Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 13.06.24 
Поколения
   >> 30-40
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Безмислиетонови [re: Гeйлopд Maмин Eбльo]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано29.05.10 23:26



Единствената история от Декамерон, която помня е за ония дето беше абсолютен мошеник и накря, в следствие на изповедта му, го направихте светец. А "Кентърбърийските" въобще не знам и какво е даже...

Но пък и не се срамувам от тази своя неграмотност...

Моят живот ще свърши в крематориума. Преди това никога не е късно за такъв като мен. За това мога да гледам дори и Гетсби отстрани.



Тема Ами да,нови [re: Гeйлopд Maмин Eбльo]  
Автор ябълka* (златна)
Публикувано29.05.10 23:26



животът продължава...

чувала съм, че някои мъже правят секс и след 80-тата си година,
за жените не знам, ама там даже е по-лесно.





Тема Re: Ох,нови [re: parvaty]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано29.05.10 23:28



На теб явно. Иначе за какво ще пишеш тук?

Опитът ти за лична обида е допълнителен израз на пълното ти безсилие.





Тема Оу, извинявай!нови [re: Цap Изpoд]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано29.05.10 23:34



Не съм подозирала, че някой, който се е регистрирал като "Изрод" би се обидил на идиот - не прецених, и съжалявам, ако си се почувствал обиден! Просто не виждам как това, че ти смяташ, че 30 (например!) годишните са хора със шкембета и несъществени пишки, им пречи да правят секс и раждат деца!

Някак си, въпреки мижава ерекция и размери! Не ми е нужна сила, за да имам мнение!



Тема Re: Оу, извинявай!нови [re: parvaty]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано29.05.10 23:40



Никак не съм се обидил даже...

Просто регистрирам действието ти и суверенно ти обяснявам какво означава. Не можеш да не признаеш, че по този начин ти правя услуга: ставаш съзнателна за значението на емоционалните си изблици и тяхната причина - безпомощност.

Аз нищо не смятам. Не съм човек, който придава значение на мнения, дори и на собственото си такова. Просто регистрирам реалността и я правя достъпна за другите.



Тема Колкотонови [re: Цap Изpoд]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано29.05.10 23:45



хора, толкова мнения! Всеки живее в негова, персонална Вселена!

Твоята истина може да не е моята, и със сигурност не е истината на Бил Гейтс, примерно! Пък, в този пример е все тая размера и ... плътността на пишката!



Тема Re: Колкотонови [re: parvaty]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано29.05.10 23:58



Ето например сега прилагаш един типично женски прийом: като видя, че губиш спора с аргументи, започна да го изместваш в друга плоскост. При това прилагаш един метод стар, колкото света - изваденото от контекста цитиране на азбучни истини. Естествено е, че азбучните истини са неудобни за опонента! Със същия успех тук можеше и да пльоснеш например "да, обаче рибата плува във водата" и във фантазмите си да ликуваш как си "спечелила" спора, защото е очевидно, че опонента не може да оспори толкова очевиден факт, без да придобие съмнително глупав вид.
Така че на това място получаваш от мен бурни овации, за интелектуалното постижение да цитираш азбучни истини уместно... Разбира се на теб ти убягва тънкия момент, че аз дори не водя спор.





Тема Няма спор,нови [re: Цap Изpoд]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано30.05.10 00:05



това исках да кажа - не съм бягала, интелектуализирайки, но ти благодаря за овациите!

Аз имах среща със наборите от гимназията миналата събота (35 годишни) - ами, нито аз, нито те изглеждат зле, нямат шкембета, поне повечето, и изглежда имат пълноценен полов Живот! Има и хора, които изглеждат зле на 20, дай да ги заклеймим като негодни и дребнопишковци! Това се опитвах да кажа - няма драма, и, прав си, няма спор - ти каза твоята гледна точка, аз писах моята! Идеята е, че когато имаш гледна точка е абсурдно да се опитваш да я налагаш на Света, защото ОЧЕВАДНО не е вярна!



Тема Re: Няма спор,нови [re: parvaty]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано30.05.10 00:12



E, айде сега не била вярна!



Тема Re: Няма спор, [re: parvaty]  
Автор Цap Изpoд ()
Публикувано30.05.10 00:17



Ти си си ги спомнила какви са били като ученици и това е помрачило чуството ти за реалност.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.