Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 23.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Оттам се тръгва -нови [re: bead_]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано15.08.06 15:26



тънка ми се вижда тази линийка, а хребетите отстрани високи :)
обаче, от друга страна, може за жените да не е така
както и да е
успехи!






Тема Re: до beadнови [re: лe-тя-щa]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано15.08.06 15:32



не не е просто, но е и биология
и още хиляди неща
балансът... ех балансът

обичам да се самоцитирам и затова

ето линк:



аре от мен да мине ето още един (леко офф на осн. тема, но невърдълес):






Тема Re: до beadнови [re: Remmivs]  
Автор лe-тя-щa (все още)
Публикувано15.08.06 18:00



много поучително, благодаря.
майтапя се


много верни неща си казал там като изключим това, че смятам, че баланса е постижим и за този свят, че иначе много безнадеждно бе



Тема Постижим енови [re: лe-тя-щa]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано15.08.06 18:16



но трябва да помним, че трудно и състоянието е крехко. Навремето ни учеха по физика за статично и динамично равновесие. Примерът беше много прост - топче и стазис в падина и стазис на върха на хълм(че). И двете са балансирани състояния на равновесие, но имат доста голяма разлика - най-вече в потенциала на развитието им. Та, ние сме като едни кънкьори и се въртим във вихъра на танца на вселената на върха на своите локални екстремуми.

И най-добре да не губим скоростта си на въртене, за да запазим момента и ефекта на жироскопа, това иска усилия, постоянно. Не, че е фатално да паднем. Поне не до и последния път де. Но както казва един мой познат - падни 7 пъти, стани 8. Това е то.

Моите 5 цента, както казва един друг познат/приятел/клубар.




Тема Re: до beadнови [re: Remmivs]  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано15.08.06 18:16



Малей, Реме, шъ остареем в тоя клуб, бе, драги ми Господине!!!

Благодаря ти, много се забавлявах с тия теми... Аз имам прекрасното качество бързо да забравям, да пускам голямата мозъчна гума. Но мисля, че и днес бих написала същото.

Тва е офф, разбира се, и няма нищо общо с основната тема, по която мисля да се въздържа от мнение.



Тема минови [re: 4avdar4e]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано15.08.06 18:19



поне шъ си праим компания
и заедно шъ ходим на старчески домове
нали знаеш за проджекта
и аз не мисля по-различно днес






Тема и пак по темата:)нови [re: bead_]  
Авторdaisy7 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 22:18



Потече темата, че и поизлезе от коритото...Аз да си се върна пак там..Но този път питам мъжете:жени с характер ли харесвате, или раболепни по ви импонират?



Тема Re: Ай сянови [re: bead_]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано15.08.06 22:30



снизходително-великодушното и покровителствено отношение е било характерно за мъжете към жените в миналите времена. Щом препоръчваш на жените такова отношение към партньорите им, следователно си май наистина феминистка. Пробвай да се отнасяш така към съпруга си и ще получиш за награда конфликт.





Тема Re: Ай сянови [re: Гинec]  
Автор bead_ (хитруша)
Публикувано16.08.06 10:52



препоръчвам е силно казано.
къде мога да се меря аз с цялата мъдрост, дето струи денонощно в клуба и да се напъвам с препоръки.
но...
просто е изход в напечена ситуация, на ръба на скандал, при нагнетено напрежение, когато човек не му се занимава с кавги и иска нещата да се преобърнат с един жест, дума или усмивка
много е полезно в семейните взаимоотношения
не смяташ ли?



Тема Re:нови [re: bead_]  
Автор My Eye (тя)
Публикувано16.08.06 11:00



Като не става, значи не става.
Не се напъвай да променяш статуквото. Вземи си насочи вниманието към интересни и полезни неща. "Махни" се от тази ситуация и тези хора в семейните ти взаимоотношения. Здравословно е понякога.

"Понякога е обич да си тръгнеш
от хората, с които си живял.
Оставяш настрана венецът трънен
Днес си уморен, много уморен..."

Да, отстрани е лесно да се каже.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.