Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 07.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема доверито го няманови  
Автор iuka (непознат )
Публикувано03.11.08 00:51



С приятеля ми живеем на семейни отношени от 3г.Родих му дете ин-витро преди 6м.НО...Виждам в хрнологята че той си чати с разни жени и се е регистрилал в сайтове за запознанства Може ли мнение по въпроса не пребубедено После ще дам още инфо



Тема Re: доверито го няманови [re: iuka]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано03.11.08 08:43



Ако това ще те успокои "ПОЧТИ ВСИЧКИ мъже го правят". Но недей да мълчиш говори с него, изяснете някои въпроси ... Със сигурност ще си по-добре да говориш за това , което те притеснява с него.



Тема Тази тема много пъти сме я разглеждалинови [re: iuka]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано04.11.08 09:19



в клуба на разведените. Вярвай ми - това чатене и до разводи води. Като те гледам - и ти натам си се запътила, а това до нищо добро няма да те доведе.

Добре, разкажи на какви теми чати? Само по себе си, чатенето е вид разнообразие и не виждам нищо лошо. Дай подробности.



Тема Яааа, бъди по-внимателна когато обобщаваш!нови [re: blizna4kata]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано04.11.08 09:22



ПОЧТИ ВСИЧКИ мъже го правят

С кого си чатят почти всички мъже?



Тема Re: Яааа, бъди по-внимателна когато обобщаваш!нови [re: bugler]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано04.11.08 14:13



Добре ти си от тези, които не чатят и за това съм написала ПОЧТИ ВСИЧКИ млади момко





Тема Re: Тази тема много пъти сме я разглеждалинови [re: bugler]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано04.11.08 14:20



Не казвай само, че е вид разнообразие. Знаем защо се търси точно това разнообразие отповечето мъже

. Не може да чатиш за разнообразие, а да чатиш тарсейки разнообразие, което после знаем какво става....За това трябвя да му намира работа на човека, да се изморява и да не мисли да седне да чати, а направо да си ляга пребит от умора....



Тема Не се прави на умряла лисица!нови [re: blizna4kata]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано04.11.08 14:43



Мъжете, като чатят в сайтове за запознанства, с мъже ли чатят или с жени?



Тема Я се застреляй!!! Кви са тия обобщителнинови [re: blizna4kata]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано04.11.08 14:47



простотии, които си ми надрънкала???

Не може да чатиш за разнообразие, а да чатиш тарсейки разнообразие, което после знаем какво става

Кво става после? Кажи ми, щото аз не знам!



Тема Re: аминови [re: bugler]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано04.11.08 15:45



.. чувстваш се разнообразен и се връщаш към обичайните си дейности. Ей това става





Тема Re: доверито го няманови [re: iuka]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано04.11.08 15:49



Ти какво правиш в хронологията на приятеля си? Сама си докарваш негативни емоции! Ако не го беше проверявала нямаше сега да те човърка нищо.
Създавай си повече работа и отделяй повече време за положителни неща! Засади цвете.
Успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.