Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 24.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как мислите е по добре за една неангажираща връзка  
Автор blizna4kata ()
Публикувано14.01.09 14:32



Кое е по-добре:
1. Секс за пари
2. Секс за удоволствие с Любим партньор
3. Секс срещу подаръци
4. Само секс
Питам първо жените после мъжете

, но ако няма жени първо... няма проблем.



Тема Re: Естествено, ченови [re: blizna4kata]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано14.01.09 14:36



секс за удоволствие с любим партньор. Не ставай смешна

.



Тема Re: Естествено, ченови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано14.01.09 14:40



ИСКАМ ЖЕНИТЕ ДА ВИДЯ КАКВО МИСЛЯТ





Тема Re: Естествено, ченови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано14.01.09 14:41



ТИ КОЛКО ПАРТНЬОРКИ ИМАШ





Тема Re: Азнови [re: blizna4kata]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано14.01.09 14:43



съм семеен и моногамен

.



Тема Re: Азнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано14.01.09 14:58







Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано14.01.09 17:09



Секс с любим човек.



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор M6O (LATEXCULT)
Публикувано14.01.09 22:36



444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444





Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.01.09 00:55



Разбира се че за пари-иска ли питане


То бива ли да се поти толкова време човек ии да не излезе някоя кинта отт хамалогията

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор Meceчинa (изгряла)
Публикувано15.01.09 08:27



Привет.
Трябват малко уточнения към въпроса, т.е.
1. За семейни или свободни иде реч, защото ако е за първите- си е точка 2, като пояснение, че този човек е съпружето, а ако е за вторите - кога беше това време? ;-)
2. Ако връзката е неангажираща, то точка 2 пък отпада като вариант, защото щом е Любим партньор, вече си ангажимент

.
3. Ако си семеен и търсиш нещо извън брачното ложе - миии, тук не мога да ти помогна, защото всички загатвания от моя страна ще са свързани само от гледна точка на теорията и многото филми, които съм гледела ( само че там края винаги е различен и не много розов).


Погледнах слънцето и се усмихнах......и то ме гледаше!

Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: milalena]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано15.01.09 09:58



ми когато дълго време не е при теб



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: *Плaмeн*]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано15.01.09 09:59







Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: Meceчинa]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано15.01.09 10:12



да така розово е само там





Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.01.09 11:15



Ми, не знам..да ти кажа, при жена е оправдано да прави секс и за пари, ако няма мъжко рамо до себе си и влачи семейството си на крехките си рамене...ама...баси, после няма ли да повръща?
Аз никога не бих упрекнала жена, която се чука за пари или подаръци!!
Просто аз не съм такава натура, може би за съжаление..



Тема Re: Нещонови [re: blizna4kata]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано15.01.09 12:28



не ме кефят тези връзки.



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор jofretina ()
Публикувано15.01.09 13:39



е щом е неангажираща без 2 -всичко върви,за къф любим партньор иде реч - като се виждате сами за едното чукане





Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: milalena]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано15.01.09 14:15



Да, аз също не бих си присмяла на самотна и нуждаеща се жена. А какво ще кажеш, когато една работеща семейна жена получаваща малко доходи се захване с един по -заможен, и иска да му се хареса , какво тя би направила в случая?



Тема Re: Нещонови [re: kremenskata]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано15.01.09 14:16



нито една ли





Тема Re: Ей сега прозвучахнови [re: blizna4kata]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано15.01.09 15:46



доста скучно може би, но Да. Нито една. Абсолютно моногамна, спокойна и доволна с човека до себе си.





Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано15.01.09 15:58



Значи : работеща семейна жена иска да се хареса на по-заможен господин заради парите му и евентуалните подаръци?
Да предположим че въпросната жена хваща окото и му се хареса.
Логично е въпросния господин да търси семейна жена за неангажираща връзка и секс.
Ама гнусничко ми се вижда.
Ами я да видим следната ситуация: Женена за богат мъж с дете и всички удобства намира любовта на живота си, но той е със скромни доходи и без жилище. Но пък я обича и я приема с детето. Има и взаимност и пълнота на връзката...



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.01.09 16:25



Ми...не знам....зависи от много неща
1.Зависи, какво са отношенията със съпруга и
2.Много ли се нуждае
3.Най-важното, каква натура е? Ако би могла да се превъзмогне или ,например си го харесва тоя заможен и той е готов да поеме разходите и....
Трудно е...ти, какво би направила?



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: kremenskata]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.01.09 19:21



Още няколко такива поста и темата ще се превърне в страхотен сценарий за сапунка



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: kremenskata]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано16.01.09 13:51



да съгласна съм, но ти ми изменяш въпросът, който имах в предвид женена за беден мъж и много харесваща богат

, няма пари да се облича за да му се хареса, разбираш ли? какво би направила тя?



Тема Re:интерсна да може и да стане сапунканови [re: *Плaмeн*]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано16.01.09 13:53



лошо ли е това , а ти какво смяташ по въпросът ми.



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: milalena]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано16.01.09 13:58



Да , но ти говориш вече когато я е харесал, не преди това...Точно това питам преди това, защото тя първо го е харесала, а е бедна и няма какво да направи за да се хареса на по-богатия от нея





Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано16.01.09 14:32



бедна не е равно на грозна, както богата не е равно на красива.
По-добре, не с дрехи,а с държане да му покаже интересеса си. Поглед, усмивка... Абе, мацката не знае ли, как се флиртува?



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор alsted (непознат )
Публикувано16.01.09 16:43



Неангажираща може всъщност да е само по т.2 ,иначе си е сделка,ако и двете страни са удовлетворени какво по-хубаво от това?...



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: milalena]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано16.01.09 17:17



знае, но явно богатият мъж и е създал комлекси

, той не предполага за нейните намерения, тя обаче как да се справи, с флиртуване, но трябва да изглежда добре пред него



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: alsted]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано16.01.09 17:19



в повечето случаи предполагам е така



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано17.01.09 16:22



Сигурна съм, че изглежда добре, ако е облечена с вкус с приятен грим и прическа. Тя сама си създава комплекси, не някой друг.
Ако не е сигурна в себе си, то и дрехите няма да и придадат самочувствие. Абе, я да не се занимава с него, той със сигурност не заслужава нейното внимание:))))))



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: milalena]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано19.01.09 14:53



Да правиелно, май ...ще е по-добре.



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: *Плaмeн*]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано20.01.09 13:14



Сега остава да ни прочете някой режисьор





Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: blizna4kata]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано20.01.09 13:23



мисля че не е проблем че няма пари, да се облича, за да му се хареса. По-скоро трябва да се съблича, за да му се хареса, а за това не и трябват пари.


Т.Е. пошегувах се малко а мнението ми е че не избираме кого да обичаме по количеството на парите му. Поне аз съм била така



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: alsted]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано20.01.09 13:29



Звучи напълно неангажиращо. Двете страни удовлетворени и всеки по пътя си, но мисля си че това се среща рядко. По-скоро единия от двамата решава че трябва да притежава и душата на другия, от егоистично чувство. Ей така да си знае че е най-най... че го желаят за себе си, въпреки че не е насериозно, че е свободен/на, но е "пленил/а" 1,2,3... сърца



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: kremenskata]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано21.01.09 12:59



много харесвам Стивън

като режисьор



Тема Re: Как мислите е по добре за една неангажираща връзканови [re: kremenskata]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано21.01.09 13:00



да но има и такива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.