Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 26.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема искам вече да съм майканови  
Авторsladurche (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 11:05



как да кажа на приятеля ми че е време да си имаме дете. и двамата сме на години-над 30-те.смятам че няма какво повече да се изчаква.но той като че ли се носи по течението.всъщност може би и той се замисля но не предприема нищо.може би ще трябва да го предизвикам на откровен разговор за това.не ми се иска да въртя класическите женски номера със забравеното противозачатъчно или объркания месечен цикъл, защото не желая бременността да е причината да сключим брак.



Тема Re: искам вече да съм майканови [re: sladurche]  
АвторMy Eye (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 13:07



Това звучи леко иронично...не разбрах самоирония ли е или тотално невежество. Коя бъдеща майка е сладурче :). Извинявай, но тук в последно време ме избива само на хилеж.



Тема Re: искам вече да съм майканови [re: sladurche]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.01.07 15:52



Ами най-добре поговори с ответната страна т'ва е моя съвет!






Тема Re: искам вече да съм майканови [re: sladurche]  
Автор79 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 20:54



защото не желая бременността да е причината да сключим брак -поздрави за това, което сте написали много рядко вече това се случва :))



Тема Re: искам вече да съм майканови [re: sladurche]  
Авторanhela (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 00:47



Кое искаш повече да се омъжиш или да си майка? Щото второ е по-ценното! Бременността не включва автоматично брак, както и обратното! Всеки преценява днес за себе си дали иска брак или не, защото вече не те сочат с пръст и не те замерят , ако родиш без брак! Аз още съм жива, детето ми също , пък и мъжът ми!
Въпросът ти е и двамата ли искате дете и колко още можете да чакате да ви трака биологията! но не сме ние тези , които ще ти дадем верния отговор!
Имаш партньор, както казваш ние ти вярваме , че е такъв! Как да му кажеш - ми направо му кажи какво мислиш и какво искаш! Театърът е за тъпаци, а ти вярвам, не живееш с такъв! Просто явно вече сте големи хора, можете да пишете даже по форуми, така че нищо не пречи и да си поговорите за смисъла на живота и т.н, и т.н.
пожелавам ти успех! и запомни ,че честността е най-добрата политика!
[





Тема Re: искам вече да съм майканови [re: My Eye]  
АвторHeбъдeщa мaйka (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 15:13



В отговор на:

Коя бъдеща майка е сладурче



Защо? Противни ли са ти с нещо бъдещите майки?



Тема искам вече да съм майканови [re: anhela]  
Автор mamaibaba (непознат )
Публикувано20.01.07 22:59



Kakto se kazva probvai. zatova ni e dadena vyzmojnostta da razgovarqme



Тема Re: искам вече да съм майканови [re: Heбъдeщa мaйka]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано21.01.07 11:30



А на теб противни ли са ти?



Тема Re: искам вече да съм майканови [re: mamaibaba]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано22.01.07 18:22



Sladirche, мисля, че трябва да поговориш с него.

Ще се почувстваш неудобно, ако той ти каже, че още не е готов да става татко.

Мисля, че е по-добре да започнеш разговора след като си била на гости в семейство с малко дете например. Можеш да му кажеш, че много ти се иска и ти да си имаш бебенце, т.е., двамата с него да си имат бебче. Също можеш да използваш и случайна среща на улицата - разминавайки се е двойка с малко детенце да му кажеш: "Скъпи ..... виж колко са щастливи тримата заедно ..... " и т.н. ....

Все още не ти е съпруг, затова си мисля, че не можеш да го попиташ направо... Но ... трябва да поговориш с него, за да разбереш какво мисли.



Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...

Тема Re: искам вече да съм майканови [re: 79]  
Автор King Monkey (земен)
Публикувано23.01.07 12:27



Поддържам. Престанах да докосвам жена, която харесвах в момента, в който тя ми каза "Ами ако съм бременна?".
Държа да уточня, че макар да не навлизам в подробности за ситуацията това си беше точно заплаха.

МАЙМУН БЕ... МАЙМУН



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.