Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 30.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я, мама и жици ???нови  
Автормдaa-aa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 22:03



Това беше реакцията на дъщеря ми...
Пуснах и някои от "днешните песни".
Каква ли е оценката им за нас ?
Като динозаври ли сме ?



Тема Мненови [re: мдaa-aa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано17.08.05 22:20



Просто когато един образ е предимно сериозен, е трудно за нетренирано съзнание да предположи, че сериозния образ може да слуша и жици

Майка ми ме бъзика често, че щяла да седне да чати Аз и казвам, че няма да и хареса, а тя ме пита защо, толкова дърта ли била?
И аз и обяснявам - неее, просто това не е за теб, не си такъв човек - ти обичаш да си домакиня, да се занимаваш с готвене, да гледаш сериали, докато си пиеш кафето и т.н.

Та по същия начин и с жиците - родителите имат един наложен образ - на печелещи пари, на закрилници, на пазители, на тези, които взимат решения, които забаняват, позволяват и т.н. ...

Като се появи и нотката, че умеете да се забавлявате, в умовете ни става каша!

My baby shot me down ...


Тема Re: Мненови [re: Любoпитcтвaм]  
Автормдaa-aa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 22:54



Как искате да ни сложите само в едно калъпче !!!
И ако не е само това ?
А уж ний сме били без въображение ? Само ежедневни ?



Тема Тинови [re: мдaa-aa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано18.08.05 00:11



... Добре ли си? ...

Говориш за дете, което вероятно е в пубертета, нали?

Кажи ми, че не очакваш да мисли като зрял човек ... !

За да ви възприемем цялостно, трябва първо да порастнем. Преди това - калъпчето сте си го сложили вие, като сте станали родители.
Аз съм на 20 и едва сега започнах малко по малко да опознавам майка си и да разсъждавам върху това какъв човек е.

Без въобразжение може би сте, може и да не сте, но тинейджърите обикновено използват най вече - "е" и "не е" - средните положения са малко трудни за неопитните мозъчета. Нали не очакваш детето ти да те познава и да умее да те анализира сега, когато вероятно мисли за игри, купони, дрехи, гаджета и сто други важни за него неща?

Само ежедневни сте - да, някои родители са и сами си създават такъв образ, защото обикновено прекарват времето с децата си по традиционния, ежедневен начин и така остават във възприятията им.

Кефя се на родители, които измислят уникални забавления за двете поколения - своето и на децата си, като например пейнтбол, някакъв общ спорт, ходене на кино при прожекциите, които и двете поколения ще харесат. Това сближава и разширява възприятието на детето за собствените му родители - или поне за единия.

Казах, че повече няма да пиша в този клуб, така че спирам!

Благодаря за вниманието!

My baby shot me down ...


Тема Re: Я, мама и жици ???нови [re: мдaa-aa]  
Автор oldy2 (професионалист)
Публикувано18.08.05 09:03



а на кое казваш "днешните песни"?
защото у нас по-ново от 90-92 почти не се слуша.



Тема Динозаври ли?нови [re: мдaa-aa]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано18.08.05 09:41



Ние сме по-скоро като трилобитите!

А Вие харесвате ли "жиците"?


Geek by nature. Linux by choice.

Редактирано от Remmivs на 18.08.05 09:55.



Тема Опасявам се, ченови [re: oldy2]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано18.08.05 09:42



за твърдия уклон на "днешните" песни вината е изцяло моя.


Geek by nature. Linux by choice.

Тема ужас! обаче е рано сутриннови [re: Remmivs]  
Автор oldy2 (професионалист)
Публикувано18.08.05 09:48



и чак сега вдянах, на кое казвате "днешните". вързах ги с новата музика по принцип.
това твоето не е никаква вина, а е повече от похвално начинание. ние детето вкъщи така го учим - малко детски песнички, малко металика и обясняваме колко е хубаво да слуша такива работи. смятам, че като съм почнала да го обработвам от най-ранно детство, се е ориентирал за правилната музика



Тема да! много!нови [re: Remmivs]  
Автор oldy2 (професионалист)
Публикувано18.08.05 09:49



ама май вече е ясно



Тема Re: Я, мама и жици ???нови [re: мдaa-aa]  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано18.08.05 09:53



И у нас вчера имаше изненадани погледи... Работя си в едната стая и изведнъж... Айрън Мейдън!!!! Детето предпазливо надниква през вратата и ме гледа едно такова недоверчиво-о-о-о... Щото те с баща му си слушат метъл, ама мама обикновено се цупи. Тва Айрън, ЕйСи-Диси, Металика... Да не изброявам. Но дЕтето сега е на вълна Боб Марли?!? Абе, шарена черга




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.