Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 30.04.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Тема Не искам да шокирам никого...нови  
Автор unbelieving (една жена)
Публикувано04.08.08 09:36



Ще кажете :"свят-широк,хора-пъстри" ! наистина е така! Не искам да си правя душевно харакири тук ,но анонимността ме улеснява...Явно е все пак ,че този вид комуникации е за хора,на които нещо им куца ...и аз не правя изключение.:)
На 38 години съм.Всичко на пръв поглед си ми е нормално.Имам добра професия.Изглеждам прилично...И изведнъж :МЪЖЪТ МИ СЕ ОКАЗА ГЕЙ!
От повече от 3 години не сме имали интимни отношения ,но някакъв физически проблем беше оправданието ...и аз съчувствах и се опитвах да проявя разбиране и да бъда вярна и почтена към човека до себе си. Когато изведнъж преди един месец случайно попаднах на нещо. А шокът ми беше пълен когато отсреща се оказа мъж... Оставя ми да тегля "Ези ли Тура?" ,за да определя себе си като "заслепена глупачка" или като "ултла модерна"...:((



Тема Re: Не искам да шокирам никого...нови [re: unbelieving]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано06.08.08 12:09



А преди брака как беше? Колко дълго се бяхте познавали преди да наденете халките? Струва ми се, че не е било достатъчно дълго.
Ама и мъжът ти е един... Говори ли с него въобще след това разкритие? Ако бях на теб на часа сядам с човека и отмятаме въпроси като "Как и дали ще продължаваме?", "Ще казваме ли на някой за истинската причина ако ще се разделяме?", "Ако ще сме заедно как ше се решава въпроса с интимните контакти?" /на който мъжът ти явно вече си е отговорил, време е да го направиш и ти, ако си склонна на такъв либерален брак/.
Не ми отговаряй, ако подобни въпроси са изникнали и в 40-50, ще чета там.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Редактирано от arachnoid на 06.08.08 15:34.



Тема Re: Не искам да шокирам никого...нови [re: arachnoid]  
Автор unbelieving (една жена)
Публикувано06.08.08 18:29



:)



Тема шок и ужаснови [re: unbelieving]  
Автор terramot (член)
Публикувано08.08.08 17:48



Ако не се шегуваш, си в уникална ситуация да разбереш разни неща за себе си. Оцени правилно момента, не прави резки движения и продължавай напред. Вярната посока ще излезе.

Успех!





Тема Re: Не искам да шокирам никого...нови [re: unbelieving]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано25.08.08 11:37



три години ?!
ако омъжена дама остави съпруга си без секс два месеца , си проси появата на любовница ... а за нещо такова не бях помислила



Тема Re: Не искам да шокирам никого...нови [re: unbelieving]  
Автор MapkиздьoПpaз (благороден)
Публикувано08.09.08 12:05



може пък ти да си отключила гейското у него



кво ше кажеш, а?

Тема Re: Не искам да шокирам никого... [re: MapkиздьoПpaз]  
Автор Джepoнимo (непознат)
Публикувано08.09.08 12:59



Разведи се. Веднага.

„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“Тери Пратчет


Тема Re: Не искам да шокирам никого...нови [re: unbelieving]  
Автор proletna_ (непознат)
Публикувано10.09.08 23:36



Не казваш нищо- имате ли деца? Можеш ли да останеш със същия човек заради тях и да се преструваш, че нищо не е станало? Много подло от негова страна. Съчувствам ти!



Тема Re: Не искам да шокирам никого...нови [re: unbelieving]  
Автор franchesita ()
Публикувано26.10.08 00:44



axaxaxxa ne moga da povqrvam
na 23 sam ama vednaga moga da razbera dali nqkoi e gei,,,




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.