Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 17.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Напоследъкнови  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.02.05 12:56



все по-често ме обземат едни такива еретични мисли...Абе с две думи хич не ми се ходи на работа. Не че не си харесвам работата или съм някой мързел...Ама това ранно ставане (всяко ставане преди 10.00 ч. за мен е ранно) и въобще...Започвам да си мисля, че ходенето на работа е измислено от някой болен мозък...И като си помисля колко по-приятни неща има в този живот от бачкането...



Тема Re: Напоследъкнови [re: copadevino]  
Автор~*~ (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 13:14



Щях да премълча, но да те питам ти да не си се преработила?! Като гледам все из клубовете се въртиш. На това работа ли му викаш? Е, може и да е работа - нали трябва да се прехранваме някак :))))



Тема И аз искам...нови [re: copadevino]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.02.05 13:18



работен ден от 10:30 ч. до 15:30 ч. с два часа обедна почивка, секретарка, служебна кола и платен отпуск от 80 раб. дни годишно. Ама не става.

Стига, пък ти! Ако нямам какво да работя, много бързо изкуквам.

Бъдете високи!


Тема Re: Напоследъкнови [re: ~*~]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.02.05 13:35



Че аз не твърдя, че съм се преработила...тъкмо обратното. Нали и затова я пуснах тази тема. Хайде бе, само на мен ли не ми се работи...брей, ама много работни сте останалите.



Тема Re: Напоследъкнови [re: copadevino]  
Автор mombo ()
Публикувано28.02.05 13:51




Знаеш ли, че не си само ти не си ама май на никой не му се признава.


На мен лично винаги ми се искало, като сме още млади да си имаш нещо като пенсия (някакъв твърд доход) докато си млад и се набеснееш, и после да започваш да работиш.

П.С. Само чакам да спечеля от ТОТО-то !

Айде със здраве!


Тема Re: Напоследъкнови [re: copadevino]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано28.02.05 14:08



Покрай темата на АВе за книгите, напоследък си препрочетох любими моменти. В Сияйна зора на Джек Лондон, главният герой една сутрин става, замисля се за планината и колко е хубаво сега там, замисля се как неговата фирма и милионите му пречат да отиде точно сега в планината и решава: - Кой, бе?! Некви трийсет милиона ще задстанат пред мене и ще ми кажат, че не мога да отда в планината. Я, да го духат* - и пича заряза всичко ей така. Не му се бачкаше. Искаше си момичето, пред камина в лунната долина. Взе си момичето, направи си камината и си отживя.

Аз трийсет милиона нямам. И за лунна долина също не се сещам. Обаче някоя сутрин ще завия към Витоша и ще изкарам един ден на ски, а после каквото ще да става.
Тва литературата много вреди


* цитата, макар че предава много точно идеята, не използва точно езика на Джек лондон



Тема В Светата книга пише,... [re: copadevino]  
Автор БoEB ()
Публикувано28.02.05 14:12



че Господ изгонил Адам и Ева от райската градина, като ги проклел с много труд и мъки да отглеждат децата си...

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Само ако знаеш как ми се щенови [re: copadevino]  
Автор maggot (Б@си)
Публикувано28.02.05 14:50



да не работяяяя...
Ама пък и като се сетя, че ако няма работа - няма и отпуск и ми се отщява.
Какво да ти кажа - като Пипи Дългото Чорапче се чувствам понякога


Откачила съм - след пет минути пак ще се закача

Тема Re: Напоследъкнови [re: mombo]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 14:52



Хи хи хи
И един стар шеф така викаше - като стана на 60 - нека ме приберат



Тема Re: Напоследъкнови [re: copadevino]  
Авторpipita (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 15:10



Има хора, на които им се ходи, а аз не съм от тях.
Не че хората или работата са лоши, ами и аз съм на мнението, че повече свободно време няма да навреди никому. Споделям напълно мислите на един човек: когато хората са на работа си мислят и говорят за глупости, а когато почиват си говорят за работа. Съгласете се, че това е факт - български разбира се.
Та аз предпочитам второто.
Въпреки, че в един много стар филм (не си спомням заглавието) е казана една голяма истина по този въпрос с работата - "Прави това, което трябва, за да правиш това което искаш." За съжаление и това е истина.
Приятна работа!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.