Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 22.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Щастлива съмнови  
Автор Alexis_Mih (новак)
Публикувано20.02.07 00:08



Пиша тази бележка, макар 4е може да изглежда не на място! Аз пък съм много щастлива и искам да го споделя!!! Макар, 4е зад гърба си имам един ужасно нещастен брак, аз все пак успях дя намеря най-прекрасния човек на този свят! Момичета, това е реално и искам да ви кажа, че аз от почти 10 год. живея в приказка....моята приказка! Срещнах най-прекрасния човек на този свят и дори съм убедена, че е кармично /макар да не вярвям на тези неща/-всичко което правим е в синхрон, от най-дребното до най-важните неща! моето дете е и негово, моите желания са закон, капризи и глезотии се изпъняват веднага и с удоволствие! Не забравя нито един празник, нито една годишнина, нито най-дребен повод! Цветя-имам ги почти всеки ден, гардеробът ми се попълва редовно /понякога не особено успешно/! Искам да подчертая, че не сме богати и не разполагаме с много пари, както някой би си помислил! Просто се обичаме!



Тема Re: Щастлива съмнови [re: Alexis_Mih]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано20.02.07 08:43



Много се радвам за теб:-)))А ти с какво правиш партньора ти щастлив?:-))Защотот брака е взаимно щастие.





Тема Re: Щастлива съмнови [re: Alexis_Mih]  
Автор Dark(Cat) (член)
Публикувано20.02.07 09:28



щастие



радвам се за теб



Тема Re: Щастлива съм [re: Alexis_Mih]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано20.02.07 09:29



Хубаво е!!!
Дано продължи мноооогооо мноооогоо дълги години!
Радвам се за теб!





Тема Re: И така да бъде...нови [re: Alexis_Mih]  
Автор Meceчинa (изгряла)
Публикувано20.02.07 10:08



Просто се обичаме!....Колкото по-често се чуват такива слова, толкова повече "лични" приказки ще има.....


А приказките ...... кой не ги обича....

Погледнах слънцето и се усмихнах......и то ме гледаше!

Тема Re: И така да бъде...нови [re: Meceчинa]  
Автор Dark(Cat) (преминаваща)
Публикувано20.02.07 10:27



героите в "личните" си приказки - действат "заразно" на околния свят и той става по-хубав





Тема Re: Щастлива съмнови [re: Alexis_Mih]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано20.02.07 10:59



хубаво е човек да си създава илюзии, за да се чувства щастлив

но колко от хората на 30+ вярват в приказки за карма, цветя, бомбони и балони, глезотии и капризи..., че и без пари

остава да викнеш Наталия да ви снима в "Море от любов"



Тема Re: Аз!нови [re: snowprincess]  
Автор Meceчинa (изгряла)
Публикувано20.02.07 11:54



Е, ако има и пари- няма да ги върнем.
Виж, поета е казал друго- Ако парите не Ви носят щастие- върнете ги!



Разликата между илюзия и реалност- е, второто може да си види и от другите хора, не е само в главата на един....

Хубаво е човек да усеща подкрепа не само, когато става въпрос за лоши неща.... Щастието трябва да се сподели ...., да зарази..., да се множи.....

Погледнах слънцето и се усмихнах......и то ме гледаше!

Тема Re: М дааа...нови [re: Dark(Cat)]  
Автор Meceчинa (изгряла)
Публикувано20.02.07 11:57



А представи си да те "заразяват" от много страни и едновременно.....



Пък после...пролетта и "нещото", което се носило във въздуха били виновни за настроението...

Погледнах слънцето и се усмихнах......и то ме гледаше!

Тема Re: Аз!нови [re: Meceчинa]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано20.02.07 12:54



Това е прах в очите. Ти къде видя реалност в постинга? Дори не е описано красиво. Или имат пари да посрещат всичките глезотии и капризи на дамата, и на това се основава щастието и. Или няма пари, няма подаръци, няма цветя, но има обич.
Хората, които живеят заедно дълги години са имали и щастливи, и романтични, и скучни моменти, карат се, ревнуват се, сърдят се един на друг... Никой не пада от небето, че да вярва, че след "три дни яли, пили и се веселили" идва такова идилично щастие, което да продължава 10 години.

Редактирано от snowprincess на 20.02.07 13:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.