Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 07.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Хайде една позитивна тема.нови  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано27.02.06 23:18



Понеже Марженка пак се е развихрила с/у Начко- бляяяя....пригади ми се
нещо;

Зеленият с/у Рем , Сет и не знам си кой друг- уффффф.... супер досадно е вече...

Та да вземем да си кажем и нещо хубаво, а?

Имаше тема за "най- големите тъпанари" , "всеки срещу всеки"...
Що да няма и такава: "Най- готин клубар".

Тоест, лично за вас кой клубар и клубарка най- много ви кефи.Интересно ви е това което пише, харесвате разговора с него, приятно ви е да му отговаряте и т.н. Но без да бъркате виртуалните контакти с реалните, ако може де.

Наздраве и лека!

П.П.Ъъъъъъ..., може и да не е само един, а нещо като класация

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."

Редактирано от [unknown] на 27.02.06 23:30.



Тема Re: Афхнови [re: [unknown]]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано27.02.06 23:32



на мен ми се гади от теб, не защото се научи да пишеш правилно, тва е хубаво, а защото... понеже....в последствие на което взе да лижеш обувките на "учителите", пък те мило мое... просто искаха да се изкарат нещо повече от теб. ти клекна и едва тогава взеха да те харесват.
днес е така - вече си техен авангард срещу неудобните и изобщо да ти кажа - пригади ми се прекалено, въпреки че съм издръжлива.

...еднакво неточни са стрелата, която надскача целта и тази, която не я достига...

Редактирано от Mapжeнa на 27.02.06 23:34.



Тема Re: Хайде една позитивна тема. [re: [unknown]]  
Автор Kpъr (член)
Публикувано28.02.06 00:58



Да, да призовем към спокойствие...

Който успее да се успокои напълно, ще разбере по това че кръговете от този линк ще спрат да се въртят... :





Тема Re: Хайде една позитивна тема.нови [re: Kpъr]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано28.02.06 01:03



ама те кога са се въртели?



...еднакво неточни са стрелата, която надскача целта и тази, която не я достига...


Тема Re: Хайде една позитивна тема.нови [re: Mapжeнa]  
Автор Kpъr (член)
Публикувано28.02.06 01:05



за шестица си значи ...



Тема Re: Хайде една позитивна тема.нови [re: [unknown]]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.02.06 01:15



