Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 20.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Когатонови [re: kleopatra]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано21.01.07 11:25



Каквото повикало, такова се обадило.



Тема Re: Когатонови [re: !!!]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано21.01.07 11:28



Ах,колко се впрегнах...да, не съм от този клуб, нито от удивените простаци из него!



Тема Re: Докога да прощаваменови [re: holi_day]  
Автор hopeful (iskrena)
Публикувано21.01.07 12:22



Чудя се кога се пропи, че и мемоарите ти са публикували?!



"Човек най-напред се влюбва в идеала си"

Тема Re: Когатонови [re: няkoй]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано22.01.07 11:31



Теб те оставих най-накрая, за да поемеш цялата сила на злобата ми, която ти пращам съвсем осъзнато. Като храчиш плюнки, се опитай да уловиш и мириса на дъха си...не е от зъбите. Директно от стомаха ти идват зловонията!
И да ти кажа още една простотия...жени като т.нар. фукла, дето ползва ника клеопатра, са цинични спрямо здравето на партньора си, защото не разбират, че когато нещо не върви във връзката, то е от прекомерното ядене...А че вдига кръвното на мъжете до себе си, не се съмнявам! Ама въпросът е докога?! Да си обира партакешите оттук и да ходи на лекар!



Тема Re: Когатонови [re: kleopatra]  
АвторMy Eye (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 11:47



Да ти обърна още малко внимание, че то се е видяло колко ти е пипката...Според Пако Рабан по ушите на хората може да се определи каква еволюция са претърпели. Който си бърка често в дупките-ушни миди, за да си сложи тапи за уши, няма как да схване какво му говорят хората. Комплекси ми създават подобни представителки от женски пол като теб! Защото, все пак, е кофти да нямаш мяра в изискванията си към мъжа до себе си. Ручай там и се прави на многознаеща! Всъщност изглеждаш като истинска мърла в душата си.



Тема Re: Когатонови [re: My Eye]  
АвторCъвeт! (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 19:31



Когато злобата тресе цялата ти къщичка на кокоши крака- не бързай да сядаш пред компютъра, за да изливаш гневът си в/у нищо неподозиращите хорица! Яхни си метлата и направи две- три кръгчета из облаците. Това може и да ти помогне. Щом нищо друго ЯВНО не ти помага...





Тема Re: Когатонови [re: My Eye]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 20:13



и пак тоз твоя пако рабан беше си напрайл сефтето в земята

ти да не се казваш случайно петя ма?



Тема Re: Когатонови [re: !]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано23.01.07 10:45



Какво,какво? Що не се включиш конкретно по темата, а ми се правиш на интересен?! Да, Петя не се казвам!



Тема Re: Когатонови [re: Cъвeт!]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано23.01.07 10:50



Значи,понякога мога да проявя и упорство, особено що се отнася до простотията на хора като теб! Как мислиш-дали вися пред компютъра, за да те забавлявам?! Или пък, за да се правя на интересна и да ти показвам каква съм всъщност?! Нещо да си прочел наскоро, което да споделиш? Да изкажеш някакво смислено мнение??? Виж си нивото какво е! Докога смяташ, че ще те търпим-тези,дето сме ЯВНО по-интелигентни?!





Тема Re: Когатонови [re: My Eye]  
АвторXич нe ми пyka, (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 11:15



защо висиш пред компютъра! ЯВНО си имаш проблеми, но си достатъчно тъпа, за да не разбереш, че с плюене по хората няма да си ги разрешиш! Но това си е твой проблем. Както казах- не ме интересуваш. Не ми пука за теб. Луди хора има много- не си единствената. Аз просто се забавлявам на злобните ти изригвания. Представям си как излиза пушек от Учите и Ошите ти.


Хайде сега яхни метлата, направи две- три кръгчета между дърветата и седни да излееш поредната доза простотии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.