Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 28.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Драснете по два- три реда за себе си.нови  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано05.11.05 15:31



За мен:
- Всички знаете, че съм от Пловдив и съм стоматолог.
- На 36г. съм и мисля догодина и по- догодина пак да си остана на толкова, ще ме хване амнезията.
- Семейно положение: Тежко- 176кг.
Женен с две деца- момчета. Ко да праиш - майстор.
- Т.Т.* данни: 182см.- още не съм започнал да се смалявам.
84кг. с тенденция за покачване.
Коса - тъмно кестенява, когато я имах в по- голямо количиство. Сега си я правя на бели кичури над слепоочията, а на темето си я изтънявам. Много модерна прическа в нашата и по- горните възр. групи.
Очи- пъстри, особено едното.
- Характер- кротък и благ. Всички се уверихте в това, нали?

*За тези, които не знаят:
Т.Т. = тактико- технически

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Драснете по два- три реда за себе си.нови [re: [unknown]]  
Автор eзepo (няма ме)
Публикувано05.11.05 15:52



2 кариеса долу в дясно, дъщеря в ляво, отпред съпруг, отзад куче и котарак Специалист по всичко в момента- по принуда и любимец 13 - по желание, 32 г., устата ми хубава, очите ми кафяви...

Is he crazy or is he light-years ahead of the rest of us


Тема Драскам.нови [re: [unknown]]  
Автор kent (елф)
Публикувано05.11.05 16:46



Местожителство- Варна. /3-то поколение/.
Професия - м/у Живота и Смъртта....познайте я де
Години - 35
Сем.положение - около 2500гр. моз.вещество /главен мозък/ разделено на четири неравни части.
ТТ данни: 175 см, 63 кг., коса...ха-ха / силно редуцирана/, брада по желание на клиента , хобита - Планини, Жени, Бира....
Мечта: Да обикалям Света, но да живея на Село.
П.П. Писна ми в Града. Никога не съм "имал" село. Поне до преди три години



Тема Re: Драснете по два- три реда за себе си.нови [re: [unknown]]  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано05.11.05 17:04



На кратко: София (5-то поколение), центрото. Мисля, че наскоро навърших 37, ама това не е много сигурно. На врата ми висят трима мъже, но аз съм царицата. Професия: преводач на говеда от единия баир на другия, работя си вкъщи, което не значи, че имам много свободно време
ТТ-данните ще ги спестя, щот съм дама, пък не искам да лъжа. Цвят на косата: зависи от сезона - коняк, тъмен блонд, червеникаво-русо... А отдолу - сняг, наследствено е. Очи - топли, кестеняви, но ела да видиш кви искри фърлят като побеснея. Което, слава Богу, се случва изключително рядко... Везна, която обича да спи до обед, но като правило става в 6. Класически мързел, който бачка по 10-12 часа на ден. Категоричен епикуреец - обичам да хапвам, пийвам... Ей тия трите неща Бъбривка, която понякога с дни не си отваря устата. Убивам неприятните ми люде с презрение. Заклет пешеходец.

П.П. Приятно ми е да се запознаем!



Тема Re: Драснете по два- три реда за себе си.нови [re: [unknown]]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано05.11.05 18:19



For many millenia the Shadow Man has protect the Earth of alive from the present threats in the spiritual dimension the note like Earth of the Dead men.
The place that all, without exception, catch up when the life ends.
Michael the Roi is puts into effect it them heir of the mysteries of this ancient descendancys, the bearer of the Mask of the Shadows.
When the large one will come down buio, it will become C$r-he who Walks Between the Worlds, the Guerriero Voodoo Immortale, the Binder of Spirits, the Getlteman of the Earth of the Dead men.
It is... Shadow Man
This is the introduction of ShadowMan, optimal action adventure venato of horror of the Acclaim.. this situated one dedicates it to this game, therefore if you are impergolati from some part or if simply you want to approach the codes... on the situated one you are adapted!






Тема Re: Драснете по два- три реда за себе си.нови [re: [unknown]]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано05.11.05 19:24



Най-много се страхувам от вас, но сте единствените, при които ходя още при първия симптом, от зъбобол няма умра и се надявам един ден като почнат да ми вадят зъби да имам възможност за имплантанти

35г. 170см. Естествено руса коса (видяла в миналото всички нюанси на русото и червеното) и зелени очи. От 17 години сме заедно с мъжа ми, но от 9г. сме женени. 2 момичета.

Изглеждам "тиха вода", но това е голяма заблуда. Девизът на зодията ми е: "Глава се троши рог се непрегъва"

Имаме частен бизнес от 93г. Продаваме лагери, семеринги, греси, инструменти...

Аз съм от Варна, мъжът ми от Карлово, ама го направих от горски морски.



Тема Простонови [re: [unknown]]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано05.11.05 20:54



досадник
Но в замяна на това - от все сърце !



Тема Re: Драснете по два- три реда за себе си.нови [re: [unknown]]  
Автор hopeful (iskrena)
Публикувано05.11.05 21:54



Здрасти!
В /превод на моя ник/ - аз съм Надето.
И аз като Джейми - бих казала, че съм по скоро досадна, отколкото приятна.Обичам да съм на различно мнение от другите
От 13 години съм щастливо омъжена . Имам две момчета.
Работя с лекари, стоматолози, аптекари, лаборатни и всякакви такива мили хора в бели престилки. Мисля, че съм глезлата в колектива
За себе си просто казвам - нормална жена. Тази есен започнах 37 годинки
Естествено - чувствам се на 27. Наивна, алтруисткаОбичам живота - и той ме обича

"Човек най-напред се влюбва в идеала си"

Редактирано от hopeful на 05.11.05 21:58.



Тема Re: Простонови [re: jamie]  
Автор doktorka (pak sym az)
Публикувано05.11.05 21:59



ахм...
АЗ съм:(забравих да напиша 34 годишна)
"мила", "прекрасна","принцеса","умна","докторка","обсебваща",
"задушаваща","досадна","любеща","авантюристично настроена","глупава","емоционална","проклета","всезнайка"....мммм...."сексуална"...
абе зависи...кого питаш и в кой момент...

Иначе съм от града на Морския.(по майчина линия )
Но си имам село у равното тракийско пОле( по бащина линия)...и предпочитам да съм си селянче...близо до природата...
Омъжена от 10 години за "момче-македонче"-докторче...
имам си две момчета-мои си...русички и синеоки...като мен...
Руса съм по рождение,ама го крия под предлог ,че така-с тъмна коса- ме харесват повече.
Бях приятно загръглена...сега съм "гадже и половина"..
Е,не като манекенка от Некерман..ама те май бяха предимно грозни....
мога да съм спокойна,едва ли някой от съучениците или състудентите ми ще ме познае-толкова съм се променила...

имам две котки...
два крака,две ръце,две уши (едното малко недочува)...
Уви!-само едно сърце...
и Слава Богу!-само един мозък...

и много,много обичам да се смея...
къде ми е усмивката?

Редактирано от doktorka на 05.11.05 22:04.



Тема Re: Простонови [re: doktorka]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано05.11.05 22:19



Абе...я да си намериш усмивката. Аз ли да ти я търся? Аз намерих междувременно една безпризорна усмивка. Дали е твоята?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.