Стига с тия теми, провокиращи раздори! Найш ли къв ужас е да не си видиш никчето в такава тема?! М? Найш ли кво е обидно тва - хич пък никой с добро да не те спомене? Ми важно си е...
Се едно предизвикваш лавина сега или последваши действия изневиделица - да се чудиш после това откъде-накъде и защо ти го наприказват точно на теб.
Бар било! Как пък не! Ми това си е за мен пътуване в мотриса - можеш да се заприказваш с някого, може с никого, може да се случи с поглед само да обидиш някъв, дет те настъпва по обувките, в стремежа да се придвижи нанякъде и то най-често е към вратата, може някой да те заговори и при това с желанието изчерпателно, че отгоре на сичку и по същество да ти обясни /моля не се припознавайте/ и ти да продължиш да си зяпаш през джамчето; може някъв да рече да те плювне, но застанал на отворения прозорец да си хидратира епидермиса на лицето...
Като в мотрисата -
- един си плете некви дантелки, дето ги взел като надомна работа;
- друг си ровичка в gsm-а, че чак пък и настройва и на останалите пътници срещу едната усмивка блага;
- трети пъ с въдици за някъде се е запътил;
- няква лелка тръгнала да търси за подарък за снаха си(не ще да е скъп, но да е с много символика напр. черепче от овнешка главичка или точилка), до нея друга през цял път разпрая за свекърва й ква е отрова, но отива на кино и да пие кафе, докато вещицата гледа децата.
- студентче си учи уроците в полуглас, та ако не разбере кво е казало да се намери някой да му обЯсни;
- ино учениче пъ си и пише домашните, докато трие с ръкава си изпотения прозорец;
- кондукторка, дето не е на смяна по това време и за това разписание се е развихрила да закача пътниците и да си играе на "щииииииип - ти гониш" с някои от тях.
- Някъв ей там е заспал и спирката ще си пропусне след малко.
- Няква готина какичка е събрала, както се казва, една кошница очи.
- градинар като прегърнал няколко от любимите му саксии, току си ги гледка и им се любува, от време навреме откъсне некое от най-любимите му и си го закичи зад ухото или го подфърли към дамите пъ те да се трепат как да го разделът.
- На седалка до пътеката - с добра видимост за проучвания - некъф гледа стръвнишки, целият с колани препасан, според народната поговорка "на гол тумбак чифте пищови", вади едно ножче от пояса си и присяда до масичката да си нареже сланина, докато ползва радиатора да си препече филия. /В тоа, кат че ли съ припознавам./ Човек успял - патентовал находчиви многофунционалности на вестниците;
- Има и някво такова неопределено, дет само се обажда, кат не го питат;
- друго пъ ем го питат, пъ то си мълчи, ем знае, мъ инати се отговори, мъ кат питат некое друго, кат се заобажда няма млъкване
- няколко добри душици си гледат дърветата и спорят на няколко нива - защо аджеба дърветата нямат крила, пъ летът ли, летът.
- щях да забрая някво с тъмни очила и шлифер до петите, с лупа само търчи между седалките;
- има и едно, преминаващо между седалките, дето се вижда, че си е боядисало косата, мъ в някъф нов цвят само за стюарди. Май изглежда младолико, но аз това не мога да го забележа.
- доста рядко преминава с раздрънкана количка продавач на нещо си. Никой не купва, мъ така зяпат критично, кат че са му шефове другите.

Чакай, че ептен се отклоних...
Напоследък са ми особено симпатични онези дет само си четат. Кво ли шъ стане, ако вземат и те се обадят, дъли шъ чуя?
За едното изречение да изпиша толку. Нещо ми се бажда между ушите, глас на птица ще да е, от ония от стенните часовничета...

П.П. Не зная що все от "творческия колектив" по вариант 1, дет го предложих, все споменаваш. Глей кво спретнатко си общуват, кат си подхванат една тема и си репликират-дуплекират, няма разводняване, няма отклоняване. Нема-нема, пъ си и повторът репликите или си напомнят минали изказвания. Все едно си размотават-намотават някво кълбо прежда и се стараят да не се завържат, че колкото по-скъсяват дистанцията, по си стават далечни.

П.П.П. Некви нервни хора /и ми се виждат реални -кат, че е единият от "банани с пижами"/ ми се разхождат наоколо, или искат нещо да ми кажат, или шъ съ наложи аз нещо да им кажа.


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.


Тема Re: Хайде една позитивна тема.нови [re: holi_day]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано28.02.06 01:24



бе мило, отдавна те подозирах, че ми завиждаш, ама сега вече и в прав текст го прочетох.

...еднакво неточни са стрелата, която надскача целта и тази, която не я достига...


Тема Re: Хайде една позитивна тема.нови [re: [unknown]]  
Автор esti ()
Публикувано28.02.06 07:41



Док, тази тема си е направо взривоопасна.

Май, май.....няма да има широк обществен отзвук.



Тема Винагинови [re: [unknown]]  
Автор kent (елф)
Публикувано28.02.06 09:09



ми импонирали примерените хора. И интересните Теми. Напоследък в Клуба и двете станаха рядкост /лично мнение/. Май затова не пиша и аз....че не и чета много-много....не, че някога съм бил хит тук, де бе просто немам желание да си чеша егото във виртуала....достатъчно го чешат, щипят и целуват в Реала [



Тема Ма-лииииииииииииинови [re: holi_day]  
Автор Set (cat /dev/null >)
Публикувано28.02.06 10:22



Не те ли домързя?

_______________________________

Memento mori.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.