Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 28.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема kura si pokazwamнови  
Автор michail99 (новак)
Публикувано14.11.05 20:54



obi4am da me gledat kak se samozadowolqwam i kak si laskam kura,
obi4am da me gledat kak se praznq.
samo seriozni da pi6at na

michail99@yahoo.com



Тема С кво го лъскаш бре майсторе?нови [re: michail99]  
Автор Set (cat /dev/null >)
Публикувано14.11.05 21:33



Кажи, че и ние мъжете в тоз форум да почерпим нови знания?

Да достигнем твоите неведоми хоризонти!

____________________________

Memento mori.


Тема При хидратиран оксиднови [re: Set]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.11.05 22:10



т.е. ръжда, се препоръчва телена четка, примерно такава:






Тема Предупредих те официално предишния пътнови [re: michail99]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано14.11.05 22:53



Вече съм информирал официално и Yahoo!:

Dear Yahoo!

I am writing to ask for your help regarding abuse of your mail service.

Your user michail99@yahoo.com is violating your Terms of Service, namely:

6. MEMBER CONDUCT

a. upload, post, email, transmit or otherwise make available any Content that is unlawful, harmful, threatening, abusive, harassing, tortuous, defamatory, vulgar, obscene, libelous, invasive of another's privacy, hateful, or racially, ethnically or otherwise objectionable;

b. harm minors in any way;

k. intentionally or unintentionally violate any applicable local, state, national or international law, including, but not limited to, regulations promulgated by the U.S. Securities and Exchange Commission, any rules of any national or other securities exchange, including, without limitation, the New York Stock Exchange, the American Stock Exchange or the NASDAQ, and any regulations having the force of law;

and

m. "stalk" or otherwise harass another;

by posting explicit vulgar and harassing information on Bulgarian public Internet board at http://clubs.dir.bg

For reference please see links available here: http://clubs.dir.bg/dosearch.php?Cat=44&Forum=All_Forums&Words=michail99&Match=Username&Searchpage=0&Limit=25&Old=allposts

User michail99@yahoo.com has been repeatedly asked not to post such vulgar and harassing information especially in places where there are children readers but there is not a single sign that he is considering these requests seriously, whatsoever.

Unfortunately, that leaves the community and me in particular no choice but to seek your cooperation in order to stop this brutal abuse of your most respected free email service.

I believe that your service should not and must not be used for such despicable purposes and that this user will be properly reminded about his signed agreement of your Terms of Service and that if he continues to break this agreement you will take the necessary steps to terminate his Yahoo! account, any associated email address, and access to the Service as stated under 13. TERMINATION in Terms of Service.

I am available to translate for you the exact content of the above cited posts of your user michail99@yahoo.com from Bulgarian to English if such a need arise, though, having in mind the content itself, I do hope that there will be no such need and you have a native Bulgarian at your site.

Waiting for an answer in due course.

Yours Faithfully
Name Surname

И ако те не реагират адекватно, което ме съмнява дълбоко, лично ще се заема с твоята поща и с теб. Обещавам ти F2F среща ако продължиш.


Geek by Nature, Linux by Choice!

Тема Ааааааааа много сериозно си писал!нови [re: Remmivs]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.11.05 23:55



Това не се търпи!
Прехапвах устни, вързах си ръцете зъд гърба, но това не можа да ме спре да драсна два-три реда, пък ако ще и да бъдат определени като тенденциозни или там каквито...
Голям хилеж от моя страна...
"obi4am da me... "
"samo seriozni da pi6at na... "
"- ... лично ще се заема с твоята поща и с теб. Обещавам ти F2F среща ако продължиш"
Анджък! За това ставаше въпрос - само сериозни писания и последвала среща!

Звинявай ку нещу. Ама недей се нерви толкоз. Грижа се за хората само /в частност за нервите им/.




Тема Re: Ааааааааа много сериозно си писал!нови [re: holi_day]  
Автор Green light (unsatiable)
Публикувано15.11.05 09:34



...ми сериозничко ще стане, според мене, ако Ремиус се срещне с младежа, даже тъжно... пък и ти хич никакви идеи не даваш с тия телени четки...



Тема Твой верен фен!нови [re: Remmivs]  
Автор latrevw (moro mou)
Публикувано15.11.05 10:20



на този и онзи, търсещия омъжени жени (така и не разбрах за какво ги търси), ми иде да отида и да им дръпна един бой.
като ги знам какви са страхливци и мижитурки.
Твоят отговор обаче е убийствен!



Тема Мъ как може! Срамота!нови [re: latrevw]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.11.05 10:33



Такава агресия срещу горките* хорица!

*горките - Не са ли за съжаление?




Тема Re: Предупредих те официално предишния пътнови [re: Remmivs]  
Автор oпъpничaвaтa (укротена)
Публикувано15.11.05 10:41



Би ли пуснал тук отговора на yahoo? Умирам от любопитво да го видя ( отговора).



Тема Ама, омръзна минови [re: holi_day]  
Автор latrevw (moro mou)
Публикувано15.11.05 10:55



все да им съчувствам и да ги разбирам, незвисимо от тяхната агресия!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.