Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 18.04.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема от два стола на земятанови  
Авторserena (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 20:06



Ох,хора да знаете как се прецаках.Имах си работа която не харесвах много предложиха ми друга уж за повече пари.Говорих с новия си шеф за условията на новата служба,напуснах междувременно старата.Изведнъж обаче се оказа,че парите не са същите и аз най-безцеремонно напуснах.Да знаете просто ще се побъркам,останах без работа.Сега ме чакат интервюта до безкрай.Защо ми се случват такива дивотии?



Тема Re: от два стола на земятанови [re: serena]  
Автор kapincho (благ или враг)
Публикувано03.10.06 21:44



Не ти остава нищо друго, освен да повярваш в старата максима "Всяко зло - за добро", за която моят кум винаги добавяше - глупава, ама истинска.

Впрочем, за мен тя винаги (49 години) е работила безотказно. Досега не ми се е случвало за истински важни неща да си казвам "Ех, защо не постъпих по другия начин".

Стискам ти палци!

ПП Като се разсеят облаците се обади да ги пусна, че да не ми се наложи и аз да тръгвам на стари години по интервюта



Если человек идиот, то это надолго!

Тема Re: от два стола на земятанови [re: serena]  
Авторserena (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 19:10



Моля ви, хора дайте ми съвет как по бързо да си намеря работа засега няма резултат.Почвам да се отчайвам.



Тема Re: от два стола на земятанови [re: serena]  
Авторsirena (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 19:20



Кажи каква работа търсиш, де!



Тема Re: от два стола на земятанови [re: serena]  
АвторDark (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 21:47



я се стегни, то не става за миг

иска време, ще си намериш мястото. само имай търпение.

чети внимателно обявите, подготвяй се добре и успех





Тема Re: от два стола на земятанови [re: serena]  
Автор emkatated (opoznavasht se)
Публикувано12.10.06 23:38



И моля те , не унивай!Хем пречи,хем не помага,а и нищо чудно да намериш,точно като се успокоиш


Нали знаеш какво е казал оптимиста :може да стане и по-зле-добре,че не е



Тема Отчайваш се ?нови [re: serena]  
Автор jamie (ветеран)
Публикувано13.10.06 09:49



"Изведнъж обаче се оказа,че парите не са същите и аз най-безцеремонно напуснах."

Безцеремонно казваш. Според мен е било по-добре да останеш докато си намериш пак работа и тогава безцеремонно да напуснеш.
Опита ли в jobs.bg ?



Тема Re: Отчайваш се ?нови [re: jamie]  
Авторserena (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 22:34



Благодаря много за подкрепата,надявам се нещата да се оправят.



Тема Re: Отчайваш се ? [re: jamie]  
АвторDark (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 10:21



Младостта не трае



трябва много, много да ми писне, за да напусна без да имам нещо сравнително сигурно наум. иначе мизерия



Тема Re: от два стола на земятанови [re: serena]  
Автор Stranniche (хвърчащо)
Публикувано17.10.06 01:49



Спокойно

! Горе главата! Станалото-станало. Гледай напред. Слушай Капинчо. Мога само да потвърдя думите му и да кажа, че и при мен тази максима "Всяко зло - за добро" е работила 100% безотказно.
Приеми сегашната ситуация като предизвикателство - все пак нещо ново ти предстои!!!
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.