Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 15.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо масово се лъже в сайтовете?нови  
Авторjohn_smit (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 13:31



След като за една година обходих около двадесет сайта чрез стотина ника и си чатих с над пет хиляди женски ника (всичките - търсещи сериозно запознанство) констатирах, че:
1. Около 60% са работещите в администрации или семейни домакини, уплътняващи работното си време.
2. Около 10% са от "бранша" или дами, предлагащи платен секс, прикривайки го като сериозно запознанство.
3. Около 20% са дами, които сами се охарактеризират като "незнаещи какво търсят", т.е. - вечно недоволни, искащи Идеалния Мъж, а, намирайки го, му измислят някакъв кусур.
4. Около 10% са мошениците: мъже или гейове с женски никове, престъпнички с цел да те оберат (в мекия вариант - за перманентни безплатни почерпки по ресторантите), гаврещи се с чувствата хора - експериментаторки или дами с ампутирани сърца.
5. Само ТРИ дами се оказаха истински, но и трите НЕ бяха посочили вярна информация в профила си или ме бяха излъгали (премълчали) в разговорите ни.
Безсилен да намеря сериозна дама, питам нежните създания:
"ЗАЩО ПРАВИТЕ ТОВА? ЗАЩО МАСОВО ЛЪЖЕТЕ В САЙТОВЕТЕ?"



Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: john_smit]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 14:18



Стотина ника.... над пет хиляди жени... Ти уби всичко детско в мен. Явно не си имал време да задълбочиш нито едно от тези общувания и всичко е било повърхностно. Че какво очакваш при такъв подход?

За лъженето, аз например никога не лъжа в общуването си в нета. Имам регистрация в 30-40 (от линка на Рем) със същото име. Общувам си с хората там и нямам впечатления те да лъжат. Напротив, даже са твърде искрени
Каквото и да търсиш, пожелавам ти успех и по-малко предразсъдъци



Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: john_smit]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано20.05.06 14:33



Само жените лъжат?

Няма да намериш мисис Смит в нета. Тя е мисис Брад Пит.



Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: john_smit]  
Автор Kpъr (член)
Публикувано20.05.06 14:55



по интересно е защо се вярва - от нямане накъде, или - по навик

а ти защо лъга, т.е. се представяше по какъв ли не начин? Може би и всеки друг лъжец има някаква причина както твоето сериозно изследване, за да не е "обикновен потребител" (каквото и да значи това, и дори и да ги има!?)



Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: john_smit]  
Автор rpaфинятa (обаятелна)
Публикувано20.05.06 16:05



За един лъжата е истина,за друг обратното,ако ме разбираш.Чудя се как си имал търпението да си губиш времето в нета за запознанства.Ти не знаеш ли че няма хубава и умна жена свободна ,а даже с двама/съпруг и любовник/.Особенно когато се премине възраста 30год./условно/,човек си дава сметка за пропуснатите неща и гледа да прави нещо по въпроса.Безплатен обяд няма и единият винаги плаща по-вече от двамата за връзката.А какво значи сериозна връзка?То никога не се знае дали ще е сериозно или ще е до 3 пъти както казва съпруга ми.Първо се преценява после се пробва и тогава се взема решение.В този смисъл всичко би могло да бъде и сериозно и несериозно...зависи.А за лъжите..аз лично никого не лъжа и не съм лъгала ,ама и не си търся такъв вид емоции от нета точно.Така че света е шарен и не би следвало да се правят такива обобщения ,според мен.

Нищо лично,само изказах мнение!


Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: john_smit]  
Автор My Eye (ego)
Публикувано20.05.06 17:35



Защото е по-лесно. Не се връзвай. Животът не е между стените на два вражески компа (алегорично) ;)



Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: rpaфинятa]  
Авторjohn_smit (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 19:58



Аз просто питам, а вие ми се нахвърляте. Имам и други въпроси, но струва ли си?




-------------------------------------------------------------------
Оригинала на текста е тук.







Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: john_smit]  
Автор Mapkизa дьo Чaт (чатърка №1)
Публикувано20.05.06 20:09



Малко са моментите в една връзка, които са толкова вълнуващи, притеснителни и незабравими, както, когато го направите за първи път. Някои хора се приземяват в леглото на партньора си още при първата среща, за други това е немислимо преди да си дадат обет пред олтара. Но за повечето от нас това се случва някъде между тези две крайности. Кога е най-подходящия момент, е въпрос на лична преценка.Без да има някакви стриктни правила, съществуват няколко знака, които показват, че вече си готов да имаш интимни отношения с партньора си. Прочети по-долу, за да разбереш, кога е настъпило времето за тази важна крачка в твоята връзка*. 1. Когато знаеш, че си единственият.Повечето хора дават зелена светлина на секса тогава, когато са обвързани в изключителна връзка. Ключовата дума тук е - знаеш, не предполагаш, допускаш или се надяваш. Защо "изключителността" има толкова голямо значение. Може би защото, повечето хора могат да се отпуснат наистина само тогава, когато чувстват сигурни във връзката си. В емоционален аспект е много по-комфортна, когато знаеш, че човекът на когото отдаваш тялото си, не го прави с други хора в свободното си време. Тогава сексът е много по-стрстен и значим. 2. Когато искаш да прецениш потенциала на връзката си в дългосрочен аспект.За някои хора сексът идва преди да се обвържеш дълготрайно с някого. Напрактика той се оказва решаващ фактор дали ще продължи и ще се развие флирта в сериозно обвързване. Затова е по-добре да го направиш на един по-ранен етап, отколкото да чакаш прекалено дълго. Повечето момичета се притесняват, че след като правят секс с даден човек той ще изгуби много бързо интререс към тях, но ако той наистина ги е харесал, това само ще затвърди и увеличи интереса му. Добрият секс е като добрият разговор и трябва да откриеш навреме, доколко си пасвате в сексуален аспект.3. Когато се чувстваш разбран.Моментът, в който започваш да се разбираш с половинката си и без думи се оказва решаващ за някои двойки. Това че се разбираш перфектно с човека до теб, това е добър знак, че може да съществува също такава хармония и в леглото между вас.4. Когато се забавлявате страхотно.Ако всеки път, когато сте заедно ти си прекарваш страхотно, умирайки от смях и правейки заедно всякакви щуротии. Това понякога се оказва достатъчна причина да решиш, че е крайно време да смениш мястото за забавление с леглото. Защото ако успееш да се забавляваш с него в живота, сигурно ще умееш и в леглото.5. Когато целувките станат прекалено хубави.Фактът си е факт, а именно, че целувката е само прелюдия към това да стигнеш по-надалеч с него. Можеш да си сигурен, че искаш да го направиш, ако целувките с партньора ти те подлудяват и не са ти вече достатъчни. Обикновено са необходими около 2/3 срещи преди целуването да стане наистина достатъчно добро, за да установите, какво възбужда и двама ви. След като веднъж си получила тази целувка, от която ти се подкосяват краката, вече можеш да си сигурна, че е време да преминеш към следващата крачка.6. Когато се чувстваш достатъчно комфортно, за да се съблечеш пред някого.Нормално е ако се събличаш пред някой, да се чувстваш малко или много притеснена. Някои от хората измерват това дали са готови да отидат до край, ако се чувстват спокойни да са разсъблечени пред партньора си. Може би е добра идея да преминеш няколко "курса" на целувки с твоя партньор, където не си напълно облечен, за да свикнеш с мисълта, че ще бъдеш гола пред някого.7. Когато прецениш, че партньорът ти го заслужава.В нашето забързано ежедневие е лесно да развиеш бързо и връзките си и бързо да стигнеш и до секса. Може би затова някои от хората предпочитат малко намалят темпото. Защо да се бърза? Ако го направиш прекалено рано, може партньорът ти да реши, че вече няма интерес към теб. Ако малко удължиш момента на съблазняване, той ще се чувства като най-големия късметлия, че те е спечелил. Нека твоят партньор те заслужи. Тъй като му се наложило да работи толкова упорито, за да те има, той ще вложи всичко от себе си, за да ти достави удоволствие. Дръж се на ниво и ще получиш внимание и отношение, като за принцеса.Можеш да прочетеш цялата статия тук.* Преди да решиш да имаш интимен контакт с твоя партньор е задължително да вземеш предпазни мерки против нежелана бременнсот, както и да ползваш презерватив, за да се предпазиш от болести предавани по полов път.



Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: Mapkизa дьo Чaт]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 21:42



Бе човека пита защо някои хора послъгват. Ти ква лекция за секса му дръпна само



Тема Re: Защо масово се лъже в сайтовете?нови [re: john_smit]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано21.05.06 00:50



и какво ти пука аз не разбрах




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.