Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема съвет за матрак (memory foam)нови  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 17:27



Търся матрак. Искам да е memory foam. Доколкото разбрах, има италиански - Magniflex, има и шведски - Tempur, а май има и български - Нани. Някой може ли да ми даде съвет?



Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: нoвak]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано24.11.05 02:24



Баси, ти искаш да придадеш ново значение на фразата "ако този матрак можеше да говори"..............







=================
Beauty and the Feast


Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: no_bs]  
Автор DarkCat ()
Публикувано24.11.05 08:50



...щеше да му разказва приказки за Лека нощ



Тема Re: съвет за матрак (memory foam) [re: нoвak]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано24.11.05 12:12



Значи гледай първо да се ориентираш към такъв матрак на който си спал до сега защото понякога смяната е доста кофти и най-вече се проявява с ненаспиване. Ние ползваме матраци Тед ама не съм много впечатлен от тях, смачкват се.
До тия които си изброил да сложа и едни Ortopedico, казват били италиански.



Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: нoвak]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано24.11.05 15:04



за memory foam не знам, но латексовите (ако не се лъжа са русенски) са чудесни. Има и по-твърди, но има и среднотвърди и са много удобни. Плюс другите екстри (няма акарии, не се "измятат", хигиенични и т.н. - забравих изброените екстри, но и не ми трябват, когато матракът е просто удобен).



Прави нещата до колкото е възможно прости. Но не повече.


Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: нoвak]  
Автор rpaфинятa (обаятелна)
Публикувано25.11.05 11:58



Ако искаш качествен наистина ,трябва да си го поръчаш от Италия,защото тук се внася най-долното качество за да може да се спечели при евентуална сделка.Иначе най-модерните са латексови,ама не е много доказано колко са здравословни и практични...Ние се спряхме на нашенски с кокосови влакна без пружини,понеже искаме да е по-кораво,а така или иначе вечни неща освен историята няма,ако се изметне или смачка ще ги сменим..ама няма да е скоро щото не спят слонове отгоре все пак...



Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор rpaфинятa (обаятелна)
Публикувано25.11.05 12:00



И ние спим на такъв,ама за 2 години не е мръднал!Вие колко килограма сте???,че сте го смачкали??



Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: rpaфинятa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.11.05 13:25



Явно само спите, затова е здрав вашият.
/предположение някакво такова/




Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: holi_day]  
Автор rpaфинятa (обаятелна)
Публикувано27.11.05 15:05



Не само спим... естественно,но не знам.. ти секса за война или за бой го имаш??Да не обяснявам ,че никога не сме го правили директно в/у матрака !
Или може би за теб е задължително да си легнете под юргана на тъмно и скрито,че не ставате за показване дори и за пред партнъора и започвате "пълнене на чушки",или мечтата на много малки момченца"машинист на бърз/експресен влак".
Е за нас секса е много далеч от тези изпълнения със сигурност.А спорта който практикуваме е друг.

Правете любов,а не война!
Що ли се хабя за селските девойки.....




Тема Re: съвет за матрак (memory foam)нови [re: rpaфинятa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.11.05 15:18



Добре разказваш, но защо ли не продължи? Чудя се защо за графовете все се споменава, че имат извънбрачни деца от селянки. Може би мит е това?
Некви снимчици да приложиш?


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.