Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тази сутрин пихте ли силно кафе,нови [re: oldy2]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано18.08.05 09:56



уважаема?

Щото аз за Вас знам, но питах другата дама.


Geek by nature. Linux by choice.

Тема само еднонови [re: Remmivs]  
Автор oldy2 (професионалист)
Публикувано18.08.05 10:01



ама явно няма кой знае какъв ефект. май е време да повторя



Тема Чиста проба...нови [re: Remmivs]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.08.05 10:17



троглодити сме си.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Я, мама и жици ???нови [re: мдaa-aa]  
Автор woman_eur (naturlich)
Публикувано18.08.05 10:17



аз като бях дете, много се възмущавах от туиста, рок енд рола и кънтри-музиката, която се слушаше у дома, тогава излязоха диско музиката с Дона Съмър, хард рока набра сериозна скорост, после хеви-метъла. и на мен затова рок енд рола в най-чистия му вид ми беше смешен.... ама сега някакси само рок енд рол и кънтри ми се слуша...може би някаква носталгия по онова хубаво време, когато бях дете. в този смисъл моите деца казват - ква е тая плачевна музика, бе, мамо! аз им казвам - ей, аз слушам със същия успех и металика и джудас и кис и т.н. обаче сега ми се слуша това!



Тема Re: ужас! обаче е рано сутриннови [re: oldy2]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано18.08.05 10:18



Можеш ли да дефинираш понятието "правилна"? И има ли "неправилна"?!

Ние с моя син като цяло слушаме доста еднаква музика. Не мога да кажа, че аз изграждам вкуса му, може би несъзнателно съм оказала все пак някакво влияние, сигурно съм.... Той не обича чалга, аз също. Никога не съм му забранявала. Има и музика, която не му харесва, то си е и нормално. Може и да е заради възраста- класика, Бочели....Сигурно са доста ...."бавни" по някакъв начин за него. Двамата много обичаме да слушаме "черна" музика, разбирай онези с провисналите гащи Това "неправилна" музика ли е. Както и друг път съм казвала аз обичам арабска музика. Моят мъж я ненавижда(сигурно заради арабите....) синът ми също не я харесва и му е неприятно да я слуша. За тях сигурно това е "неправилна" музика, аз не мисля така.... Страшно се дразня от Сиси Кеч, например...Половинката я харесва. Сиси Кеч не е "неправилна", тя просто не е за мен.

Сега слушам Bon Jovi на слушалки. Гласът му ме опиянява, но другите около мен може и да нямат настроение точно в момента за такъв тип музика...


Нека всеки си пусне някое парче, което го кара да се чувства "гот", независимо кой го изпълнява, това е моят поздрав към всички




All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Моят лонгур...нови [re: woman_eur]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.08.05 10:32



два метра дълъг ми познава настроението по това каква музика си пускам като се прибера вкъщи. и внимава за какво ще говори с мен.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Моят лонгур...нови [re: ABe]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано18.08.05 10:38



Ами напълно нормално. Различен тип музика за различни настроения... А ти предимно каква музика слушаш?

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Като каза лонгур, та се сетих,нови [re: ABe]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано18.08.05 10:40



че винаги съм се чудел това дали идва от long. Баба ми, Бог да я просто, все ми викаше "Я се виж колчАв лонгур си станал..."


Geek by nature. Linux by choice.

Тема Ами...нови [re: frisky lioness]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.08.05 10:59



блус. Освен това слушам блус. А когато съм в кофти настроение, слушам блус.

Бъзикам се. Имам добра фонотека. Ф-ф-фсичко от 1954 г. насам, създадено в евроамериканския културен модел. Е, не ф-ф-фсичко, де, ама поне добрите парчета. Кънтрито обикновено ме дразни, но последния кум на баща ми ме научи да слушам и кънтри. Хубав човек - преподаде ми кънтрито. Жалко, че е кум на баща ми. Не заслужава такива дертове.

Най ме е яд, че не мога да си намеря игла за грамофона - цялата предкласика и класика са ми само на плочи.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема ПРоверих във...нови [re: Remmivs]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано18.08.05 11:04



ф-ф-фсички речници, които имам, вкл. етимологичния на д-ръ Стефанъ Младеновъ, но таз думичка я няма...

Отивайки на купона на "40-50" на "Неумит Рилски" тази вечер, ще проверя в речника на диалектите в Градската билбиотека.

Утре шти докладвам.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.