Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 16.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема любов на зряла възрастнови  
Автор daisy7 (непознат )
Публикувано13.08.06 16:34



Опитах да създам връзка с човек на 40 г, аз самата съм на 35.И двамата- с болки и разочарования зад гърба си, с установени характери, вкусове, навици...Съжителството ни се превърна в бойно поле-КОЙ-КОГО....Напасват ли се след време характерите, или е пердута кауза....



Тема Re: любов на зряла възрастнови [re: daisy7]  
Автор 3eлeния2 (пич)
Публикувано13.08.06 16:39



Аз, като дежурен днес по клуб, ще взема отношение по темата ти.
Ако срещнеш половинката си, възрастта няма значение. А и 40 години са точно времето за нова любов, тогава човек е вече с изградена ценностна система, изградени навици и манталитет.
Давай смело!



Тема Re: любов на зряла възрастнови [re: 3eлeния2]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано13.08.06 21:22



Е браво бе,пич....хубави съвети й даваш,няма що.То отсега ако са КОЙ КОГО.....Специално за положението.За останалото си абсолютно прав))))



Тема Re: любов на зряла възрастнови [re: zlodeika]  
Авторdaisy7 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 22:02



Така...50/50...Аз самата се лутам между "КРАЙ" и " Още един шанс"...Някой беше казал, че там, където няма караници, няма и любов.Само че не е комфортно някак...



Тема Re: любов на зряла възрастнови [re: daisy7]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано13.08.06 23:01



Глупости.Ако има сблъсък на характери, ще го има винаги.Че се и задълбочава под друга форма с годините.
И напасване може да се получи.Ако това ще те задоволи.
Но виж,аз говоря само от собствено име.Не се влияй твърде от съветите на непознати.Просто мисли с твойта си глава,нали?))))



Тема Re: любов на зряла възрастнови [re: daisy7]  
Автор bead_ (хитруша)
Публикувано14.08.06 11:57



мъжете по-късно узряват за връзка. и въобще за живота. средно с 10 години по-късно от нас

така че във вашата връзка ти си по-разумната, по-голямата, по-мъдрата и си по наясно с нещата...
бъди великодушна. приемай неговите думи с разбиране и любов. той не може да те ядоса истински, както не може да те ядоса истински едно дете. мнението му е хлапашко хрумване, плановете му - детински прищевки, позицията му - игра на "голям"
където може - отстъпвай. където не може - с грижовен, благ, но нетъпрящ възражение тон му обясни как трябва да се постъпи.



Тема Re: любов на зряла възрастнови [re: daisy7]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано14.08.06 12:02



По принцип е възможно да се напаснат, но вероятността да остане бойно поле е по-голяма. Изкарай някакъв определен от тебе си период и/или в момента, в който ти писне - просто си намери друг човек!

Има много хора, с които може да се обичате, разбирате и т.н. Годините не са проблем - даже на по-големи години сякаш любовта и съжителството са по-хубави. Защото, когато попаднеш там, много по-умело и истински изсмукваш красотата им и позволяваш същото на другата страна.

Моите си 2 цента...

Прави нещата до колкото е възможно прости. Но не повече.


Тема Ай сянови [re: bead_]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано14.08.06 12:18



още малко и ще нададеш бойния вик на феминизЪма - сестри, на оружие






Тема Re: Ай сянови [re: Remmivs]  
Автор bead_ (хитруша)
Публикувано14.08.06 13:17



е, къде тук виждаш феминстични намеци?!?!?
нима на феминистките е типично снизходително-великодушното и покровителствено-майчинското отношение към мъжете, което аз препоръчвам на дамата?!
та те се борят за РАВНИ ПРАВА, против гнета и поддтисничеството над слабия пол и др. , нъл тъй?

освен това "

" - шегичка, уили... поне се опитах да се пошегувам



Тема Оттам се тръгва -нови [re: bead_]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано14.08.06 13:29



от майчиното отношение...

Пък и моето също е шега, пчеличке. :)




Редактирано от Remmivs на 14.08.06 13:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.