Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Този клуб 30 -40( аналогия с град Припят)нови  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано16.01.06 20:19



Призрачният град.



Колко време след като хората напуснат града той се превзема от мародери и ренегати?
И обикновенните хора само от врема на време се връщат там за малко? Или за постоянно, но те са малцина...
Ако се изостави след колко време един добре поддържан басейн зеленясва и се превръща в

?

Това не е обвинение към никой. Само констатация. Малко разяснение за тези, които се чудят защо форума изглежда по този начин.
Повечето хора се преместиха на ново място. Може би по- хубаво. Няма ренегати!
Последното е към теб, Рем!
Май наистина е по- хубаво там!



Тема Re: Този клуб 30 -40( аналогия с град Припят)нови [re: [unknown]]  
Автор esti ()
Публикувано16.01.06 20:57



Разбира се, че не е обвинение към никого, най-малко към Рем. Ми нали той все пак е един от малкото, които пишем И тук.
И аналогията ти с призрачният град, колкото и удачна да е на пръв поглед, не мисля, че е много на място.
Все пак - кои сме ние? Някакви хора, които са били тук, а преди време са се изнесли.
30-40 няма да свърши с нас.....така си мисля.
Ако ние не сме тук, ще дойдат други и не е задължително да са "мародери".
Всеки преход е труден.

Мисля си, че тук изобщо няма място за сърдене и цупене, обвинения или защити.
Никой, никого не насилва за нищо. Нашия случай е нещо, като пазарна икономика. Търсене и предлагане. Където на болшинството им е по-добре - там ще бъде 30-40.




Тема Re: Този клуб 30 -40( аналогия с град Припят)нови [re: [unknown]]  
Автор ~bikini~ (островче)
Публикувано16.01.06 21:05



еее, само как си побързал да извадиш кадилницата и требника със скръбните псалми. трябва да си призная, че казвайки това за лудите жаби умишлено попреувеличих, ей така, за по-драматичен ефект. не че така плачевно стоят нещата отстрани, пък и коя съм аз да ви съдя форумчето. една минувачка, дето се е пофръцкотила за ваша сметка, за провокация. тук наистина в скоби може да се отбележи колко сте толерантни към устатите навлеци, да

но което действително си заслужава констатация, е този специфичен дух, който се просмуква тук-там, дори и в темите по-назад, които погледнах. това тлеещо влечение към меланхолното ожалване на ланския сняг, носталгичност някаква нездрава. някак си несъответстваща съвсем на възрастовия диапазон на форума. ами като кажем 30-40 не става дума за старчески дом все пак, нали?!
почти всички, които прочетох тук с удоволствие, направо с почти радостно тюхкане припяват "едно време ко си беше убуу, а сегаааа..."...
пък в крайна сметка никъде в природата няма нещо, което да е в непрекъснат зенит. къде дават тия - вечен разцвет - това да не е форум от задгробния живот

форумът е такъв, какъвто го правят хората. доколкото разбрах - това са същите хора от онзи другия добър стар форум, дето не бил вече същия



Тема ПП:нови [re: esti]  
Автор esti ()
Публикувано16.01.06 21:11



Да допълня само, че това, което мен ме разочарова е, че много малко - не повече от 2-3-ма - останаха тези, които помнят по каква причина се появи Там.
Лошото качество на дир-а. Това беше причината.
А сега версията е, че понеже се били появили некви си хора тук, дето направели клуба кофти място.
Тъпаци и простаци по клубовете винаги е имало, вкл. и тук, но това никога не е било кой знае какъв проблем за клуба.
Ако не се лъжа Грийн някъде беше казал, че като е читав колектива, простаците не са проблем - нещо в този смисъл беше.

Ако наистина повечето са се преместили там, не заради лошия дир, а.....заради другото - няма да крия разочарованието си.

Редактирано от esti на 16.01.06 21:12.



Тема Здесь птицы не поют, деревья не растут...нови [re: esti]  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано16.01.06 21:23



Колектива е читав, ама се е преместил вкупом другаде. Затова виреят простаците.






Тема Re: Този клуб 30 -40( аналогия с град Припят)нови [re: esti]  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано16.01.06 21:27



Ами, да!
Не сърдене, цупене, обвинения или защити.
Само нагледно разяснение към новодошлите, защо ТОЗИ клуб изглежда по ТОЗИ начин.




Тема Re: Този клуб 30 -40( аналогия с град Припят)нови [re: ~bikini~]  
Автор esti ()
Публикувано16.01.06 21:31



една минувачка, дето се е пофръцкотила за ваша сметка, за провокация. тук наистина в скоби може да се отбележи колко сте толерантни към устатите навлеци, да
Толерантни сме - факт.
Но в твоя случай не мисля, че сме били толерантни, по-скоро не сме те приели като провокация.
Ако поостанеш, ще разбереш, че на повечето тук им трябва нещо далеч по - провокативно, за да ги изкара от толерантността им.
А при някой си е направо невъзможно.

А за другото дето си го писала, ми кво да ти кажа.....
Освен, че не си усетила истинския дух на това място.
Може би анализът ти е повърхностен, защото бързаш да му сложиш заключението.




Тема Re: Този клуб 30 -40( аналогия с град Припят)нови [re: [unknown]]  
Автор esti ()
Публикувано16.01.06 21:36



Не бе, Доки. Ясно е, че ти само разясняваш.
Аз само си разсъждавам, а съм закачена за теб, щото........си падам по зъболекари
Сериозно, наистина не намеквам, че ти нещо се сърдиш или ала-бала....
Философствам си просто - и като ти казвам просто, повярвай ми, че наистина е такова.



Тема Re: Здесь птицы не поют, деревья не растут...нови [re: [unknown]]  
Автор esti ()
Публикувано16.01.06 21:41



Аз тук се чувствам доста комфортно, една такава.......вирееща.

Не мисля, че простаците сега са повече или по-нови от преди изселването.
Единствената промяна (за мен) сега е, че се изгуби динамиката и е доста пустичко.



Тема Re: Този клуб 30 -40( аналогия с град Припят)нови [re: esti]  
Автор ~bikini~ (островче)
Публикувано16.01.06 21:43



последно има ли изобщо консенсус около истинския дух на това място, или вече са му останали само живите мощи и... оплаквачките
наистина нямам детайлна представа от нещо друго освен мизансцена тук и предполагам е основателно сподавеното ти раздразнение, че съм се наела да го журирам, но пък смятам да поостана и да видя какво ще се получи и дали си права
все пак си мисля, че по-практичните и мързеливи хора по отношение на виртуалните развлечения, каквото е мотаенето по форуми, едва ли ще предпочетат тези клубни трансфери през девет урл-та та в десето, за които четох крамоли май дори в твоята тема беше.

освен това, идеята за съвършения форум, стерилен откъм вмешателства и като едно оазисче на елитната просветена дружба между говорещите български връстници в предпенсионна възраст, е нещо като виртуална утопия. всички знаем за успеваемостта на такъв тип експерименти, постлани с добри намерения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.