Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Подарък за абитурентнови  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано13.05.06 19:08



Кажете какво е най-подходящо да купя за абитурент, момче, подарък или пари на ръка, как мислите?



Тема Re: Подарък за абитурентнови [re: *Eвa*]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано13.05.06 21:37



Лап-топ.Стига да имаш пари.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Подарък за абитурентнови [re: *Eвa*]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано14.05.06 11:02



Пари на ръка, така може да ги изхарчи, както му хареса, иначе може да подариш нещо, което няма да му влезе в "работа"...

къде ми е кокЪла



Тема Re: Подарък за абитурентнови [re: MoPcKu]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано14.05.06 11:21



Да, и аз натам клоня, към пари на ръка. Знаете ли обикновено колко е прието да се дава, букет на момче носи ли се? Защото ще ходим семейно, аз и съпругът ми, вероятно и двамата трябва да му дадем по някаква сума.
На всичкото отгоре сме поканени в 2 последователни дни на абутуренски вечери, и двете на момчета. По колко средно на човек, по 20 лв. от мене и 20 от съпруга ми достатъчни ли са или са малко, това прави 40 лв. общо на абитурент?



Тема Re: Подарък за абитурентнови [re: *Eвa*]  
Автор няkoя (непознат)
Публикувано14.05.06 12:16



Всичко зависи от финансовите ви възможности, както и от това колко близки са ви абитуриентите. Според мен е достатъчно ако не са ви близки роднини като например племенници, първи братовчеди и т. н.



Тема Re: Подарък за абитурентнови [re: *Eвa*]  
Автор Haчko (страхлив корем)
Публикувано15.05.06 06:28



би било подходящ подарък



Има начин отново да бъдем добри.

Тема Re: Подарък за абитурентнови [re: Haчko]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано15.05.06 09:12



Все пак за скъпите подаръци си трябва и добри ценители. В противен случай, подаръкът загубва доста от ефекта и стойността си.



Тема Нитонови [re: *Eвa*]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано15.05.06 10:46



познаваме теб, нито момчето, нито знаем каква е връзката между вас. При подобни обстоятелства всеки съвет е по-скоро вербално упражнение отколкото реално съдействие.




Тема Re: Нитонови [re: Remmivs]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано15.05.06 10:58



Едното от момчетата е син на моя първа братовчедка, завършващ английската гимназия. Другото момче е син на първи братовчед на мъжа ми, завършващ пък френската гимназия. И двамата са ни близки, отличници са. Какво друго да ти кажа? Трябва ли да ме познаваш, за да ми дадеш съвет?



Тема Според меннови [re: *Eвa*]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано15.05.06 11:08



за такива лични неща най-добри съвети дават хора, които са наясно с нещата. Според описаното от теб, ако аз бях на твое място щях да им купя по нещо дребно (примерно usb flash drive момчетата едва ли ще го намерят за излишно - за 20-30 кинта можеш да им купиш сносни), защото все пак има лично отношение в подаръка, но бих им дал и по 50 кинта (примерно) за вечерта.

Успех!


Редактирано от Remmivs на 15.05.06 11:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.