Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 21.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо мълчи...нови  
Автор 3нaйka (влюбена)
Публикувано07.09.05 17:12



... здравейте... от скоро съм във възрастта на вашия клуб,и това би следвало да говори вече много за това що за човек съм!В смисъл морално и физически изграден ,емоционално стабилен и с правилна преценка за живота... Оказа се обаче че не е така

Съвсем накратко , загубих човек за когото смятах че е смисъла на живота ми!Дори незнам как се получи ,нито защо той взе това решение,един ден просто престана да звъни...няма го вече и аз се налага да търся загубините си мечти!Помогнете ...кажете как става така че на 30 години трябва да се научиш да мечтаеш отново, че човека когото си обичал го няма...тръгва си просто ей така от живота ти без дори една думичка за сбогом.

Няма го... а аз стоя и се чудя как е възможно да боли толкова много липсата му!Очаквам взирайки се в звездите да открия отговора на въпроса си, очаквам в утринното слънце да се отрази усмивка на лицето ми...но не става!Там са само сълзи!



Тема Rp:/нови [re: 3нaйka]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано07.09.05 20:33



Горното значи "рецепта", "предписва се". Но не е така.

Личен опит:

1. Зарязан/а си, зарязал/а си.
2. 2-3 месеца депресия (не повече),
3. отърсване (макс. 1 мес.),
4. овършаваш всички девойки/младежи в квартала и любимите кръчми, които имат блясък в очите (от 3 до 6 месеца),
5. писва ти, няма смисъл (1-2 месеца),
6. започваш да се обличаш (гримираш, фризираш, държиш се като) "за лов" - 15-20 дни, зависи от финансовите възможности,
7. тръгваш на "лов",
8. първите "трофеи" от лова никак не ти харесват,
9. сменяш "маскировката", сеняш региона на лов,
10. намираш обекта, "отстрелваш" го.

Без номер: шиеш си сватбен костюм/рокля. Даже намираш шаферки.

Целият процес отнема около година и половина.
При по тъпите представители на различните полове може да стигне и до две години. При особено тъпите представители на вида може да се превърне в неразрешим проблем.

Забележка: Точки 4 и 6 са взаимозаменяеми, взаимодопълващи, но не взаимоизключващи.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 07.09.05 21:34.



Тема Re: Rp:/нови [re: ABe]  
Автор 3нaйka ()
Публикувано08.09.05 08:14



Благодаря за рецептата ...ама не това ми трябваше
Отдавна си мисля че минах възрастта на "глупавото" влюбване,дали ще са 2-3 месеца депресията и дали изобщо съм в депресия пак не мога да кажа ,за мен въпроса беше ,че незнам защо се случи всичко това

Обичаш и живееш точно 2 години с мисълта за един човек, разделени сте от разстоянията в милата България и в един миг точно този човек който ти е давал надежди,мечтал е заедно с теб ,решава и те игнорира от живота си...

Какво ми остава ...да тръгна по кръчмите...не е мой тип поведение и то не за друго а защото там трезвенички като мен работа нямат, да обикалям кварталите на лов за мъже....ами като че ли и това не става,те няма да ми дадат душевния мир от който се нуждая... Остана ми само работатаТя поне не се крие от мен,дори досажда от време на време да не кажа 24 часа в денонощието.

Хайде лек и спорен ден ...пък отговорите ще получа сигурно някога ,но не сега.Мечтите са красиви, но само с правилния човек!



Тема Re: Защо мълчи... [re: 3нaйka]  
Автор kate_ (manic)
Публикувано08.09.05 08:43



'фанИ си по-младо гадже. щом си е тръгнал така от живота ти, едва ли му дължиш повече от времето си. майната му!

====
"My attitude is not welcomed by many, but they can kiss my attitude."


Тема Re: Защо мълчи...нови [re: 3нaйka]  
Авторbrusby (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 10:28



щом е постъпил така този 4овек не заслужава да страдаш толкова, знам 4е е много трудно.Навикът е страшно нещо. но си представи 4е се налага да раз4иташ на него за не6то изключително важно- като здравето или живота на децата си и той просто си тръгне. така 4е по добре сега. трйябва ти 4овек на когото да може6 да рз4иташ



Тема Кофти...нови [re: brusby]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.09.05 11:21



хората, на които можеш да разчиташ или са отдавна женени, или са вече много дърти.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Защо мълчи...нови [re: 3нaйka]  
Автор [unknown] (непознат)
Публикувано08.09.05 14:13



"... човека когото си обичал го няма ..."
Това звучи доста страшно!!!
Но в твоят случай се оказва , че човека когото си обичала го има !Само че , той не те обича вече...
"... на 30 години трябва да се научиш да мечтаеш отново..."
ЗАЩО??? Ти да не би да си се отучила да мечтаеш? Какво ти пречи да мечтаеш? "Емоционално стабилен" не означава емоционален инвалид ,нали!?!

"Животът е извор на наслада;ала където пие и сбирщината,там всички кладенци са отровени."

Редактирано от [unknown] на 08.09.05 14:14.



Тема или...нови [re: ABe]  
Автор kate_ (manic)
Публикувано08.09.05 20:34



са по-млади.
(още по-добре)

====
"My attitude is not welcomed by many, but they can kiss my attitude."


Тема Педофилканови [re: kate_]  
Автор [unknown] (непознат)
Публикувано08.09.05 20:43



Шегувам се , разбира се !

"Животът е извор на наслада;ала където пие и сбирщината,там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Педофилка ама друг път;-))))нови [re: [unknown]]  
Автор kate_ (manic)
Публикувано09.09.05 01:43



що да е нормално мъжът да е женен за по-млада с 4-5 години от него жена, пък обратното да не е?

/знам, че се шегуваш/

====
"My attitude is not welcomed by many, but they can kiss my attitude."



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.