Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 14.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: 40годининови [re: foty]  
АвторSpiess (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 12:15



Надявам се, че нямам в обкръжението си такива хора, и че всички ще дойдат на рождения ми дем.



Тема Re: 40годининови [re: лили]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано28.04.06 17:37



Аз миналата година ги навърших и се поддадох на бабините деветини- не го празнувах.Пихме с мъж ми по 1 ракия-както всяка вечер
След 1-2 месеца живот и здраве ще навърша 41 и смятам да попразнуваме и заради лани



Тема Re: 40годининови [re: лили]  
АвторCool (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 20:49



Lili v Sweden tova e rojdenniat den koito se tachi nai-mnogo
i sashtevremenno se otbeliazva po zapomniasht se nachin.
Saotvetno se poluchavat i nai-originalnite i stoinostni podaraci.
Smiata se, che navarshvaiki 40 godini chovek navliza v zrialata vazrast.
/neshto kato nashiat 18-ti rojden den kogato praznuvame palnoletieto/

Na men lichno tova strashno mi dopada i sas sigurnost shte go atpraznuvam
podobavashto kato mu doide vremeto



Тема Re: 40годининови [re: лили]  
АвторEбaлниk (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 12:00



Казват, че една жена на 40 трябва да е имала поне 40 любовника през живота си. Ако ги нямаш сега му е времето да ги наваксаш. Предлагам си услугите без уговорки и без условия.
пп. Във всеки майтап има известна доза истина.



Тема Re: 40годининови [re: Eбaлниk]  
АвторЛapж (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 14:46



А ако има повече от 40?



Тема Re: 40годининови [re: лили]  
Автор elii (объркана)
Публикувано30.04.06 19:46



Ох,не го празнувай.Съпругът ми,когато навърши 40г. на пук на суеверията вдигна голям купон.На 41г. почина за съжаление при тежък нещастен случай.
Не че вярвам в такива неща,но...ако доживея да ставам на 40 - няма да го празнувам.



Тема Re: 40годининови [re: лили]  
Автор5O (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 22:12



Трябва да го празнуваш! Това си е един пореден рожден ден, но не се празнува като юбилей. А ако се вярва на всичко...на 40 е почти като на 41 или 39. Това им е на рождените дни, че все някои няма да е разбрал на колко си и ще те пита, докато ти си мислиш за хубавите неща, а не за тьжния факт, че годините летят и младостта е отминала. Така, че празнувай, но добре помисли С КОГО и как. По-семпло, но стилно и с отбрана компания! Всичко хубаво!



Тема Re: 40годининови [re: 5O]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 06:32



Благодаря за мненията!Аз не ,че савсем не сам мислила за празнуване.Ще почерпя колегите и по-официално в къщи.И дано тази година юбилярна бъде по-хубава от миналите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.