Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 27.04.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема за старите моминови  
Авторmaybe (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 13:24



На 36 години съм и никога не съм била омъжена.Мъжете в живота ми бяха все интересни, но безотговорни.Сама се справям не лошо.Съгласни ли сте, че е по-добре да си сам, отколкото зле придружен, или пък считате, че жена, която не е създала семейство, си е провалила живота?



Тема Re: за старите моминови [re: maybe]  
АвторPiPiLoTa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 13:36



Разбира се,че е по-добре да си сама,отколкото с неподходящ човек.По-добре е да изчакаш,докато срещнеш истинския,отколкото да се свържеш с такъв,когото няма да уважаваш/харесваш/.Пък и животът е пред теб-ще дойде изгрее и за теб слънце





Тема Re: за старите моминови [re: maybe]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано26.08.06 15:43



По-важно е ти какво мислиш, животът е твой.

И все пак,аз съм на мнение че усилията, които полагаме за да изградим трайно партньорство развиват някои личностни качества, с които иначе трудно бихме се сдобили.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: за старите моминови [re: maybe]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано26.08.06 16:18



'стара мома' не е социален статус , а начин на мислене.

тази терминология е остаряла , но за жалост доста уж модерно мислещи мъже и жени живеят още с нея.



Тема Най-хубата възраст за женатанови [re: maybe]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 21:44



е 30-40 ,така че радвай се наживота





Тема Re: за старите моминови [re: maybe]  
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано26.08.06 21:51



е, какво толкова голямо значение има какво хората мислят за твоя избор?
нали не избират те, а ти?
той си е твой. уважавай си го, така ще го уважават и другите:)



Тема Re: за старите моминови [re: maybe]  
Авторmaybe (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 18:31



Разбира се, че израза "стара мома " мирише на нафталин:))Употребих го съзнателно за заглавие на постинга си, защото провокира, а и с две думи влиза в темата.А иначе-хич не ми пука как ме окачествяват хората.Просто ми се иска да чуя мнението на жени , и то най-вече в мойто положение....



Тема Re: за старите моминови [re: maybe]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 18:41



Според мен най-добре е да си родиш дете. Нищо друго не може да даде на една жена щастието. Мъжете - твоя си работа.



Тема Re: за старите моминови [re: maybe]  
Автор e_777 ()
Публикувано28.08.06 09:54



И аз съм в твоето положение..на 40 съм,излеждам доста добре/извинете за нескромността/.Разбира се,че не трябва да си с човек,с когото не искаш....Моят проблем е,че ИСКАМ да имам семейство и дете,а времето да срещна точния човек е по-малко,а не как ме определят околните.....Освен това/казах го снощи в подобна тема в ГЗС/,"стара мома" е състояние на духа.



Тема Правилно!нови [re: Mary]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано28.08.06 10:46



Освен ментално, една жена не е физиологично завършена докато не роди. А и нещата са свързани чисто хормонално. Да не отваряме другата тема - за здравето. Не случайно "стара мома" не е възраст, а душевно състояние.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.