Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 22.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Моят син...нови  
Автор doktorka (pak sym az)
Публикувано11.01.05 05:50



...вчера ме изненада.
След вечеря каза:"Мамо,може ли аз да измия чиниите?"
И аз онемях.
Но бързо се "окопитих"...
Тази вечер пак така...без поощрение...

Еми ,няма как, трябва да се похваля...

Тук има цял куп госпожици ( или техните мами и татковци) ,а аз си търся снаха от БГ.......И като се има предвид с каква "свекърва" върви в комплект сина...от сега трябва да се "подмазвам"....

Исках просто да споделя...нещо съм се настроила на вълна "майчински инстинкти" и произтичащи от тях..ахм..."лигавщини"?...
Емиии...и в най-добрите семейства се случва....

Отивам да пия Коантро..(щото друго нема)...чунким спра да пиша глупотевини...

Лека вечер!



Тема Re: Моят син...нови [re: doktorka]  
Автор нera (непознат )
Публикувано11.01.05 09:11



O, силно се надявам един ден и аз да се похваля така!
Чудесно си се справила с майчинството!



Тема Re: Моят син...нови [re: doktorka]  
Автор lavender (пристрастен)
Публикувано11.01.05 10:42



moait me iznenada predi 1 mesetz taka,ama iskal da GLADI!
e,dadoh mu,obiasnih mu tzialata "filosofia"na tova zanimanie i toi se spravi dobre deteto.

ottogava e v zatishie



Тема Бравоснови [re: doktorka]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано11.01.05 10:52



Учете ги децата, че нашите принцеси не от грахово ами от сусамено семе получават синини даже.


Libertas inaestimabilis res est.


Тема Re: Моят син...нови [re: doktorka]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано11.01.05 10:53



Не е по темата, за което се извинявам...но понеже все за възпитание и деца иде реч...попитах снощи дъщеря ми какво иска за рождения си ден и тя ми изтърси, че искала някакви маркови маратонки за 100 лв! Аз пък мислих да й подарявам телевизорче за стаята и и казах - или или. Тя избира маратонките. Всъщност не е от онези разглезените деца, на които все скъпи вещи се купуват. Обаче съученичка нейна имала мобилен за 600 лв, а е само на 16 години. Абе това нормално ли е според вас или аз съм вече старомодна?



Тема Re: Моят син...нови [re: copadevino]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано11.01.05 11:03



ми ако ти си старомодна, явно и аз съм такава. За мен е прекалено - бих му купила телефон когато стане примерно 7 клас защото горе долу тогава ще има нужда от него, при това в никой случай няма да му купя нов и модерен телефон а нещо с което да се научи да работи и да имаме връзка.



Тема Re: Брехххнови [re: doktorka]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано11.01.05 11:04



значи има надежда!!!!
Моя големия - сега е на 7 години проявява желание да помага / макар че засега с помощта си ми създава повече забавления за после/. Гледам да го поощрявам, дано се задържи така



Тема Re: Моят син...нови [re: doktorka]  
Автор БoEB ()
Публикувано11.01.05 11:55



Не бързай, не бързай да се радваш. Съвсем скоро ще си каже условията.
Мина времето на безплатния труд - всичко се плаща. А децата знаят как.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Моят син...нови [re: copadevino]  
АвторлAбeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 17:11



Не е нормално, но ти предлагам да си спретнем тема за нормалните неща в живота. Прехвърлям през ума си какво бих записала в нея и да си кажа честно, не зная дали бих сложила дори собственото си име там.
Но и аз някак си не мога да се съглася с тези изхвърляния на тема марковите вещи и децата ни.



Тема Хайде сега, аминови [re: лAбeнa]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано11.01.05 17:21



какво друго да покажат, ако не вещи? Ми нали така рекламират мама и тати какви висоти са достигнали. Не мога да разбера какво имате против консуматорското общество?

PS
Не се самозалъгвайте обаче. Ние СМЕ 'old-timers'. Но това не значи, че сме по-лоши. Аз дори мисля, че е тъмно напротив. Е, нашто гардже....

Libertas inaestimabilis res est.

Редактирано от Remmius на 11.01.05 17:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.