Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 22.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ох, компромисите са неизбежни......нови [re: Dark(Cat)]  
Автор novavkluba (но с опит)
Публикувано23.02.07 22:53



Искам да кажа, че когато правиш компромис не оставаш неудовлетоврена, а ОТЛАГАШ УДОВЛЕТВОРЕНИЕТО за по- късен момент.
Разигравам ти следната сценка.
Мъжа ти се прибира към 10 вечерта, след като е бил с приятели или по работа не е много ясно ( почти си сигурна, че не ти изневерява- 90%).
Повъртява се вкъщи, след което казва- аз отивам да пия бира с приятели. Врътва се и отново излиза.
Каква е първата ти реакция- да скочиш и да му издереш очите разбира се и да го засипеш с обвинения и искане за изясняване на отношенията.
Да, ама не става.
Замълчаваш и го оставяш да излезе.
Някой ще кажат - егати овцата- ами че тоя я прави луда и си разиграва коня както си иска. Раздяла, развод незабавно.
Да, но аз ще ти кажа- в момента в който той е хлопнал вратата вече се е ядосал за това че НЕ Е УСПЯЛ ДА ТИ НАПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ, че НЕ ТИ Е ИНТЕРЕСЕН.
Това ще почне да го гложди малко по малко всеки ден и ако имаш достатъчно сили и търпение да удържиш позициите в тоя дух той сам ще се върне и с благодарност ще приема времето което прекарвате заедно
Извинявай за нравоучителния тон - пиша в такова граматическо време просто.





Тема Re: Ох, компромисите са неизбежни......нови [re: novavkluba]  
Автор Dark(Angel) (преминаваща)
Публикувано24.02.07 10:10



Добро утро



не знам, не ми хареса сценката - не ща да се случва такова нещо
предпочитам с думи прости да си съобщаваме един на друг че отиваме поеденично на кафе/театър/разходка по магазини (това само за мен важи), футбол с приятели или каквото е там

споделяне и доверие май са в основата

приятна събота/неделя

днес таз тема ми е далечна



Тема Re: Докога да прощаваменови [re: sacrovishte]  
Автор franchesita ()
Публикувано26.10.08 00:47



kleo,nqma kakvo da pro6tava6-kazva ti go edna 23-godi6na ! mnogo ne sam za tozi forum ama vlqzox ot lubopitstvo...po pirncip pisha v 20-30 !
ako prosti6 vednuj-dobre
vtori put-aide , stava..
ma ottam natayuk...na nego 6e mu stane navik,i na tebe sushto!!!
mainata im na decata !!!!!! te sa za da jiveqt v lubov a ne v IZMAMA



Тема Re: Докога да прощаваменови [re: Kleopatra]  
Автор MapkиздьoПpaз (благороден)
Публикувано28.10.08 09:27



Всеки има чаша на търпението - на едни е по-малка, на други по-голяма. Търпи, докато последната капка прелее от чашата



кво ше кажеш, а?

Тема Re: Докога да прощаваменови [re: aз]  
Автор blizna4kata ()
Публикувано29.10.08 17:06



правиелно аз те подкрепям за малко флирт



Тема Re: Докога да прощаваменови [re: Kleopatra]  
Автор -kleopatra (непознат )
Публикувано15.11.08 15:50



След година и 7 месеца вече мисля, че знам отговора на зададения от самата мен въпрос, та смятам да го споделя, освободена от емоциите на онова време...

ДА, трябва да прощаваме! Това е най-благородното нещо, на което сме сподобни. Но прощаваме, когато ни искат прошка. На мен нито тогава, нито сега някой ми е поискал прошка...
Всъщност вече няма значение. Онова, което има значение е, че имам две прекрасни деца, стъпила съм си на краката и се опитвам да си подредя живота по някакъв начин след онзи мрачен период преди 2 години. А тогава...

Тогава бях бременна с второто ни дете. Разбрах, че съпругът ми е влюбен в друга. Малко след като родих, той си тръгна и аз останах съвсем сама с двете деца. Отиде при нея и повече не се обърна назад. Доста време ми трябваше, за да си стъпя на краката.

Благодаря на хората от клуба, които взеха проблема ми присърце и се опитаха да поговорят с мен! Някои други обаче бяха доста злобни. Няма да описвам как съм се чувствала тогава, когато съм споделяла проблема си... Желая им никога да не преживяват онова, което аз преживях и още повече, дано никога не срещат хора като самите себе си





Тема Re: Докога да прощаваменови [re: -kleopatra]  
Автор snowprincess (позната)
Публикувано16.11.08 00:05



грижи ли се за децата, плаща ли ти издръжка?
сигурно ти е тежко, съжалявам



Тема Re: Докога да прощаваменови [re: snowprincess]  
Автор -kleopatra (непознат )
Публикувано16.11.08 10:15



Да, беше ми тежко, особено преди две години. Затворих обаче онази страница. Заедно с издръжката в нея





Тема Re: Докога да прощаваменови [re: Kleopatra]  
Автор nqmass (непознат )
Публикувано21.11.08 00:07



НАМЕРЕ СИ някакво занимание щом е дошло до това да го тьрпиш заради децата.Аз сам на твоите години и твоя хал мьжете са гадняри.Нямам смелост да изневеря затова му харча парите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.