. Че критическата към 40 години подивява жените и ги прави луди.






Тема Re: Е, [re: blood2]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано02.06.11 12:58



Гората - не еднократно се листи! Никой не я сече след пролетта!



Не е ли хубаво да караш хората да се усмихват? Особено, когато и ти се чувстваш ОК?



Тема Re: Е, [re: Meceчинa]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.06.11 13:03



Кога цъфтят черешите и вишните?



Зависи за какво се усмихват. Хората са жестоки същества и не е Хуманно да създаваш хилещи се Садисти.

Това, че ти се чувстваш OK, въобще не значи, че си ок, както една 20 годишна, още по-малкото, че правиш другите ok, а не им вредиш.


Редактирано от blood2 на 02.06.11 13:03.



Тема Re: Е, [re: blood2]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано02.06.11 13:14



Хората са жестоки същества - ти човек ли си?

Това, че ти се чувстваш OK, въобще не значи, че си ок, както една 20 годишна, още по-малкото, че правиш другите ok, а не им вредиш.

Нито 20 - годишната се чувства ОК като мен. А относно вредата - то не е до възрастта!





Тема Re: Е, [re: Meceчинa]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.06.11 13:24



Да, аз съм човек, и ям месо, и съм жесток.

Тя 20 годишната се чувства много повече OK, просто не го осъзнава, но тялото и го знае и затова не му обръща внимание достатъчно.

Естествено, че е от възрастта. Всичко умира като остаряваш.


Редактирано от blood2 на 02.06.11 13:25.



Тема Re: Е, [re: blood2]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано02.06.11 13:48



Не всичко!





Тема Re: Е, [re: Meceчинa]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.06.11 13:50



Всичко. То нервите като умират с милиарди, голяма файда, че корема и задника расте.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.