Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 17.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Георги Димитровнови  
Автор B@лeнтинa (непознат )
Публикувано16.06.06 12:00



В един друг клуб възникна спор - трябва ли да фигурира Георги Димитров в списъка на 100-те най-велики българи или не.
Тъй като всъщност дискусия почти нямаше - всеки изрази мнения и всичко приключи без резултат...интересно ми е да чуя вие какво мислите - все пак сте от моята възрастова група и сте по-запознати с неговата личност.
Е, трябва или не?



Тема Re: Георги Димитровнови [re: B@лeнтинa]  
АвторLa Principessa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 12:51



A ti samata kak mislish ? - Triabva li ili ne?





Тема 100-тенови [re: B@лeнтинa]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано16.06.06 12:55



най -велики българи е гавра и печалба на гърба на имената на безброй велики наистина българи. Такива класации са отвратителна и пошла гнусотия според мен.




Тема Re: Георги Димитровнови [re: B@лeнтинa]  
Автор rpaфинятa (обаятелна)
Публикувано16.06.06 13:05



Ами ако не го включат в списъка как ще направят 100 като бройка?То я има 30-40 ,я не.Пък и за величието въпроса е много спорен.

Нищо лично,само изказах мнение!


Тема Re: Георги Димитровнови [re: B@лeнтинa]  
Авторeзepo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 13:28



Ами аз съм "ф"-то от темата в Женския и пак ще попитам "Защо?".
Въпреки, че като бях 4-5 клас даже някакъв реферат бях писала за него
Джил добре го е казала там няма нужда да я повтарям.



Тема Re: Георги Димитровнови [re: B@лeнтинa]  
Автор endrofini ()
Публикувано16.06.06 13:38



Личността Георги Димитров ли те интересува

или комерсиалната класация?



Тема Re: Георги Димитровнови [re: eзepo]  
Автор B@лeнтинa (непознат )
Публикувано16.06.06 13:53



Знаеш ли, гледайки през призмата на времето, може и да си права (за себе си), но все пак мисля, че всеки има право на мнение и може да си го състави сам, ако му се даде възможност. Тук всеки изказва мнение и всеки иска да убеди другия в собствената си гледна точка...
Може би за някои комунистите са терористи (тогава бих попитала какви са фашистите), може за други те да са икони...въпрос на мироглед.
Но факт е, че той е бил личност и е смешно и жалко едновременно опитите (вече май успешни) на тези, които "пишат" съвременната история почти напълно да го "зачеркнат", защото терорист или икона, той е фигура в тази история и е срамно хора на по 25 години дори да не са чували името му.



Тема Re: Георги Димитровнови [re: La Principessa]  
Автор B@лeнтинa (непознат )
Публикувано16.06.06 13:55



Да, трябва. Но не искам да убеждавам никой. Просто искам да чуя какво е вашето мнение по въпроса - както казах, ние сме израстнали по едно и също време (сравнително).



Тема Re: Георги Димитровнови [re: rpaфинятa]  
Автор endrofini ()
Публикувано16.06.06 13:58



Нищо лично, но мнението Ви няма да се хареса на
Ботев и хилядите знайни и незнайни

"Но стига ми тая награда
да каже нявга народа,
умря сиромаха за правда
за правда и за свобода"




Тема Re: 100-тенови [re: Remmivs]  
Автор B@лeнтинa (непознат )
Публикувано16.06.06 13:59



Съгласна съм, така е.
Но вече са решили да направят такава "класация" и ще я направят. Още повече, че има такава в доста страни (като Германия, където е възникнал спор /национален/ дали да присъства Хитлер или не в нея :)), а ние както обикновено не изоставаме от по-големите "братя"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.