Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Какво означава Вашият прякор тук?нови [re: DarkCat]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано02.03.05 15:08



Аз се регистрирах след запой с промоция на Паспорт скоч. В многострадалната ми глава явно е останал само девиза на промоцията, повтарян гръмогласно от компанията цяла нощ - Green Light. Мислех да е временно, а после да измисля нещо супер умно и многозначително, но си останах с пиянското изпълнение. Сефте



Тема Re: Какво означава Вашият прякор тук?нови [re: DarkCat]  
Автор Piqndurnik (Pijnal powechko)
Публикувано02.03.05 15:11



Същност

Наздраве


Тема Re: Както и Valeriusнови [re: DarkCat]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано02.03.05 15:17



Quintus Remmius Palaemon е римски граматик. Бил е много умен, но развратен и заядлив. Създава правилата за дикцията



Тема Re: Какво означава Вашият прякор тук?нови [re: DarkCat]  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано02.03.05 15:18



Аз обяснавах наскоро в една друга тема, ама, хай, нали си котка любопитна Вечерта преди да се вмушна в клубчетата бях при мама. Разглеждах с детенце една кутия, пълна с мои ста-а-а-ари неща: бележници, "Избрани съчинения", салфетки... Там намерих една тетрадчица, в която в първи клас чинно съм изразяла картинките към Заветите на чавдарчето и с отвратителния си почерк съм ги преписала. Въртяха ми се пустите в главата, та затова и станах "чавдарче". Но с модерно изписване, моля ви се.
Пък и има нещо много величиствено в "Пионер ще стана аз!"



Тема Re: Какво означава Вашият прякор тук?нови [re: Piqndurnik]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано02.03.05 15:19



Ами аз преди две години в пристъп на еуфория започнах да уча испански, а освен това съм и любител на виното. Прякорът ми в превод означава чаша вино.



Тема А за...нови [re: DarkCat]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано02.03.05 15:20



продължението "morituri te salutant!" сещаше ли се?

Бъдете високи!


Тема Аз чаках...нови [re: Green light]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано02.03.05 15:24



Рем да отговори на подсказката ми, но ти си... по-бърз.

Бъдете високи!


Тема Пояснение:нови [re: copadevino]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано02.03.05 15:30



copa de vino = чаша (с) вино

Бъдете високи!


Тема Re: А за...нови [re: ABe]  
Автор DarkCat (LightCat)
Публикувано02.03.05 15:30



сещах се....но понеже латинския не ми е страст не посмях да го напиша



Тема Re: Какво означава Вашият прякор тук?нови [re: DarkCat]  
Автор Kaлopинa (птицечовка)
Публикувано02.03.05 15:34



смееш се ти, ама...тогава бях обвинена, че тва дето съм постнала не ми приличало

Ама как да не ми мяза бе? Преди час един колега си изпробва новия цифров фотоапарат върху мен Малииииии, като видях снимката, щех да падна...отляво бели листи и морена-трепач (голяма) върху тях...пред мен бели листи и върху тях разхвърляни пакетчета със захар. Коментара беше "Наша Калорина още не приключила работния ден". Щото по икиндия всичко вече съм омахала и почвам да ровя в чантата и в бюрото за още нещо сладичко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.